Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Nie wiem czemu, ale tytuł tej piosenki mi się z Bondem kojarzy
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Również się podpisuję.adameria pisze: pt kwie 24, 2020 7:27 pm Temu utworowi Stonesów wróżę sporą karierę na LP3. Nawet mnie się podoba - człowiekowi, który nie bardzo lubi RS.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
43 * nowość * 1 --> BASS ASTRAL & IGO - "Bikini"
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
kajman pisze: pt kwie 24, 2020 7:29 pmlady pisze: pt kwie 24, 2020 7:27 pm Stonesi bardzo dobrzy, ale mogli poczekać z dodaniem ten jeden dzień, na pewno debiutowali by wyżej.
Ale może za tydzień top 30.
Z takim utworem to może wejdą od razu do Top 20 i podciągną przy okazji Deep Purple na miejsce 1.
Ostatnio zmieniony pt kwie 24, 2020 7:33 pm przez obserw99, łącznie zmieniany 1 raz.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Tyle narzekania, że młodzież ucieka od Trójki, a każdy Bass Astral jak na razie z debiutem nie ma problemu.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Początek jeszcze taki sobie, ale potem jest znacznie gorzej. Ale pewnie zdążą wyciszyć. Zdążyli.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
No i mam po włosku
Koszmar gigant.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ten utwór słyszę pierwszy raz, ale czuję, że "Bikini" to będzie silny kandydat do koszmarów
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
42 * 45 * 2 --> MGŁY — "Smutna piosenka".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
ja jeszcze nie całkiem uciekłem.
jedynie ograniczyłem się czasowo do lp3.
Cieszą oczywiście Mgły, choć smutne.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
No ja już w tamtym tygodniu narzekałem, na to jak "Gdybym miała serce" ma wygrać z "Bez końca", skoro to pierwsze miało 4 odtworzenia w radiu, a to drugie 19? Dziwne te proporcje. Kiedyś w porannych audycjach często grali utwory z rop10. Ale teraz nie ma Marceladannar pisze: pt kwie 24, 2020 7:30 pmPortal odsluchane.eu potwierdza twoje przypuszczenia. Co ciekawe, w dziesięciu najczęściej granych piosenek tylko Ania Rusowicz i Rojek z top30.mateusz15 pisze: pt kwie 24, 2020 7:27 pm Renata Przemyk patrząc na częstotliwość grania w Trójce bardzo źle sobie radzi. Obok 'Do lasu' to najczęściej przeze mnie słyszana a piosenka na antenie.![]()
Czemu to cudowne "Leaving" tak nisko?
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
41 * 43 * 7 --> HANIA RANI — "Leaving".
W dalszym ciągu stanowczo za nisko. I gdzie się podziewa "F Major"?
W dalszym ciągu stanowczo za nisko. I gdzie się podziewa "F Major"?
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Cześć. Wysłałem maila z prośbą o pozdrowienie sluchaczy, którzy nie doczekali 38. urodzin szczególnie Bodeczka, Danco28 i Piotra ale ze względów niekochania forum pewnie nie usłyszymy pozdrowień....
Ja jakoś nadal (żyję) i słucham, pozdro dla Was wszystkich.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
40 * nowość * 1 --> IGOR HERBUT - "Tańczmy".
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Oby nigdy nie weszło. To obok BFL największy koszmar w nieszczęśliwej.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
O ile "Ro" jeszcze mnie jakoś rusza, tak to wywołuje na mojej twarzy smutek....
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Mam tylko nadzieję, że od maja będzie mniej tych komunikatów, bo myślę, że każdy już zna zasady kwarantanny 
"Tańczmy" polecam na dobrych głośnikach przy zgaszonym świetle. Muzycznie ślicznie.
Jedna z najlepszych piosenek na pięknej płycie (obok "Losu" i "Amnezji i Amnestii").
"Tańczmy" polecam na dobrych głośnikach przy zgaszonym świetle. Muzycznie ślicznie.
Jedna z najlepszych piosenek na pięknej płycie (obok "Losu" i "Amnezji i Amnestii").
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ten Herbut znacznie lepszy od Jasnego, ale jednak od Ro słabsze.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
39 * 41 * 12 --> MUNIEK STASZCZYK — "Ta piosenka nie jest dla Ciebie".
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Zgadzam się. Każdy już nauczył się te zasady ignorowaćmateusz15 pisze: pt kwie 24, 2020 7:37 pm Mam tylko nadzieję, że od maja będzie mniej tych komunikatów, bo myślę, że każdy już zna zasady kwarantanny![]()
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
Ja już tydzień temu pisałem, że zgodnie z memem, który widziałem ponad tydzień temu, poproszę o te informacje po niemiecku, żeby to zabrzmiało bardziej dramatycznie.mateusz15 pisze: pt kwie 24, 2020 7:37 pmMam tylko nadzieję, że od maja będzie mniej tych komunikatów, bo myślę, że każdy już zna zasady kwarantanny
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
38 * 40 * 27 --> KASIA KOWALSKA & STANISŁAW SOYKA — "Tolerancja (Na miły Bóg)". (MTV unplugged)
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
"Tolerancja" jeszcze się nie znudziła słuchaczom 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
37 * 37 * 5 --> IGOR HERBUT — "Ro".
Re: Notowanie 1995 - 24.04.2020 - Piotr Baron
No i moje uszy potwierdzają wyższość Ro nad Tańczmy.