Równie irytująca jest ta parka Marian i Barbara. W ogóle Media Expert w wyjątkową umiejętność tworzenia niesamowicie denerwujących reklam.adameria pisze: pt kwie 17, 2020 9:10 pm To info o COVID jest niczym kiedyś reklama Media Expert w wykonaniu Eweliny Lisowskiej... przynajmniej jak chodzi o częstotliwość.
Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Ta wiadomość na szczęście jest z tych dobrych. Lada moment dużo gorsza, ale na razie nie chcę wzbudzać paniki - i tak dziś dosyć złych wiadomości, bo dziś drugi najgorszy wynik pod względem zachorowań.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Mam wielką słabość do tego Króla, Głodne dusze... zasypiają głodne...
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Czyli sugerujesz przekręt z gatunku Davida Fostera w wykonaniu Pawła Sito?
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Ta reklama to zdecydowanie najlepsza z reklam jakie pojawiły się od wielu lat.LokiWawa pisze: pt kwie 17, 2020 9:12 pm Równie irytująca jest ta parka Marian i Barbara. W ogóle Media Expert w wyjątkową umiejętność tworzenia niesamowicie denerwujących reklam.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Tool coś nie może się przebić do dyszki.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
11 * 11 * 10 --> TOOL — "Pneuma".
Tool po raz czwarty z rzędu na miejscu 11.
Tool po raz czwarty z rzędu na miejscu 11.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Oj tam jak nie zauważył awansu Króla to uwierzy w awans Marceliny.LokiWawa pisze: pt kwie 17, 2020 9:14 pm Czyli sugerujesz przekręt z gatunku Davida Fostera w wykonaniu Pawła Sito?![]()
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Toż to przekręt!
A radio mam wyciszone od 20:57, ile mam czekać?
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
O Julia Marcell na 10!!!
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
10 * 18 * 4 --> DOROTA OSIŃSKA — "Cześć to ja".
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
to jest jakaś parodia z tym Toolem. jak nie chcą tego grać, to po co było wrzucać do zestawu?
kolejny raz utwór z miejsca 11. grany jest przez minutę...
kolejny raz utwór z miejsca 11. grany jest przez minutę...
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
No to idę zająć się metaloplastyką, a potem, żeby odrobić straty, wziąć drugie piwo.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
kajman się wścieknie - Dorota przeskoczyła Toola 
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
+1.
Natomiast wymiana, wydaje mi się, będzie jednak jeszcze lepsza niż sądziłem.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Nie rozumiem fenomenu akurat tej Osińskiej
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Dobra, ale jeśli nie chcą grać utworów z zestawu to ile będzie tych utworów na liście 23?ku3a pisze: pt kwie 17, 2020 9:16 pm to jest jakaś parodia z tym Toolem. jak nie chcą tego grać, to po co było wrzucać do zestawu?
kolejny raz utwór z miejsca 11. grany jest przez minutę...
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Juz 6 utwor w gore czyli jeszcze tylko 1 ...
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Generalnie reagowałem dzisiaj na notowanie dosyć ospale, trochę ze względu na muzykę, trochę ze względu na pracę. Ale teraz to zdecydowanie się ożywiłem. Nie spodziewałem się takiego skoku! Dorota powoli staje się pretendentką do czołówki?
A Kajman chce chyba teraz kogoś zabić.
A Kajman chce chyba teraz kogoś zabić.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
9 * 9 * 7 --> ALANIS MORISSETTE — "Smiling".
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
A statystyki to w innym dziale.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Nie rozumiem fenomenu tego utworu. Zaprawdę, są na płycie dużo lepsze. Jeden z nich ociera się u mnie o dychę, a trzy kolejne są bardzo dobre.
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
To ja się zgadzam z LokiWawa - żadne reklamy mnie tak nie wkurzają, jak właśnie te, kruca fuks...
Też tego nie rozumiem.
Raz posłuchałbym tych 12 minut w radio, nawet kosztem całej pierwszej dziesiątki.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Ty nie rozumiesz może również wielu innych z Nas, ale są tacy co głosują więc rozumieją.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
W nagrodę Tool za tydzień w całości ale w wersji z albumu.