Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Coldplay słaby i całe szczęście, że na liście też słabo sobie radzi.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
23 * 23 * 2 --> COLDPLAY — "Champion Of The World".
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Ludzie zauważyli, że ten Coldplay jest znacznie gorszy od dwóch poprzednich.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Miło to czytać, bo przymierzam się do zakupu płytykajman pisze: pt kwie 17, 2020 8:33 pm Pearl najlepszy jak dotychczas, ale na płycie są jeszcze lepsze utwory.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
coś strasznego.
chociaż dziewczyny z soczewkami ładnie wyglądają, ale rozumiem, że ich zakładanie to pokaźna uciążliwość!
sam bym nie chciał.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
22 * 21 * 30 --> FREDDIE MERCURY — "Love Me Like There's No Tomorrow".
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Dokładnie. Tak "załatwiono" ostatnio 1 z 3 utworów Sosnowskiego, który wypadł z top 30 bo się rozłożyły głosy.kacper94 pisze: pt kwie 17, 2020 8:34 pm Jak dla mnie są lepsze kawałki na tej płycie. Swoją drogą, ciekawi mnie czemu są trzy utwory jednego twórcy w tym samym czasie na Liście? Żeby się głosy rozłożyły pomiędzy trzy piosenki?
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Julka out? Szkoda by było, ale chyba tak będzie.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
35 * --- * 01 ---> FRELE & MARCIN WYROSTEK - "Zachowaj dystans".adameria pisze: pt kwie 17, 2020 8:36 pm Frele feat. Wyrostek chyba się dzisiaj nie pojawił, prawda?
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Jest gorszy, to fakt, ale niekoniecznie znacznie. Jest znacznie dużo więcej gorszych piosenek od tej.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Pojawił się i to na 35. miejscuadameria pisze: pt kwie 17, 2020 8:36 pm Cześć!
Frele feat. Wyrostek chyba się dzisiaj nie pojawił, prawda?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Ku3a będzie zadowolon chyba tylko z wypadku Ognia.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Ja stawiam że Elektryczne wyleciały.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
21 * 19 * 34 (4) --> CIGARETTES AFTER SEX — "Heavenly".
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Dzięki, pierwszą godzinę jednak za bardzo słuchałem jednym uchem i takie są efekty.LokiWawa pisze: pt kwie 17, 2020 8:37 pm35 * --- * 01 ---> FRELE & MARCIN WYROSTEK - "Zachowaj dystans".
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
20 * 20 * 7 --> PIOTR BUKARTYK — "Brudna miłość".
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Uratowany i uradowany.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Coldplay z Daddy lub Guns to byłyby dopiero nowości
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
19 * 28 * 3 --> ANIA RUSOWICZ — "Do lasu".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
O jaki piękny awans! 
To znaczy, że najprawdopodobniej wylecieli niesportowy Rojek, Gitary i Julka.
Czyli wymiana, muszę sprawdzić, ale chyba na plus.
To znaczy, że najprawdopodobniej wylecieli niesportowy Rojek, Gitary i Julka.
Czyli wymiana, muszę sprawdzić, ale chyba na plus.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
I co kajman?
