Byle nie Majewska.
Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Zależy z czego jest zrobiona. Ja miałam taką że ledwo w niej mogłam oddychać i taką która była o wiele bardziej przewiewna. Ogólnie lepiej się oddycha na zewnątrz niż w ogrzewanych pomieszczeniach.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Koszmarek w podstawowym.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Tym bardziej, że nowy tydzień będzie już normalny i zamiast 4 dni potrwa 7.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
28 * 26 * 9 --> BILLIE EILISH — "No Time To Die".
Billie w tym tygodniu w odwrocie. I dobrze.
Billie w tym tygodniu w odwrocie. I dobrze.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Jeśli ma wypaść i przywrócić do życia tamten koszmarek, to tak średnio.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
No to Morrisey coraz bardziej zagrożony 
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Czyli pewnie za tydzień tylko dwa PJ-y.
Ostatnio zmieniony pt kwie 17, 2020 8:20 pm przez kajman, łącznie zmieniany 1 raz.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
27 * 22 * 8 --> PEARL JAM — "Superblood Wolfmoon".
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
To za tydzień pewnie pozostaną dwa utwory PJ.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Mam tak samo. Fatalnie mi się oddycha a do tego mi okulary parują. Uffflady pisze: pt kwie 17, 2020 8:16 pmZależy z czego jest zrobiona. Ja miałam taką że ledwo w niej mogłam oddychać i taką która była o wiele bardziej przewiewna. Ogólnie lepiej się oddycha na zewnątrz niż w ogrzewanych pomieszczeniach.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Morrissey został!!! 
Czekam tylko na pozostanie Piotra…
Czekam tylko na pozostanie Piotra…
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Morrisey do góry 
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Witaj w klubie.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
26 * 27 * 5 --> MORRISSEY & THELMA HOUSTON — "Bobby, Don't You Think They Know?".
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Ufff...Jeden 1 z 4 ocalony. Bobby 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Boję się o Panią Barbarę i Pana Jerzego. 
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Nie po to dzisiaj przed południem Pan Piotr to grał, żeby wyleciało
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Uffffffff...
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Kandydaci do wypadu z listy to Pani Barbara, raczej na pewno Rojek i Elektryczne.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
To Julka, EG AR czy PB?
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Ja mam nadzieję, że jednak wypadnie Julia, a Barbara się ostanie.jerzyko70 pisze: pt kwie 17, 2020 8:22 pm Kandydaci do wypadu z listy to Pani Barbara, raczej na pewno Rojek i Elektryczne.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Myślę, że Julka się obroni. Może padnie Basia lub Ania.