planujesz jakieś piwo przy Dorocie?
Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Golf mi nie pasuje jak temp dochodzi do 20 st. Jest mi potem za ciepłokajman pisze: pt kwie 17, 2020 8:03 pm Wywiesiłem pranie, bo golf musi wyschnąć do poniedziałku.
A plan ma drugą godzinę listy to mocne dębowe pestki z dyni.
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Nie byłbym taki pewien czy "Superblood..." się utrzymało.obserw99 pisze: pt kwie 17, 2020 8:04 pm 3 utwory Pearl Jam w Top 30. Głosy się rozłożą i generalnie ich utwory pospadają. Ten nowy dobry utwór PJ mógłby być dodany ale za 10 tyg. Sorry ale nie łapię po co redaktorzy tak robią (?).
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Jeśli wypadło to wymiana będzie na minus.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Myślę, że raczej wygasa efekt odejścia pana Manna.
W ogóle nie miewam marzeń. Może dlatego, że nie mam wyobraźni.
No może wystarczyłoby za pięć. Ale jeżeli odbije się to tylko na Dance to się ucieszę (ale może za tydzień, bo stracę w znawcy).
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Jeśli 3 nowości to myślę że wypadną Wasowski/Krafftówna, Rojek i Elektryczne Gitary
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Żegnamy reklamy, żegnamy informacje o koronawirusie, jest lista, jest super 
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Ja to o Thelme się boję.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Dobrze się zaczyna 
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Może ten środkowy wypadł.obserw99 pisze: pt kwie 17, 2020 8:04 pm 3 utwory Pearl Jam w Top 30. Głosy się rozłożą i generalnie ich utwory pospadają. Ten nowy dobry utwór PJ mógłby być dodany ale za 10 tyg. Sorry ale nie łapię po co redaktorzy tak robią (?).
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
30 * 33 * 1 --> JOE SATRIANI — "Nineteen Eighty".
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Podejrzewam, że maseczka też grzeje.obserw99 pisze: pt kwie 17, 2020 8:05 pm Golf mi nie pasuje jak temp dochodzi do 20 st. Jest mi potem za ciepło![]()
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Trochę jestem zaskoczony. Myślałem, ze poniedziałkowy duży awans to tylko wahnięcie. A jednak nie...
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
BARDZO dobrze
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Satriani dobry. Z nowości jeszcze będzie dobry PJ.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Oby zaszedł jeszcze wyżej niż Jelonek, choć raczej powinnam się cieszyć jeśli się w ogóle utrzyma za tydzień 
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Nie załapałem
Mnie oczywiście Satriani bardzo cieszy. Może wymiana jednak na plus - pomimo tego koszmarnego Baranovskiego.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Szkoda tylko że premiera płyty przełożona przez wirusa. Nowy termin to 8 maja
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Świetnie brzmi ten Satriani 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
29 * 31 * 1 --> BARANOVSKI — "Czułe miejsce".
LITOŚCI!!!

LITOŚCI!!!
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
A sam zacytowałeś.
Ta nowość na porównywalnym poziomie z poprzednią.
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
a Alicja z EMPIRES będzie w zestawie?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1994 - 17.04.2020 - Marek Niedźwiecki
Może nareszcie da nam niedługo tę litość.