Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Barbara i Jerzy się utrzymali 
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Barbara się utrzymała. Czyli PJ według mnie.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Cudna panna Barbara
aż wieczór miły
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
24 * 26 * 10 --> BARBARA KRAFFTÓWNA & JERZY WASOWSKI — "Najwyższa mądrość".

Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
marzy mi sie pierwsze miejsce dla Najwyższej Mądrości
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Życzeniowo ja też, ale szansa była mała.
No ale skoro jest Barbra to zaczynam się bać o PJ.
W znawcy zarobię najwięcej za Coldplaya na osłodę za zbyt wysoki debiut.
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Ja akurat temu Rojkowi kibicuję.
Barbara idzie drugi tydzień z rzędu w górę. Niespodzianka, in plus.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Kiedyś miałam na koszmarnej Pendragon ze względu na jego jednostajność i długość, a kiedyś Airbag za to samo mniej więcej. Teraz w kategorii 'smęt' jest Bondowska Billie. Tak że nie tylko elektronika mnie drażniTStudent pisze: pn kwie 13, 2020 8:27 pm Kiedyś coś innego uważałaś za smęt?![]()
Zdawało mi się, że masz alergię głównie na elektronikę![]()
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
23 * 31 * 1 --> COLDPLAY — "Champion Of The World".
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Co do znawcy to patrzę na debiutanta i nieźle mu idzie. No ale sporo rozstrzygnie się u niego na Igorze i PJ. Jeżeli nie wypadną to ma w plecy. Jeżeli tylko jeden to tak na średnio.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Czyżby ten Coldplay miał zostać przebojem. Nie jest moim faworytem.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Gdyby nie te lalaje to zdecydowanie bym bardziej był z niego zadowolony. One psują całość.jerzyko70 pisze: pn kwie 13, 2020 8:35 pm Czyżby ten Coldplay miał zostać przebojem. Nie jest moim faworytem.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
22 * 24 * 7 --> PEARL JAM — "Superblood Wolfmoon".
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
fajnie, że Pearl Jam został
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Moim też nie. Znacznie słabszy od poprzedniej dwójki.jerzyko70 pisze: pn kwie 13, 2020 8:35 pm Czyżby ten Coldplay miał zostać przebojem. Nie jest moim faworytem.
PJ się broni. To chyba Herbuta nie będzie. Tylko kto trzeci? Moje marzenie to Osińska.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Dobrze, że PJ się utrzymał. Widać ten starszy go trochę przyblokował podobnie jak Alanis. To teraz ostawiam wypad Freddiego.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
A moje Mortas.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
A może jak lecą starocie to Fisz zabierze Freda i Cygary. Choć tego ostatniego było by mi szkoda.kajman pisze: pn kwie 13, 2020 8:38 pm PJ się broni. To chyba Herbuta nie będzie. Tylko kto trzeci? Moje marzenie to Osińska.
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Ciekawie się robi, bo jeszcze nie wiadomo kto wypadł, a przynajmniej kto obok Herbuta i Fisza
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
21 * 19 * 29 --> FREDDIE MERCURY — "Love Me Like There's No Tomorrow".
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Dorota będzie wyżej 
-
gżegoż
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
No więc po bardzo długim niesłuchaniu wytrzymałem aż 9 pozycji, ale teraz już musiałem wyłączyć
Trudno, do następnego razu! 
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
ojej, szkoda Bukartyka
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
20 * 12 * 6 --> PIOTR BUKARTYK — "Brudna miłość".