Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
32 * 42 * 2 --> MARIUSZ DUDA — "The Song Of A Dying Memory".
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Po Fishu kącik marności.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Mój Internet ruszył na sam koniec poczekalni
I po słabej pierwszej części, w tej drugiej wreszcie jest z czego wybierać (ooprócz miejsca 31)
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Mariusz też coraz bardziej dociera do mnie.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
31 * 36 * 15 --> BARANOVSKI — "Czułe miejsce".
No ileż można?

No ileż można?
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Czyli debiutują Coldplay, Ekstatyczne i Julka.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Z wszystkich się cieszę, z kolei Ty się nie cieszysz z żadnego z tego co kojarzę.
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Oby Morrissey sie utrzymał.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Coldplay najsłabsze z płyty i najsłabsze z tej trójki.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
ten chłopak ma tak dobry głos, powinien lepsze teksty dostać
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Najbardziej cieszy Julia, której pierwszy singiel przepadł zupełnie.
Teraz nagle słuchacze sobie przypomnieli o niej. I dobrze!
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Cała trójka na mały plus, oby wymiana była jeszcze na większy. Pożegnałbym chętni Fisza, Barbre i albo Billie albo Rojka.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
ale muzycznie niezłe jak na polski pop
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Co z Sosnowskim?
Logika listy wskazywałaby na spory awans. Jakość utworu wskazuje na coś odmiennego.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Z tej tróji faktycznie, ale na płycie jest jedno gorsze nagranie - Arabeska.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Głos może ma dobry, ale kompozycje to ma tragiczne.adrianec pisze: pn kwie 13, 2020 7:55 pm ten chłopak ma tak dobry głos, powinien lepsze teksty dostać
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Podejrzewam, że niestety wypadł. A głosowałem na niego.dannar pisze: pn kwie 13, 2020 7:56 pm Co z Sosnowskim?Logika listy wskazywałaby na spory awans. Jakość utworu wskazuje na coś odmiennego.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
A propos tekstów. Kiedyś miałem straszną fobię na punkcie tekstu - a konkretnie fragmentu - Emigrantów "Na falochronie":
przeskoczę każdy mur
I zawsze wyłączałem radio na ten utwór (w sensie w dzieciństwie).
A teraz ciężko mi się słucha tego tekstu Rojka, tego sportowego:
oświeci Cię myśl jak pochodnia
że dni to konfetti dla ognia
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Skoro Joe tak wystrzelił to i wieloryb może połknął grubą rybę i zadebiutuje. Tym bardziej, że Dalej już daleko za listą.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Wszystko niestety wskazuje na to że Wieloryb odpłynął 
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Teraz nagle zaczęli jej słuchać uważnie. Wiem, bo sam jestem jednym z nich.Tomekk pisze: pn kwie 13, 2020 7:56 pm Najbardziej cieszy Julia, której pierwszy singiel przepadł zupełnie.
Teraz nagle słuchacze sobie przypomnieli o niej. I dobrze!