Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
41 * 45 * 4 --> PET SHOP BOYS — "I Don't Wanna".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Tylko zakrywania ust i nosakajman pisze: pn kwie 13, 2020 7:32 pm Czy ktoś jest zorientowany (skoro już tak offtopujemy) czy obowiązywać będzie nakaz noszenia maseczek czy tylko zakrywania ust i nosa. Bo ja mam właśnie na sobie taki fajny golf i jakby coś szybko go upiorę.
- konwicki1980
- Posty: 5706
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Prawie zapomniałem, że dziś lista. Witam z pracy z Witkowskiego 
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
nakaz zakrywania ust i nosa - może być szalik, chustka itd.kajman pisze: pn kwie 13, 2020 7:32 pm Czy ktoś jest zorientowany (skoro już tak offtopujemy) czy obowiązywać będzie nakaz noszenia maseczek czy tylko zakrywania ust i nosa. Bo ja mam właśnie na sobie taki fajny golf i jakby coś szybko go upiorę.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Oby nie. Jest jeszcze gorszy niż poprzednie. I do tego najgorszy na początku czyli w tym co ewentualnie będziemy słuchać.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
40 * 44 * 29 --> THE BEATLES — "Oh! Darling". (2019)
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
I don't prysznic today.
Oh no, darling!
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
wina dannara, ewidentnie 
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
No nie, bardzo lubię, a co za dużo to niezdrowo. Niedługo może być staż, że średni staż w poczekalni przebije ten w top 30.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Tym Państwu też dziękujemy.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
39 * 34 * 25 --> KASIA KOWALSKA & STANISŁAW SOYKA — "Tolerancja (Na miły Bóg)"." (MTV unplugged)
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
To powinno już dawno wypaść. Odgrzewany kotlet.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Przy okazji są jakieś wiadomości na temat jej córki?
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Piąta faza umierania to chyba akceptacja.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Tego nie powinno być na lp3. Bracie, po co wykonania koncertowe na Liście?
A tego słucham już dziś po raz drugi
- konwicki1980
- Posty: 5706
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Pytanie do kajmana: masz teraz totalną labę, czy prowadzisz lekcje biblioteczne online? 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
38 * powrót * 2 --> APOCALYPTICA & JOAKIM BRODEN — "Live Or Die".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
To Ro to jest od greckiej litery? 
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Nie masz szans na żadną pracę.konwicki1980 pisze: pn kwie 13, 2020 7:40 pm Pytanie do kajmana: masz teraz totalną labę, czy prowadzisz lekcje biblioteczne online?![]()
Ten Igor powinien zastąpić Jasnego w top 30.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Ta Apocalyptica to taki fiński Rammstein zmieszany z naszym Jelonkiem.
Ostatnio zmieniony pn kwie 13, 2020 7:43 pm przez jerzyko70, łącznie zmieniany 1 raz.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
37 * 37 * 3 --> IGOR HERBUT — "Ro".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1993 - 13.04.2020 - Piotr Baron
Szkoda, że nie śpiewa po fińsku.
BTW, miałem na swojej liście cztery kawałki po fińsku, teraz tylko dwa i to te same od 15 tygodni