Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
9 * 9 * 9 >>> NICK CAVE & THE BAD SEEDS — "Bright Horses".
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Piękny jest ten Nick ..,...... niech zajdzie wyżej
Ostatnio zmieniony pt kwie 03, 2020 9:19 pm przez Nicoletta, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Nick zasługuje na PIERWSZE MIEJSCE, nawet bardziej od Alanis, Rojka czy Pearl Jam
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
No to od przyszłego tygodnia bierz się za znawcowanie.kacper94 pisze: pt kwie 03, 2020 9:14 pm Chociaż jedno moje przewidywanie na to notowanie trafione - Purple w "10"![]()
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
a gdzie w zestawie jest nowy singiel Kaśki "Śnie"?
Sosnowski może mieć trzy single w zestawie, a one nie?
Sosnowski może mieć trzy single w zestawie, a one nie?
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
bo ten utwór to Arcydzieło
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
O, mi to na pewno nie grozi, z matematyki jestem cienka jak ogon wężaNicoletta pisze: pt kwie 03, 2020 9:13 pm Cały świat to matematyka, a ktoś kto się dobrze na niej zna, może spokojnie czytać w myślach![]()
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
8 * 6 * 16 (4) >>> KAŚKA SOCHACKA — "Wiśnia".
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Eeeee - oszukane. Zabrali dwa miejsca Wiśni zamiast dodać.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Akurat za ten komunikat brawa.
Na Facebooku od rana widzę tylko ten jeden fejknius (mam nadzieję).
Fejknius polegający na tym, że na Święta w kościele 50 osób.
Oby tak nie było.
To i tak nie są te Święta, które chciałbym mieć. Czyli normalne.
Ale wirus to wykluczył...
Na Facebooku od rana widzę tylko ten jeden fejknius (mam nadzieję).
Fejknius polegający na tym, że na Święta w kościele 50 osób.
Oby tak nie było.
To i tak nie są te Święta, które chciałbym mieć. Czyli normalne.
Ale wirus to wykluczył...
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
A tu spadek troszkę niespodziewany.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
"Śnie" nawet na małotrójkowej szczecińskiej liście, a tu ni ma w zestawieniu
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
A kompozycje to nie autorstwa Kawałki?adrianec pisze: pt kwie 03, 2020 9:12 pm zdolniacha z tego Bukartyka - i kompozycje, i teksty- dlaczego go omijają zwykle przy Fryderykach????
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Jak dla mnie to na pewno.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Chciałem juz w tym tygodniu spróbować, ale mi czasu zabrakło
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Zgoda. Szczególnie Rojek przy nim wysiada.adrianec pisze: pt kwie 03, 2020 9:19 pm Nick zasługuje na PIERWSZE MIEJSCE, nawet bardziej od Alanis, Rojka czy Pearl Jam
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
To może pobawisz się w Znawcę?kacper94 pisze: pt kwie 03, 2020 9:14 pm Chociaż jedno moje przewidywanie na to notowanie trafione - Purple w "10"![]()
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Nie zdziwiłbym się, gdyby jednak tak był. Przecież człowiek a la Smoleńsk niedawno mówił, że trzeba zapełnić kościoły na święta. I absolutnie nie mam nic do kościoła, ale sytuacja jaka jest, każdy wie (prócz kilku panów z ...)TStudent pisze: pt kwie 03, 2020 9:20 pm Akurat za ten komunikat brawa.
Na Facebooku od rana widzę tylko ten jeden fejknius (mam nadzieję).
Fejknius polegający na tym, że na Święta w kościele 50 osób.
Oby tak nie było.
To i tak nie są te Święta, które chciałbym mieć. Czyli normalne.
Ale wirus to wykluczył...![]()
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Jestem za. Może wtedy Wiśnia szybciej będzie spadać.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
7 * 7 * 21 (2) >>> THE CURE — "It Can Never Be The Same". (live)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
tak, Bukartyk nie tylko pisze teksty, ale i komponuje
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Przy okazji można zapytać Barona o nowe Cigarettes.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
A premier chciał jechać z delegacją państwową do Smoleńska. Nawet nie wiem, czy jedzie, a dosyć że wirus jest przykrywką, to jeszcze okrągła rocznica Smoleńska wypada na... Wielki Piątektemik3 pisze: pt kwie 03, 2020 9:23 pm Przecież człowiek a la Smoleńsk niedawno mówił, że trzeba zapełnić kościoły na święta.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Ale ja miałem poślizg i Twojej odpowiedzi nie widziałem.