Przypomniało mi się, że w poprzednim notowaniu do 24 miejsca utwory układały się w pary: jedna polska, jedna zagraniczna.
Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Cześć. Z godzinkę może wytrzymasz?prz_rulez pisze: pt kwie 03, 2020 9:01 pm Hej. Chciałem sie przywitac juz chwile po 19 (polskiego czasu), ale jestem tak padniety, ze juz ide spac.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Na mojej prywatnej liście przebojów Alanis Morissette wspomniane "Thank U" jest na miejscu 2., po "Ironic".Nicoletta pisze: pt kwie 03, 2020 8:57 pm Lubię Alanisfajna i trzyma poziom od lat (pamiętacie to oburzenie jak wystąpiła w teledysku nago)
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Raczej nie dzisiaj.TStudent pisze: pt kwie 03, 2020 8:59 pm Ciekawostki statystyczne.
Notowanie 1991 było tym notowaniem, w którym padło najwięcej postów od 21.06.2019: 400.
Pamiętnego 21.06.19 padło 447 postów.
Czy któryś z tych wyników uda nam się pobić?
Okaże się![]()
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Kajman. A czy Top Alanis był?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
A czemu nie?
Wiem, że ostatnia godzina jest z reguły nudna do bólu
ale bez przesady
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
A czy to prócz statystycznego ma jakiekolwiek znaczenie? Pewnie gdyby był Pan X to już o 50 by było więcej.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Nie.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
12 * 8 * 5 >>> PIOTR BUKARTYK — "Brudna miłość".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Hmmm… Trochę niefajnie, że Piotr znów spaduje.
Dobra wiadomość dla kibiców Piotra jednak już w niedzielę wieczorem...
Dobra wiadomość dla kibiców Piotra jednak już w niedzielę wieczorem...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Raczej nie.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
My możemy ten fajny wynik zrobić bez tego Pana X.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
zdolniacha z tego Bukartyka - i kompozycje, i teksty- dlaczego go omijają zwykle przy Fryderykach????
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
11 * 11 * 8 >>> TOOL — "Pneuma".
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Myślałem, że Bartas już wykorzystał swoje możliwości. Niestety nie.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
a Tool - chyba najlepsza płyta w ich dyskografii
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Oby to Deep Purple nie siedziało 30 tygodni w Top 10...
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
To nie, że tak mawiali, to fakt. Cały świat to matematyka, a ktoś kto się dobrze na niej zna, może spokojnie czytać w myślach
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
10 * 21 * 2 >>> DEEP PURPLE — "Throw My Bones".
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Chociaż jedno moje przewidywanie na to notowanie trafione - Purple w "10" 
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Probuje jeszcze nie spac, ale ciezko. Jutro musze zaczac prace godzine pozniej, bo nie wyrobie...
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Nie miałabym nic przeciwko
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Dlaczego ten Nick się zatrzymał
Na pocieszenie to chyba jest hat-trick