Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
18 * 17 * 32 (4) >>> CIGARETTES AFTER SEX — "Heavenly".
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Cebula droga?TStudent pisze: pt kwie 03, 2020 8:43 pm Tak, jedz pięć porcji owoców lub warzyw.
Te drogie, a Ty jedz.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Ja też często. A u mnie to ponad 10 metrów do przejścia.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Nie samą marchewką i cebulą człowiek żyje.
Dlatego jem dzień w dzień chociaż po owocu, żeby była jakaś tam namiastka witamin.
No i oczywiście regularnie cytryna do herbaty.
Niestety dostałem wczoraj opitol, że nie jem... jogurtów
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Hmm, no to nie wiem co tu powiedzieć. Może to nie są klimaty pana Tomasza i dlatego u niego tego nie ma. Ja pamiętam jak Stelka prowadził, to u niego było dużo takich utworów, których normalnie Stelka gra u siebie w programach, au Tomasza Żądy raczej nie usłyszałbym
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Ile jeszcze te cygarety bedom?
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
17 * 10 * 20 >>> DARIA ZAWIAŁOW — "Punk fu!".
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
No wiadomo że nie, ale szkoda mi Dalej. Dobrze że Freddie się trzyma.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
A jakie to magiczne witaminy, które są tylko w owocach, a w warzywach nie?TStudent pisze: pt kwie 03, 2020 8:47 pm Dlatego jem dzień w dzień chociaż po owocu, żeby była jakaś tam namiastka witamin.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Z KaRogiem.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Pewnie pieczywo, które ma całą tablicę Mendelejewa w sobie i ser seropodobnykajman pisze: pt kwie 03, 2020 8:45 pmJa i tak żrę głownie pieczywo z serem (ostatnio także z dżemem (bynajmniej nie perłowym)). Więc to żaden problem.TStudent pisze: pt kwie 03, 2020 8:37 pm Zastanawia mnie, jak organizujesz od tylu lat posiłki w ciągu dnia powiedzmy w taki weekend, czy teraz na kwarantannie.![]()
A jest tyle pysznego jedzonka
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
16 * 15 * 17 >>> RED BOX — "Ho Ho".
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
15 * 12 * 15 >>> JELONEK — "A. Vivaldi – Presto".
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Szkoda, ze Jelonek spada.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
14 * 16 * 7 >>> KRÓL — "Głodne dusze".
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Dobrze, że Alanis znów awansuje.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Tyle że to już 28. tydzień i w dodatku jest na tyle nisko, że szok.
Jedyny pocieszyciel, ten nowszy Sosnowski. Może za tydzień wzniesie się do góry solidniej.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Możliwe, ale mi smakuje i nie szkodzi. Jakoś zdrowie mi dopisuje.Nicoletta pisze: pt kwie 03, 2020 8:49 pmPewnie pieczywo, które ma całą tablicę Mendelejewa w sobie i ser seropodobny![]()
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
13 * 14 * 5 >>> ALANIS MORISSETTE — "Smiling".
Trochę skromny ten awans.
Trochę skromny ten awans.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Znakomicie, że Alanis awansuje. I całe szczęście, że koncert jest jesienią 
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
jest szansa na 2 Alanis w TOP10, baa - TOP3!
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Ja teraz jem mniej sera, bo staram się ograniczać też produkty mleczne ale kiedyś koleżanka z katedry obok robiła badania ile jest sera w serze takim że sklepu w plasterkach. No... Do dlugodojrzewającego Cheddara było mu bardzo daleko, ale Cheddar to mała kostka za 20 zł.
Lubię Alanis
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Ciekawostki statystyczne.
Notowanie 1991 było tym notowaniem, w którym padło najwięcej postów od 21.06.2019: 400.
Pamiętnego 21.06.19 padło 447 postów.
Czy któryś z tych wyników uda nam się pobić?
Okaże się
Notowanie 1991 było tym notowaniem, w którym padło najwięcej postów od 21.06.2019: 400.
Pamiętnego 21.06.19 padło 447 postów.
Czy któryś z tych wyników uda nam się pobić?
Okaże się
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Hej. Chciałem sie przywitac juz chwile po 19 (polskiego czasu), ale jestem tak padniety, ze juz ide spac.