Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Billie się obroniła!
super informacja. Głosujmy!
jakby wyszedł Bond to trochę głosów by przybyło.
super informacja. Głosujmy!
jakby wyszedł Bond to trochę głosów by przybyło.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
28 * 29 * 7 >>> BILLIE EILISH — "No Time To Die".
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Bo się nie znająadrianec pisze: pt kwie 03, 2020 8:20 pm czemu tak mało osób glosuje na Morrisseya i Thelme?? taki wybitny utwór!
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Na razie nie mam zamiaru pozbawiać tych państwa głosu.
U mnie na liście 10 tygodni. Wprawdzie wyżej już byli (raz dużo nie brakło do top 10).
Cieszy awans tej Billie.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Cieszy awans, ale do listopada to na pewno nie dotrwa...
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Dzień Dobry wieczór w imieniny Ryszarda
Dobrze, że Morrissey dał radę.
Dobrze, że Morrissey dał radę.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Nie byłem, kiedyś jak był w Smiths bardzo ich lubiałem, ale potem jakoś się z nim rozminąłem muzycznie, ostatnio dzięki trójce na nowo mi się spodobał.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
A jakby wszedł (na przykład do studia) to jeszcze więcej.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Może i piano ładne, ale kompletnie rozjeżdża się z wokalem.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
27 * 31 * 1 >>> IGOR HERBUT - "Jasny".
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
To jest piosenka z Bonda?????
Nastolatka emo śpiewa do Bonda?
Ten świat naprawdę czyli się ku upadkowi...
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Dziś też pierwszy od kilku lat Piątek z Pankracym.
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Ale że nie chciałaś czy jak zamawiałaś to nie było tego na antenie? Ja jako częsty gość Poczty (moje utwory grano z 70-75 razy, prowadzę notatnik w którym piszę jakie moje zamówienia zagrano w tym programielady pisze: pt kwie 03, 2020 8:14 pmPewnie zawiesili. A może Żąda już nie chce prowadzić. Fajnie by było gdyby UKF prowadził np. Piotr Kaczkowski, bo u pana Tomka bluesa nigdy mi się nie udało zamówić.Nicoletta pisze: pt kwie 03, 2020 8:10 pm Wiem, że to niezwiązane z listą ale wiecie może co się stało z pocztą UKF?
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
jak jest dobra to czemu nie?
sami ją o to poprosili, więc widocznie ją doceniono. Sprawdź inne jej przeboje.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Smiths to trochę inny rozdział Jego życia
Ale Meat is murder czy Strangeways to są perełki.
Solo Viva hate, Vauxhall and I z nowszych to World Peace....
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
O, czuję się przywołany, bo robi się ciekawie. 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
26 * 28 * 9 >>> BARBARA KRAFFTÓWNA & JERZY WASOWSKI — "Najwyższa mądrość".
Bardzo przyjemna niespodzianka.
Bardzo przyjemna niespodzianka.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
i Panna Krafftówna w towarzystwie Pana Wasowskiego jest, ale dziś piękny wieczór
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
No to dwaj najwięksi kandydaci do wypadku się utrzymują. To co leci?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Za trzy tygodnie Twoje notowanie
- tadzio3
- Posty: 10289
- Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
- Lokalizacja: Tykocin / Białystok
- Kontakt:
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Wspaniale, że Barbara i Jerzy się utrzymali 
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
ja jestem głupi jak półbut, cóż nikt nie jest doskonały