Nic specjalnego. Ograniczamy rotacje, tak że na pewno Poczta UKF powróci.Nicoletta pisze: pt kwie 03, 2020 8:10 pm Wiem, że to niezwiązane z listą ale wiecie może co się stało z pocztą UKF?
Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Zdecydowanie wolałbym Ro. Ale jemu może też się uda.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
W sum ie dobrze, że Domatorzy nie pominęli.
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Wydaje mi się, że na razie przez koronawirusa ją zdjęli z anteny, prowadzący mają audycje w Trójce w pięciogodzinnych blokach.Nicoletta pisze: pt kwie 03, 2020 8:10 pm Wiem, że to niezwiązane z listą ale wiecie może co się stało z pocztą UKF?
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
super ta Ania
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Damce to najsłabszy utwór na płycie, a płyta jedna z ich najlepszych.dannar pisze: pt kwie 03, 2020 8:05 pmJa nie piszę, bo Dance dawał nadzieję na coś świeżego. A kolejne dwa single kazały się spodziewać tego samego przynudzania, co na każdej płycie po Ten.obserw99 pisze: pt kwie 03, 2020 8:04 pm Jakoś nikt nie pisze o nowym albumów Pearl Jam. Kilka naprawdę świetnych utworów. Ogólnie dobry album.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Jeszcze gdyby wymianka była na plus, czyli wypad Fiszów i Rojka.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Pewnie zawiesili. A może Żąda już nie chce prowadzić. Fajnie by było gdyby UKF prowadził np. Piotr Kaczkowski, bo u pana Tomka bluesa nigdy mi się nie udało zamówić.Nicoletta pisze: pt kwie 03, 2020 8:10 pm Wiem, że to niezwiązane z listą ale wiecie może co się stało z pocztą UKF?
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Morrisey do góry!!!
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Tak, podsumowanie wszystkich list na forum w danym tygodniu.TStudent pisze: pt kwie 03, 2020 8:05 pm Pytanie do kajmana. Ta Forumowa, co jest na MyCharts, która 31.01. miała numer 701, to jest Lista List?![]()
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Morrissey. Uwielbiam 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
29 * 30 * 3 >>> MORRISSEY & THELMA HOUSTON — "Bobby, Don't You Think They Know?".
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Ooooo mój Ukochany 




Morrissey.... Ah
Morrissey.... Ah
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Ale i tak tydzień krócej niż przed tygodniem ile by to nie było.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Zdecydowanie za nisko.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
A jak to jest punktowane?
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Tak.... Żąda puszcza pod swój gust, ale najgorszy jest Stelmach.... Przy nim jedyne co się chce to wyskoczyć przez oknolady pisze: pt kwie 03, 2020 8:14 pmPewnie zawiesili. A może Żąda już nie chce prowadzić. Fajnie by było gdyby UKF prowadził np. Piotr Kaczkowski, bo u pana Tomka bluesa nigdy mi się nie udało zamówić.Nicoletta pisze: pt kwie 03, 2020 8:10 pm Wiem, że to niezwiązane z listą ale wiecie może co się stało z pocztą UKF?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Ale moje podstawowe ma tylko 30
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
czemu tak mało osób glosuje na Morrisseya i Thelme?? taki wybitny utwór!
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Nicoletta pisze: pt kwie 03, 2020 8:17 pm ale najgorszy jest Stelmach.... Przy nim jedyne co się chce to wyskoczyć przez okno