Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Czyli w "30" powinien być Igor
A co do Coldplay to liczyłem, że w zestawie będzie może "Daddy" ale "Champion" tez ładnie brzmi
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Domatorzy?LLucky pisze: pt kwie 03, 2020 7:55 pm A mnie zastanawia, czy będzie dziś jeden zaskakujący debiut - tym bardziej zaskakujący, że w Poczekalni go nie było...![]()
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Dawno, dawno temu Kuba Sienkiewicz z lekkością pisał purenonsensowe teksty pełne wygimnastykowanych metafor. A to coś z aktualnej Listy jest jakimś prostolinijnym kaznodziejstwem.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Coldplay Daddy warto było dodać
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Cieszy awans Ani Rusowicz.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Byłbym zaskoczony, bo Kozakiewicz nie dał rady, więc czemu to miałoby dać?LLucky pisze: pt kwie 03, 2020 7:55 pm A mnie zastanawia, czy będzie dziś jeden zaskakujący debiut - tym bardziej zaskakujący, że w Poczekalni go nie było...![]()
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Oby awansowała.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Zdecydowanie tak. Mój nr 2 na płycie (bo niespodziewanie Guns mnie złapało).
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Mam nadzieję, że wypadła dołem. Chociaż może na tydzień do "30" wejdzie i szybciej wypadnie...
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Witajcie
Udało mi się zalogować w końcu
Jak tam Wasze nastroje? Lepsze niż tydzień temu?
Udało mi się zalogować w końcu
Jak tam Wasze nastroje? Lepsze niż tydzień temu?
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
cześć i czołem! "Jasny" będzie w TOP30? cudnie! 
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Jakoś nikt nie pisze o nowym albumów Pearl Jam. Kilka naprawdę świetnych utworów. Ogólnie dobry album.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Pod względem tego, że jesteśmy o tydzień bliżej do końca epidemii i tego zalecanego zamknięcia w domach to chyba takNicoletta pisze: pt kwie 03, 2020 8:03 pm Witajcie
Udało mi się zalogować w końcu
Jak tam Wasze nastroje? Lepsze niż tydzień temu?
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Ja nie piszę, bo Dance dawał nadzieję na coś świeżego. A kolejne dwa single kazały się spodziewać tego samego przynudzania, co na każdej płycie po Ten.obserw99 pisze: pt kwie 03, 2020 8:04 pm Jakoś nikt nie pisze o nowym albumów Pearl Jam. Kilka naprawdę świetnych utworów. Ogólnie dobry album.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Pytanie do kajmana. Ta Forumowa, co jest na MyCharts, która 31.01. miała numer 701, to jest Lista List? 
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Obawiam się, że potrwa to znacznie dłużejkacper94 pisze: pt kwie 03, 2020 8:05 pm
Pod względem tego, że jesteśmy o tydzień bliżej do końca epidemii i tego zalecanego zamknięcia w domach to chyba tak![]()
Ale oby nie
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Oj, żeby to w tygodniach liczyć.kacper94 pisze: pt kwie 03, 2020 8:05 pm Pod względem tego, że jesteśmy o tydzień bliżej do końca epidemii i tego zalecanego zamknięcia w domach to chyba tak![]()
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Dance nie jest zły, ale ja zdecydowanie wolę jak 'przynudzają'dannar pisze: pt kwie 03, 2020 8:05 pm Ja nie piszę, bo Dance dawał nadzieję na coś świeżego. A kolejne dwa single kazały się spodziewać tego samego przynudzania, co na każdej płycie po Ten.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Tadam, tadam, tadam…
top 30 w całości.
chociaż nie...
na pewno tak nie będzie.
i u mnie tak nie jest.
top 30 w całości.
chociaż nie...
na pewno tak nie będzie.
i u mnie tak nie jest.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
A jednak Ania w podstawowym 
Ostatnio zmieniony pt kwie 03, 2020 8:11 pm przez kacper94, łącznie zmieniany 1 raz.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Wiem, że to niezwiązane z listą ale wiecie może co się stało z pocztą UKF?
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
30 * 41 * 1 >>> ANIA RUSOWICZ - "Do lasu".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Przy słuchaniu o tym wirusie to Ania jest prawdziwym miodem na uszy.
Szkoda, że wprowadzono zakaz wstępu do lasu. Ale jeśli to ma być zastępczym siedliskiem wirusa, to czemu nie.
Szkoda, że wprowadzono zakaz wstępu do lasu. Ale jeśli to ma być zastępczym siedliskiem wirusa, to czemu nie.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Teoretycznie jestem z tych najbardziej zagrożonych, ale jakoś mi to nie przeszkadzxa.
Re: Notowanie 1992 - 03.04.2020 - Piotr Baron
Pewnie z uwagi na zmianę ramówki związaną z wirusem teraz tego nie ma...Nicoletta pisze: pt kwie 03, 2020 8:10 pm Wiem, że to niezwiązane z listą ale wiecie może co się stało z pocztą UKF?