Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Ten awans bardzo cieszy, ale to powinno być już w top 5.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Ech, organizm domaga się białka i węglowodanów po dzisiejszym dniu, ale boję się, że przegapię Pneumę. 
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
ach Alanis - mam bilet
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
14 * 18 * 4 >>> ALANIS MORISSETTE — "Smiling".
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Może za wcześnie jeszcze na takie przewidywania, ale czyżby Tool się wbił do TOP 10?
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Awansuje tak po cichu i spokojnie, że nawet nikt nie narzeka.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Podejrzewam, że nie, chociaż jak najbardziej bym mu tego życzył.kacper94 pisze: pt mar 27, 2020 9:47 pm Może za wcześnie jeszcze na takie przewidywania, ale czyżby Tool się wbił do TOP 10?
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
zastanawia mnie, dlaczego na tym forum jest tak mało kobiet?
hmmm ...
to tak przy Alanis refleksja.
hmmm ...
to tak przy Alanis refleksja.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
+1 do zobaczenia
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
no właśnie.Nicoletta pisze: pt mar 27, 2020 9:49 pm zastanawia mnie, dlaczego na tym forum jest tak mało kobiet?
smutno mi trochę.
dobrze, że chociaż na studiach mam spory odsetek dziewczyn.
teraz - na magisterskich - to już w ogóle bardzo dużo.
-
Dekodi
- Posty: 323
- Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
- Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Na bezrybiu i Fisz ryba
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
13 * 24 * 2 >>> BARTAS SZYMONIAK — "Wojownik z miłości".
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Jak Tool wejdzie do top 10, to domagam się choć 30 sekund tej przepięknej perkusji, przed którą zawsze ucinają.kacper94 pisze: pt mar 27, 2020 9:47 pm Może za wcześnie jeszcze na takie przewidywania, ale czyżby Tool się wbił do TOP 10?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
O właśnie. Miałem dziś rybę na obiad
Ciekawi, co jadł kajman.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
....TStudent pisze: pt mar 27, 2020 9:50 pm
dobrze, że chociaż na studiach mam spory odsetek dziewczyn.
teraz - na magisterskich - to już w ogóle bardzo dużo.![]()
takie forum to ciekawe miejsce. w świecie rzeczywistym mogłoby się okazać, że np. masz ze mną zajęcia
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Pewnie wyjdę na nie wiem już kogo, ale mam wrażenie, że nie jest to typ aktywności lubianej przez większość kobiet.Nicoletta pisze: pt mar 27, 2020 9:49 pm zastanawia mnie, dlaczego na tym forum jest tak mało kobiet?
Staram się słuchać tego utworu tak, żeby nie słyszeć słów. To chyba najbardziej mnie wkurzający text słyszany na LP3 od czasów Rozynka.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Ja też, pstrąga
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Nawet ciekawy ten Bartas. Gdyby nie to, że dużo ciekawych utworów na liście to miałby mój głos.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
to by było z pewnością wspaniałe.Nicoletta pisze: pt mar 27, 2020 9:52 pm w świecie rzeczywistym mogłoby się okazać, że np. masz ze mną zajęcia
Dobrze, że Jelonek w odwrocie.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
No to dziś znów rekord zakażeń
