Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
a ja na kawke i tarte serowa z checia zaprosilbym i panne Krafftowne i pania Osinska
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Owszem, bo czasy jakby niepewne.Yacy pisze: pt mar 27, 2020 9:11 pmno i dobrze, że jest, bo różnie można było myśleć o tej przydługiej nieobecności.
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Wiem, że Dorota Osińska ma tu wielu fanów (sądząc po głosach na Forumową), ale w 100% zgadzam się z kajmanem. DRAMAT

-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
26 * 25 * 4 >>> SOSNOWSKI — "Dalej".
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Życzymy zdrowiaobserw99 pisze: pt mar 27, 2020 9:16 pm Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu na korona wirusa. Stan poważny. Trzymajmy mocno kciuki by wyzdrowiała.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Ona potrafi nagrać też świetny utwór jak ten, który usunęli ostatnio z zestawu.animag pisze: pt mar 27, 2020 9:17 pm Wiem, że Dorota Osińska ma tu wielu fanów (sądząc po głosach na Forumową), ale w 100% zgadzam się z kajmanem. DRAMAT![]()
![]()
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Przeczytałem. W Wielkiej Brytanii. Straszna historia, dobrze że wreszcie poszli tam po rozum do głowy.obserw99 pisze: pt mar 27, 2020 9:16 pm Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu na korona wirusa. Stan poważny. Trzymajmy mocno kciuki by wyzdrowiała.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Idąc tropem Billie, to może "Katrina" awansuje 
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Mnie najbardziej uczulają te porykiwania na końcu.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
25 * 23 * 5 >>> KARAŚ & ROGUCKI — "Bolesne strzały w serce".
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
od 20 minut jestem szoku...obserw99 pisze: pt mar 27, 2020 9:16 pm Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu na korona wirusa. Stan poważny. Trzymajmy mocno kciuki by wyzdrowiała.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
czekam na nowe nagrania Julii Pietruchy, Fismolla i Edyty Bartosiewicz; a z zagranicy moze Gotye by w koncu cos wymyslil
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Mortas lepszy od Za Tysiąc Lat, jednak na kolejny Dom sobie poczekamy.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
24 * 29 * 2 >>> MORTAS — "Przedostatni".
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Dla mnie ten album mógłby się skończyć po drugim utworze. Wprawdzie później kilka dobrych utworów jeszcze jest, ale nie rekompensują nadmiaru koszmarów. Ale pierwsza dwójka kapitalna.TStudent pisze: pt mar 27, 2020 9:17 pmBo Jej album to potęga, ale Cześć to ja w kawałku jest naprawdę ciężkostrawne.![]()
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
dobry wieczór moi mili forumowicze!
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
szok ze to spada
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
PJ to był dobry w czasach Jeremiego. Teraz ciężkostrawny.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
23 * 17 * 5 >>> PEARL JAM — "Superblood Wolfmoon".
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
To może spadać.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Czekam, aż do zestawu do głosowania zostanie wrzucone "Quick Escape" o wiele lepiej brzmi niż "Superblood Wolfmoon"
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Przykro się to wszystko czyta.
Najbardziej przerażają mnie liczby z USA i Włoch...
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
wiem, miałem możliwość poznać Olkę osobiście