W czasach, gdy obserwowałem co nieco LPRRz, był notowany tam utwór Redemption i z tego co kojarzę dotarł do dziesiątki, niestety na LP3 tak dobrze nie było. A utwór kapitalny.
Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
swietna Thelma i niezly Morrisey
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
za nisko Billie, choc nie jestem jej fanem
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Dobry wieczór.
Włączam się przy rzeczywiście genialnej Thelmie.
Godzinne opóźnienie, bo jak jeździ się cały dzień rowerem po zimowej przerwie, to pierwszą godzinę listy spędza się potem na leżąco.
Włączam się przy rzeczywiście genialnej Thelmie.
Godzinne opóźnienie, bo jak jeździ się cały dzień rowerem po zimowej przerwie, to pierwszą godzinę listy spędza się potem na leżąco.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
29 * 22 * 6 >>> BILLIE EILISH — "No Time To Die".
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Morrissey zdecydowanie na plus.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Jak dla mnie to świetnie, brakowało mi grania p. Barona, szczególnie w poniedziałkowy wieczór (mimo, że te piosenki słyszałem wtedy po raz setny) a z drugiej strony już trochę za bardzo chyba przyzwyczaiłem się do tego, że p. Marek prowadzi cały czas Listę i dobrze że wszystko zaczyna wracać do normyadameria pisze: pt mar 27, 2020 9:08 pmWiem, że to nie Twoja bajka, ale z kolei Fiszu wyciągał czasami takie rapy, że łał...lady pisze: pt mar 27, 2020 8:55 pm..i bluesa, bo senior rodu czasami wyciągał prawdziwe perełki tego gatunku
A jak Wam się słucha Redaktora po tylu tygodniach?
Ja się w sumie nawet stęskniłem.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Niech ta Billie nie wypada, bo wtedy tamta może wejść do 30 co byłoby fatalne.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
I wspaniałym Morrisseyu.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
CZemu nie głosujecie na Billie i czemu tak spada? Nieładnie.
- Yacy
- Posty: 23568
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Cześć, to ja


no i dobrze, że jest, bo różnie można było myśleć o tej przydługiej nieobecności.
no w sumie ja teżadameria pisze: pt mar 27, 2020 9:08 pm A jak Wam się słucha Redaktora po tylu tygodniach?
Ja się w sumie nawet stęskniłem.
no i dobrze, że jest, bo różnie można było myśleć o tej przydługiej nieobecności.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Chyba ta Bondowska piosenka do premiery filmu nie dotrwa...
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
28 * 21 * 8 >>> BARBARA KRAFFTÓWNA & JERZY WASOWSKI — "Najwyższa mądrość".
To zabolało.
To zabolało.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Ja też, ale jednak wolałbym, żeby zabrakło Tworzywa.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Pani Barbaro, przepięknie. Ja głosuję cały czas!
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Dokładnie. Ta o niebo lepsza.kajman pisze: pt mar 27, 2020 9:11 pm Niech ta Billie nie wypada, bo wtedy tamta może wejść do 30 co byłoby fatalne.
Generalnie, poz. 28 - 30, to rekompensata za większość koszmarów z Poczekalni.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
27 * 31 * 1 >>> DOROTA OSIŃSKA — "Cześć to ja".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Jedyne, co mi się w tym kawałku podoba, to słowa tytułu wypowiedziane Jej głosem.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Pewnie się zaraz narażę niektórym, ale p. Osińska dla mnie brzmi lepiej od "Najwyższej mądrości"
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Nie dość, że debiutuje, to jeszcze tak wysoko.
Wyłączyłem radio na dobre (a raczej złe) cztery minuty.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Córka Kasi Kowalskiej w szpitalu na korona wirusa. Stan poważny. Trzymajmy mocno kciuki by wyzdrowiała.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Narażasz się.kacper94 pisze: pt mar 27, 2020 9:15 pm Pewnie się zaraz narażę niektórym, ale p. Osińska dla mnie brzmi lepiej od "Najwyższej mądrości"
- Yacy
- Posty: 23568
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
w znawcy miałem ochotę awansować ich o kilka miejsc
ale jednak się wycofałem
okaże się czy zrobiłem dobrze czy nie...
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
To zależy w której piosence. Bo Jej album to potęga, ale Cześć to ja w kawałku jest naprawdę ciężkostrawne.kacper94 pisze: pt mar 27, 2020 9:15 pm Pewnie się zaraz narażę niektórym, ale p. Osińska dla mnie brzmi lepiej od "Najwyższej mądrości"