W sumie wszystko by się zgadzało - słaby twórca w jeszcze słabszym projekcie.adrianec pisze: pt mar 27, 2020 8:55 pm Baranovsky nawet moglby sie znalezc w Meskim Graniu, bo ma glos chlopina fantastyczny i gra na gitarze, ale wciaz teksty i kompozycje do poprawki
Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Ostatnio zmieniony pt mar 27, 2020 8:57 pm przez LokiWawa, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Nie za bardzo widzę żadnego skostnienia. I cieszę się, że Milesa nie ma, bo to koszmarek. Miewał świetne rzeczy, ale ta zdecydowanie csię do nich nie zalicza. A na Rasm zagłosowałem.adrianec pisze: pt mar 27, 2020 8:53 pm przy takim skostnieniu to Rasm Almashan czy Miles Davis nie ma szans. i Gregory Porter...
chociaz dobrze ze Igor Herbut jest
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Igor Jasny jest OK ale Ro znacznie lepszy.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Ale ta piosenka TStudent nie jest teraz na czasie, bo wpadliśmy w dołek gospodarczy i na razie topimy się w ropie i gazie, więc się nie skończą. Szkoda, że "Plastik" Wrońskiej wypadł, bo to zawsze aktualne.
"Dzieci" na zawsze są wielkie.
"Dzieci" na zawsze są wielkie.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
czyli mamy 2 nowości zapewne...
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Już widzę radość kajmana z awansu Doroty Osińskiej. 
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
mysle ze Rasm Almashan wciaz za mało osob poznało, wielu też nie zna jej singla i jego kontekstu, a szkoda... utwór z duszą i wielu nawet nie pozna
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Oby!
Wolałbym stracić w znawcy, ale żeby Dorota nie debiutowała. A tak zyskam na osłodę. Ale i tak będzie to najgorsze top 30 od lipca zeszłego roku.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
głosowałem na fado dziewczynę (głosowo) czyli Dorotę Osińską
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
W przerwie na wiadomości, pewnie nie zdążę przesłuchać nowej piosenki Boba Dylana (17-18 minut), tak jak nowy Pearl Jam chyba przełożę to na "po Liście"... Swoją drogą ciekawy jestem jakby ten Dylan brzmiał na Liście 
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
I nie chcę go martwić, ale na moje ucho to ma potencjał na spory przebój, na Liście Radia Rzeszów całkiem nieźle sobie radzi.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
No nie do końca podzielam Twoją opinię. Koniec ropy, gazu, węgla, wody jest nieunikniony. Świat się za bardzo rozwinął.8azyliszek pisze: pt mar 27, 2020 8:57 pm Ale ta piosenka TStudent nie jest teraz na czasie, bo wpadliśmy w dołek gospodarczy i na razie topimy się w ropie i gazie, więc się nie skończą. Szkoda, że "Plastik" Wrońskiej wypadł, bo to zawsze aktualne.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Na to wygląda. Jedna kapitalna, druga superkoszmar.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Spokojnie, na Liście Radia Rzeszów Joe Bonamassa też dobrze sobie radził, nawet Tom Odell z jednym z moich hitów 2018 roku był w drugiej dziesiątce
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Tak jak Tool. Większość wytną.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
w Rzeszowie to Bartas doceniony
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Czyli nowości u Ciebie zapewne 33. Pozostaje kibicować, żeby wypadki miały jak najwięcej.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
A na LP3 nie ?TStudent pisze: pt mar 27, 2020 9:05 pm Spokojnie, na Liście Radia Rzeszów Joe Bonamassa też dobrze sobie radził
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Kapitalny Morrisey (ale jeszcze bardziej kapitalna p. Thelma) tylko na 30 miejscu?? 
Ostatnio zmieniony pt mar 27, 2020 9:08 pm przez kacper94, łącznie zmieniany 1 raz.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
30 * 30 * 2 >>> MORRISSEY & THELMA HOUSTON — "Bobby, Don't You Think They Know?".
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Wiem, że to nie Twoja bajka, ale z kolei Fiszu wyciągał czasami takie rapy, że łał...lady pisze: pt mar 27, 2020 8:55 pm..i bluesa, bo senior rodu czasami wyciągał prawdziwe perełki tego gatunku
A jak Wam się słucha Redaktora po tylu tygodniach?
Ja się w sumie nawet stęskniłem.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Stawiam na wylot Ozzyego z Eltonem i Lipali.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
U mnie to raczej najmniej, bo Tworzywo u mnie piąte.TStudent pisze: pt mar 27, 2020 9:07 pm Czyli nowości u Ciebie zapewne 33. Pozostaje kibicować, żeby wypadki miały jak najwięcej.![]()