Znakomity utwór. Igor zdolny jest i tyle.. Szkoda że nie w całości bo końcówka wymiata
Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Wcześniej zastanawiałem się, czemu ludzie głosują na piosenki nagrywane ponownie, a najlepiej dla mnie zabrzmieli jak na razie Bowie i The Beatles...
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Jak dla mnie gorsze. Akurat na single wrzucali słabe utwory, ale chyba z tego co było najlepiej oceniłbym Wrócimy.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Back to Radziec to jednak nie ma startu do Darling.
Ale ogólnie raczej potępiam dodawanie remasterów do zestawu.
A Balonik mógłby się sprężyć.
O, Julka. Na razie bez szans u mnie, ale i tak, jak dotychczas, moja ulubiona.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
39 * 46 * 4 >>> JULIA MARCELL — "Prawdopodobieństwo".
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Dla mnie zdecydowanie to zdecydowanie Sosnowski i Herbut.animag pisze: pt mar 27, 2020 8:37 pm Podsumowując miejsca 41-50: najlepsi Satriani (46) i Rusowicz (41)
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Herbut też ciekawy.
Julia wraca do dobrej formy (ostatnie dobre to: "Tarantino").
Julia wraca do dobrej formy (ostatnie dobre to: "Tarantino").
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
38 * 40 * 20 >>> NATALIA PRZYBYSZ — "Ogień".
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Julia jak najbardziej na plus, Natalia zupełnie odwrotnie. Dlaczego piosenka jej siostry - która jest często grana w porannej audycji - nie może się przebić?
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Zgoda, podobnie jak Kaśce i Natalii, które też zdecydowanie za długo siedzą. Ta ostatnia niestety w górę. Fajny utwór, ale ile można.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Powiem Ci szczerze że liczę jeszcze na Piotra Kaczkowskiego i Barona, ale on jednak woli bluesa bardziej współczesnego.obserw99 pisze: pt mar 27, 2020 8:36 pm Skoro Chojnacki i Mann odeszli to kto będzie puszczał bluesa? Witam.
Na razie częściej korzystam ze swoich zbiorów, czyli mam więcej czasu na słuchanie kompletnych staroci
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Słowa w pewnym sensie aktualne, ale utwór jak najbardziej irytuje, chociaż dopiero drugi tydzień z rzędu słyszę dwa razy w tygodniu.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
W środę nie było Kaczkowskiegolady pisze: pt mar 27, 2020 8:43 pmPowiem Ci szczerze że liczę jeszcze na Piotra Kaczkowskiego i Barona, ale on jednak woli bluesa bardziej współczesnego.obserw99 pisze: pt mar 27, 2020 8:36 pm Skoro Chojnacki i Mann odeszli to kto będzie puszczał bluesa? Witam.
Na razie częściej korzystam ze swoich zbiorów, czyli mam więcej czasu na słuchanie kompletnych staroci![]()
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
37 * 37 * 14 >>> DR MISIO — "Chcesz się bać".
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Jakby Misio 50 tygodni przesiedział w Poczekalni, to mi by to pasowało. Jeśli wejdzie do 30-stki to zaraz go wyrzucą, niestety. Szkoda. Ale Sosnovski musi być.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Hania w dół. Gdyby jeszcze Dorota spadła to byłoby świetnie.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
36 * 35 * 3 >>> HANIA RANI — "Leaving".
To nie tak miało być!

To nie tak miało być!
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Z danych Radio Track Kantar Polska wynika, że w 2019 roku udział Trójki w rynku wyniósł 5,1 proc. Stacja tym samym zanotowała najsłabszy wynik od początku lat 2000
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w ... giel-wagli
Nietopsze, nietopsze.
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w ... giel-wagli
Nietopsze, nietopsze.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Bo Bitle to według mnie obecnie najlepszy utworów w całej 50, ale co innego może napisać wielbicielka staroci ?kacper94 pisze: pt mar 27, 2020 8:38 pm Wcześniej zastanawiałem się, czemu ludzie głosują na piosenki nagrywane ponownie, a najlepiej dla mnie zabrzmieli jak na razie Bowie i The Beatles...
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
i poleci jeszcze dół...8azyliszek pisze: pt mar 27, 2020 8:47 pm Z danych Radio Track Kantar Polska wynika, że w 2019 roku udział Trójki w rynku wyniósł 5,1 proc. Stacja tym samym zanotowała najsłabszy wynik od początku lat 2000
Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/w ... giel-wagli
Nietopsze, nietopsze.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
A właśnie chcę Dorotę (nie) słyszeć na 30.
O nie. Tylko nie ta Billie.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Takiego awansu - jak najbardziej na plus - to się nie spodziewałem 