Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
W porównaniu z Jak dawniej brzmi rewelacyjnie, ale to jedyna dobra rzecz, którą mogę o tym utworze napisać.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Najlepszy ich utwór z tych które znam.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
43 * nowość * 1 >>> IGOR HERBUT - "Ro".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Mimo, że wspominasz o koszmarach, zachęcam raczej do wzięcia udziału w TOPnowościach
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
O ile Jasny męczył i nudził to ten kawałek to dynamit. Pomogłem utworowi swoim głosem. Mam nadzieję, że szybko pójdzie w górę.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Mgła to jeden z tych utworów, które coraz bardziej się podobają z czasem.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Słaby ten Igor. Takie przynudzanie.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
kolejny drażniący...
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
W wolnej chwili na pewno zajrzęLokiWawa pisze: pt mar 27, 2020 8:33 pmDo Koszmarlisty też zapraszamy.Wybór piosenek doń jest sporawy.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
U mnie takie samo porównanie mogę napisać, gdy odnieść do Całego, przy którym nabawiłem się nie tylko bólu zębów, ale i całej żuchwy.
A Zanim pójdę nie było lepsze?
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Pozwolę sobie mieć skrajnie odmienną opinię.kajman pisze: pt mar 27, 2020 8:32 pm O ile Jasny męczył i nudził to ten kawałek to dynamit. Pomogłem utworowi swoim głosem. Mam nadzieję, że szybko pójdzie w górę.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
42 * 39 * 5 >>> DAVID BOWIE — "Stay '97".
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Utwór znacznie lepszy od Oddity, a radzi sobie znacznie słabiej. Pewnie wsparłbym go głosem, gdybym z założenia nie głosował na odgrzewańce.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Też ok, ale jednak nie.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
41 * nowość * 1 >>> ANIA RUSOWICZ - "Do lasu".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Tę Anię bardzo lubię, ale przykro mi, na razie nie ma szans na moją listę.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Z nowości to tylko HS było gorsze, chociaż lekki plus dam.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Skoro Chojnacki i Mann odeszli to kto będzie puszczał bluesa? Witam.lady pisze: pt mar 27, 2020 8:06 pm Cześć.
Kacper, miło Cię tu widzieć![]()
Czasy są jakie są, z Trójki odchodzą kolejni moi ulubieni redaktorzy. Oby Lista nam towarzyszyła jak najdłużej.
-
animag
- Posty: 1991
- Rejestracja: czw maja 27, 2010 9:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 43
- Lokalizacja: Gdańsk
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Podsumowując miejsca 41-50: najlepsi Satriani (46) i Rusowicz (41)
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Akurat nowości dziś same bardzo dobre, dobre i niezłe (IH).
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
40 * 33 * 27 >>> THE BEATLES — "Oh! Darling". (2019 Mix)
Im chyba też już wystarczy.
Im chyba też już wystarczy.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1991 - 27.03.2020 - Piotr Baron
Głosuję na Beatelsów to się jeszcze trzymają. Choć wolałem Back to USSR.