Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5915
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: mateusz15 »

Tomekk pisze: pt mar 20, 2020 10:46 pm
mateusz15 pisze: pt mar 20, 2020 10:45 pm Ałć. No już dzisiaj naprawdę liczyłem na szczyt :(
przecież obiecałeś mi Alanis!
:P
Ale tylko pod jednym warunkiem... ;)
No może za tydzień się uda 🙏


Zdrowi bądźcie i siedźcie w domu w weekend! 💪
Tomekk
Posty: 10726
Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Tomekk »

No i spełniło się moje życzenie na to wydanie listy.
Alanis broni pozycję lidera.

Dużo zdrowia dla wszystkich i do następnego notowania!
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6599
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: 4989341 »

mogłaby Daria awansować o oczko...

kolejna dobra wiadomość to Alanis na #01 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
2gi tydzień

Ironic było tylko raz na szczycie...
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: temik3 »

Gratki dla Alanis.
Do za tydzień jak Bóg da.
Zdrowia wszystkim.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Nicoletta »

miłego siedzenia w domu wszystkim! trzymajcie się dzielnie!
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: TStudent »

Tomekk pisze: pt mar 20, 2020 10:48 pm
DarekM pisze: pt mar 20, 2020 10:48 pm Wypadki z miejsc 24, 27, 29 i 30 zostały zastąpione nowościami na tych samych pozycjach.
Fajna ciekawostka. Chyba rzadko ma to miejsce.
U mnie na liście będzie to samo, tylko z innych miejsc. ;)
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: FOXD »

Dzięki za dzisiaj i do następnego razu ;)
LokiWawa
Posty: 5279
Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: LokiWawa »

1 * 1 * 11 (2) >>> ALANIS MORISSETTE — "Reasons I Drink".
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: TStudent »

Uwielbiam tę Alanis, tylko co z tego, jak epidemia nie pozwala jej pobyć chwili dłużej na moim podium. :?
Awatar użytkownika
jerzyko70
Posty: 2772
Rejestracja: pn cze 07, 2010 3:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk/Rokitki

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jerzyko70 »

Zdrowia życzę i do następnego :)
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: TStudent »

Dołączam się do życzeń zdrowia. :)
Dobranoc :D
LokiWawa
Posty: 5279
Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: LokiWawa »

No i na do widzenia całe i zebrane do kupy tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiąte notowanie Listy Przebojów Programu Trzeciego:

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

01 * 01 * 11 >>> ALANIS MORISSETTE - "Reasons I Drink".

02 * 02 * 09 >>> PEARL JAM - "Dance Of The Clairvoyants".

03 * 03 * 04 >>> DARIA ZAWIAŁOW - "Gdybym miała serce".

04 * 10 * 03 >>> ARTUR ROJEK - "Bez końca".

05 * 04 * 19 >>> THE CURE - "It Can Never Be The Same". (live)

06 * 05 * 17 >>> OZZY OSBOURNE - "Under The Graveyard".

07 * 06 * 14 >>> KAŚKA SOCHACKA - "Wiśnia".

08 * 08 * 07 >>> NICK CAVE & THE BAD SEEDS - "Bright Horses".

09 * 07 * 03 >>> PIOTR BUKARTYK - "Brudna miłość".

10 * 09 * 15 >>> RED BOX - "Ho Ho".

11 * 11 * 13 >>> JELONEK - "A. Vivaldi – Presto".

12 * 16 * 18 >>> DARIA ZAWIAŁOW - "Punk fu!".

13 * 12 * 05 >>> KRÓL - "Głodne dusze".

14 * 14 * 30 >>> CIGARETTES AFTER SEX - "Heavenly".

15 * 21 * 06 >>> TOOL - "Pneuma".

16 * 20 * 10 >>> ARTUR ROJEK - "Sportowe życie".

17 * 13 * 04 >>> PEARL JAM - "Superblood Wolfmoon".

18 * 23 * 03 >>> ALANIS MORISSETTE - "Smiling".

19 * 17 * 26 >>> FREDDIE MERCURY - "Love Me Like There's No Tomorrow".

20 * 15 * 51 >>> FISZ EMADE TWORZYWO - "Jestem w niebie".

21 * 18 * 07 >>> BARBARA KRAFFTÓWNA & JERZY WASOWSKI - "Najwyższa mądrość".

22 * 19 * 05 >>> BILLIE EILISH - "No Time To Die".

23 * 22 * 04 >>> KARAŚ & ROGUCKI - "Bolesne strzały w serce".

24 * 34 * 01 >>> BARTAS SZYMONIAK - "Wojownik z miłości".

25 * 26 * 03 >>> SOSNOWSKI - "Dalej".

26 * 25 * 06 >>> LIPALI - "Kim jestem?".

27 * 31 * 01 >>> KARAŚ & ROGUCKI - "Katrina".

28 * 28 * 09 >>> OZZY OSBOURNE & ELTON JOHN - "Ordinary Man".

29 * 33 * 01 >>> MORTAS - "Przedostatni".

30 * 32 * 01 >>> MORRISSEY & THELMA HOUSTON - "Bobby, Don't You Think They Know?".

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

31 * 36 * 05 >>> DOROTA OSIŃSKA - "Cześć, to ja".

32 * 35 * 15 >>> ELEKTRYCZNE GITARY - "Najwyższa pora".

33 * 38 * 26 >>> THE BEATLES - "Oh! Darling". (2019 Mix)

34 * 42 * 12 >>> BARANOVSKI - "Czułe miejsce".

35 * 50 * 02 >>> HANIA RANI - "Leaving".

36 * 41 * 17 >>> IGOR HERBUT - "Jasny".

37 * 43 * 13 >>> DR MISIO - "Chcesz się bać".

38 * 37 * 07 >>> MUNIEK STASZCZYK - "Ta piosenka nie jest dla Ciebie".

39 * 39 * 04 >>> DAVID BOWIE - "Stay '97".

40 * 40 * 19 >>> NATALIA PRZYBYSZ - "Ogień".

41 * 46 * 05 >>> PABLOPAVO & NAPRAWDĘ DUŻY ZESPÓŁ - "Badyle".

42 * 44 * 22 >>> KASIA KOWALSKA & STANISŁAW SOYKA - "Tolerancja (Na miły Bóg)". (MTV unplugged)

43 * --- * 01 >>> PET SHOP BOYS - "I Don't Wanna".

44 * 45 * 08 >>> BILLIE EILISH - "Everything I Wanted".

45 * --- * 02 >>> KASIA LINS - "Rób tak dalej".

46 * 48 * 03 >>> JULIA MARCELL - "Prawdopodobieństwo".

47 * 49 * 14 >>> DAWID PODSIADŁO - "Lis". (Pro8l3m Remix)

48 * --- * 01 >>> SOSNOWSKI - "Jak na psy".

49 * --- * 01 >>> JOE SATRIANI - "Nineteen Eighty".

50 * --- * 01 >>> APOCALYPTICA & JOAKIM BRODEN - "Live Or Die".

= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

Zjazd do zajezdni:

* z miejsca 24. >>> LAO CHE — "United Colors Of Armagedon". (live)

* z miejsca 27. >>> T-RAPERZY ZNAD WISŁY — "Antysmog song".

* z miejsca 29. >>> U2 & A. R. RAHMAN — "Ahimsa".

* z miejsca 30. >>> SORRY BOYS — "Warszawa czeka".

* z miejsca 47. >>> BOVSKA — "Wujek G".
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: kajman »

Nicoletta pisze: pt mar 20, 2020 10:48 pmDerby w I lidze? jakim cudem?
ŁKS spadnie, Widzew awansuje.
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: zbyszu »

- 33 oczka???
jedrzej2012
Posty: 2469
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jedrzej2012 »

Trochę zmienili na stronie. Detale, ale za to przeglądając Topy Wszech Czasów wróciło więcej szczegółów. Zmiana i różnica oraz miejsca z poprzedniej edycji. W przypadku jeżeli pełny tytuł lub wykonawca się nie mieści, ustawia się kursor i dosuwa się reszta, extrazmiana. Fisz Emade Tworzywo dobijają do roku pobytu na liście co dziś jest rzadkością. Tymczasem słucham radia PiK i tam na liście "Torture" the Jacksons nadal bije swój rekord. 127 tygodni już może być w niedzielę. Mówili nawet o dożywotnim pobycie tego utworu. Tam na 1.miejscu już jakiś czas jest Savage "I love you", co więcej jest to 1. w historii tamtej listy jego utwór. Debiutował na 26., potem nagle nowy nr 1 i tak zostało. Wtedy z listy wypadła aż z 16.miejsca Alanis, która na LP3 jest liderką, a u mnie "Blinding Lights" The Weeknd, czyli nr 1 w Niemczech i m.in. na świecie jest od dziś liderem. U mnie zmieniłem utwór Alanis na "Smiling". Daria planowo ma przyjechać do Grudziądza w ramach "Helsinki 3.0 Tour". Akurat w urodziny LP3, czyli tydzień przed polskim topem. ŁKS nie spadnie, bo ligę chcą już w tym roku poszerzyć do 18 zespołów, za rok spadną już 3 kluby normalnie zamiast jednego. Nie zadziała reguła sezonu przejściowego. Moja Olimpia też się bije o elitę, ale przez 2 pierwsze kolejki była liderem, potem spadek na 16. i skończyła jesień + bonus z wiosny na 5. barażowym miejscu. Ta z Grudziądza. Liczę na ponowne otwarcie m.in. restauracji po świętach lub przed majem. Akurat w moim kuj.-pom. jest tylko 9 zakażeń i żadnego zgonu!
Ostatnio zmieniony pt mar 20, 2020 11:21 pm przez jedrzej2012, łącznie zmieniany 4 razy.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: prz_rulez »

Uwaga, antychryst powraca.
LokiWawa pisze: Owszem, sytuacja jest trudna, ale życie toczy się dalej (choć w innych okolicznościach dla wielu) i nie ma co udawać, że jest inaczej.
adameria pisze:A nie pomyślałeś o tym, że człowiek może chcieć zwyczajnie zapomnieć? Normalny odruch psychologiczny... Mam się dołować teraz tygodniami? No chyba nie tędy droga...
No ja jakoś nie potrafię.
Heh, mój współlokator, Francuz, dzisiaj coś gadał o wewnętrznym szczęściu i innych "pierdołach".
Inna sprawa, że on pije wino i pali papierosy. Ma się na czym wyżyć :P Ja mojego "wyżywacza", czyli podróży, nie mogę obecnie używać, a na języki obce chwilowo nie mam siły... A wcześniej nie miałem czasu, pracując czasami nawet przez 12 godzin dziennie (i, o ile nie zabiorą nadgodzin, to chyba będę musiał to robić, w obecnej sytuacji, ponownie).
temik3 pisze:Akurat w sytuacji kolegi to raczej mu nie na mysli zabawy, a raczej obawy o to co mu jest, chyba to normalne, że sam martwi się o swoje zdrowie a znikąd pomocy.
Akurat ja mam tego wirusa gdzieś, bywały dni, że wolałem już na niego zdechnąć niż siedzieć w tej pracy... Jak wspomniałem już jakiś czas temu, człowiek w końcu do wszystkiego się przyzwyczaja, w końcu w tym momencie jestem w podwójnym więzieniu... Ale to nie znaczy, że jest w stanie z wszystkiego zacząć się cieszyć.
8azyliszek pisze:Ja ci współczuję, ale już przesadzasz. Ja ci do Grecji jechać nie kazałem.
Uważam, że komentarz raczej nie na miejscu.
Były już i SARS, i choroba wściekłych krów i do głowy mi ni przyszło, że wirus o tak niskiej śmiertelności... Może de facto rozwalić i Schengen, i Unię Europejską. Dodam, że na początku stycznia wirus nie stanowił żadnego zagrożenia dla Europy, a w momencie otrzymania pracę "zwykły śmiertelnik" nie miał pojęcia o istnieniu tego koronawirusa!

A co jeśli teraz co chwilę będą się pojawiać podobne koronawirusy? Rządy będą regularnie więzić swoich obywateli lub, co gorsza, obywateli innych krajów, jak w tej chwili mnie?
Tym bardziej, że w niedzielę planowane jest CAŁKOWITE zamknięcie lotnisk dla osób cywilnych...
Ja się chyba załamię.
8azyliszek pisze:@przy_rulez - jak jesteś za granicą to teraz nie płacisz na polskich emerytów.
To akurat bez różnicy, sytuacja w państwach Europy nie różni się specjalnie pod tym względem.

Tomekk pisze:Przecież trzeba coś robić, aby ratować ludzi.
Ważniejsze jest życie i zdrowie niż Schengen czy swobodny przepływ ludzi.

Zawsze trudno jest wybierać, które dobro należy ratować - ale gdy na szali jest ludzkie życie, to chyba nie powinno być wątpliwości.
adameria głosem Tytusa pisze:Życie ludzkie jest ważniejsze niż czyjeś małe interesy
Tomekk pisze: jeśli to miał być sarkazm, to niestety bardzo niskich lotów. Skoro uważasz, że śmierć ludzi to nic wielkiego, to lepiej zamilcz.
lady pisze:Weź Ty się zastanów zanim coś takiego napiszesz. Mam już tylko jedną babcię, której zdrowie jest teraz dla nas najważniejsze, nawet jej nie odwiedzam od tygodnia, bo boję się że nieświadomie mogę ją zarazić tym paskudztwem.
temik3 pisze:Tylko Tomku idiota mógł tak napisać sorry, nawet jak to był sarkazm.
adameria pisze: A masz seniorów w rodzinie??? Czy wszyscy umarli i dlatego nic Wam się nie stanie? Nie wierzę, że czytam takie rzeczy na forum, ale tego już się nie da odzobaczyć...
temik3 pisze:Za takie rzeczy to natychmiastowy ban. |@#!%@&*$| jakiego dawno tu nie widziałem.
Widzicie... I niestety na te tematy nie można się spokojnie wypowiedzieć, bo wszystkim, którzy nie są niewolnikami myślenia postkatolickiego, ale wciąż mocno zanurzonego w katolicyzmie, są linczowani. I, niestety, jedna strona nie zrozumie drugiej.
Dla mnie życie samo w sobie nie ma wartości. Dla mnie liczy się życie GODNE.
ku3a pisze:ponieważ dziś już więcej niż 1 Twój post został słusznie zgłoszony, to jakiekolwiek następne zbliżenie się do granicy przegięcia będzie skutkowało banem.
Czy to nie jest grożenie za wolność wypowiedzi?
Dla mnie się nie liczy życie ludzkie jako takie, jeśli jest do bani, i tyle, dlaczego nie potraficie tego uszanować?
Pokazujecie teraz , że to wy jesteście dyskryminatorami, jeśli ktoś napisze inną opinię niż ogólnie przyjęta.
Ja w tym momencie na przykład czuję się tak, jakbym był martwy; cały mój dotychczasowy świat i wszystko, co wierzyłem, rozsypało się na drobne kawałki.
P.S. Jeśli kilka osób zgłosi post o treści "lubię tulipany", to też go zbanujesz?
mateusz15 pisze:Jak czytam takie posty to nie dziwie się opinii o egoistycznym i samolubnym pokoleniu. Sorry, nie mogę czytać takich postów.
To Twoja opinia, a może to Ty jesteś teraz samolubny, bo nie potrafisz spojrzeć na sytuację tysięcy ludzi, którzy są w czarnej d. i nie mogą znikąd liczyć na pomoc?
Ja przynajmniej JESZCZE mam pracę. Są ludzie, którzy zostali właśnie zwolnieni z pracy np. w szkołach, nie mogą wyjechać do swoich krajów pochodzenia, a w dodatku w kraju zamykane są hotele... I radź sobie sam.
Uważasz, że to nie jest "egoistyczne i samolubne"?

A co powiesz o zachowaniu starszych ludzi, którzy zmieniają życie młodych w piekło?

I jeszcze co do nich - my na nich chuchamy i dmuchamy, ale oni często sami narzekają, że nie chcą żyć i opowiadają jak to już widzą siebie na cmentarzu. To przykład rodzinny jakby co, bo chyba niektórzy myślą, że ja nie mam babci i dlatego tak sądzę.
Poza tym, spróbujcie gdzieś wyciągnąć moją babcię. Powodzenia.
Ale jęczeć jaka to ona nieszczęśliwa i się źle czuje to potrafi świetnie.
I tak jest z wieloma seniorami.
I to nie znaczy, że gdy byłem "na miejscu", to jej nie pomogłem czy coś. Nie, pomagałem. Ale to nie znaczy, że nie trafiał mnie jasny szlag.

I napiszę jeszcze jedno, chociaż strach coś pisać, bo za opinię straszy się mnie banem - śmierć nie boli, śmierć jest bardzo prosta. Ale życie boli - i to CHOLERNIE.
I to żyjący będą odpowiadać i cierpieć za to wszystko, nie ci, którzy zmarli na koronawirusa lub jakąkolwiek inną chorobę.
Nicoletta pisze:Jeśli młodemu człowiekowi z ambicjami, kwalifikacjami etc proponuje się niskie stanowiska "na przeczekanie" - które nigdy nie mija, a naukę tworzą osoby, których tytuły średnio pokrywają się z tym co w głowie, ale .... (tu można się domyślić) to nigdy nic nie osiągniemy.
Szczerze współczuję.
Jeśli sprawa jest i tak już na ostrzu noża, to uważam, że powinnaś ją rozdmuchać.
8azyliszek pisze:Znaczy teraz to już w ogóle, ale w lutym też nie mogłem. Siedzę w mieszkaniu, słucham listy a rachunki się zbliżają. :/
I o tym właśnie piszę.
To my, względnie młodzi, bekniemy za to wszystko.
Już boję się świata po epidemii...

Właściwie po tej liście czuję się jeszcze gorzej, bo okazuje się, iż jestem w więzieniu nie tylko stricte fizycznym, ale i swoich myśli. Nie wypowiadaj się, jeśli nie myślisz tak, jak my chcemy...
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: temik3 »

prz_rulez pisze: pt mar 20, 2020 11:12 pm Widzicie... I niestety na te tematy nie można się spokojnie wypowiedzieć, bo wszystkim, którzy nie są niewolnikami myślenia postkatolickiego, ale wciąż mocno zanurzonego w katolicyzmie, są linczowani. I, niestety, jedna strona nie zrozumie drugiej.
Dla mnie życie samo w sobie nie ma wartości. Dla mnie liczy się życie GODNE.
ku3a pisze:ponieważ dziś już więcej niż 1 Twój post został słusznie zgłoszony, to jakiekolwiek następne zbliżenie się do granicy przegięcia będzie skutkowało banem.
Czy to nie jest grożenie za wolność wypowiedzi?
Dla mnie się nie liczy życie ludzkie jako takie, jeśli jest do bani, i tyle, dlaczego nie potraficie tego uszanować?
Pokazujecie teraz , że to wy jesteście dyskryminatorami, jeśli ktoś napisze inną opinię niż ogólnie przyjęta.
Ja w tym momencie na przykład czuję się tak, jakbym był martwy; cały mój dotychczasowy świat i wszystko, co wierzyłem, rozsypało się na drobne kawałki.
P.S. Jeśli kilka osób zgłosi post o treści "lubię tulipany", to też go zbanujesz?
Poważnie? Naprawdę uważasz, że tu ktoś komuś broni się na jakiś temat wypowiadać? Sadzisz, że ktoś komuś tu grozi? Nie wierzę własnym oczom co tu wypisujesz. Z Twego założenia to możesz sobie na mnie czy innych napluć czy zrobić coś gorszego, ale Ci wolno bo przecież jest wolność. A dla Ciebie nie mająca żadnych granic. Dyskusję zakończyłem bo widzę, że do niczego dobrego ona nie prowadzi. Pozdrawiam i lepszej pracy i zdrowia życzę.
miszony
Posty: 4742
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: miszony »

prz_rulez - pytam po raz ostatni- czy policzysz wyniki Topu Wszechczasów? Jeżeli nie to daj znać, spróbuję je policzyć korzystając z chwili wolnego.
Pozdrawiam
temik3
Posty: 17352
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: temik3 »

miszony pisze: pt mar 20, 2020 11:19 pm prz_rulez - pytam po raz ostatni- czy policzysz wyniki Topu Wszechczasów? Jeżeli nie to daj znać, spróbuję je policzyć korzystając z chwili wolnego.
Pozdrawiam
Weź policz jak możesz, ileż razy mozna pytać. Zresztą to już nie pierwszy przypadek z tym liczeniem.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: prz_rulez »

Odpisze w watku z topem.
miszony
Posty: 4742
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: miszony »

Dobrze, w takim razie czekam a właściwe czekamy...
Awatar użytkownika
barb42
Posty: 5454
Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
Lokalizacja: stela

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: barb42 »

Nie godzę się na takie pisanie, więc nie będę cytować, ale prz_rulez jęczysz gorzej niż Twoja babcia, ona chociaż może usprawiedliwić się wiekiem.

Godne życie dla każdego znaczy coś innego, dla wielu po prostu mieć nadzieję obudzić się kolejnego dnia, niektórym już ta szansa nie jest dana, innym może wkrótce być odebrana.

Przepraszam, że mimo uprzedniej deklaracji się odezwałam, ale nie mogę przemilczać tego potoku frustratów.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11784
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: adameria »

Do przeczytania!
Dekodi
Posty: 309
Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: Dekodi »

TStudent pisze: pt mar 20, 2020 9:41 pm
kajman pisze: pt mar 20, 2020 9:39 pm No to chyba już więcej punktów do podsumowania nie zdobędzie.
Niestety w radiowym podsumowaniu roku się pojawi.
Jeśli Freddie wypadnie w przyszłym tygodniu poza TOP 20, to jego utwór będzie pierwszym w 38-letniej historii Listy, który zgromadził w
Podsumowaniu Wszech Czasów 282 punkty. To swoją drogą dziwne, że nigdy wcześniej to się nie zdarzyło.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Notowanie 1990 - 20.03.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: prz_rulez »

Po pierwsze, to chcialbym zwrocic uwage, ze to juz kolejny złośliwy komentarz Barb42 w moja strone na tym forum, a wciaz nikt nigdy nie zwrocil jej uwagi. Jak widac, sa rowni i rowniejsi.
Po drugie, nie znasz mojej babci i moja sytuacje znasz tylko z tego, co sam napisalem. Wyglada na to, ze powinienem w takiej sytuacji zyczyc Ci tego samego. Ale nie bede, bo nie zycze nikomu
Po trzecie - biorac pod uwage to, co nas najprawdopodobniej czeka w nastepnych latach, to byc moze zmarli na koronawirusa i wszystko inne w ostatnim czasie beda szczesciarzami, bo nie beda musieli przezywac tego, co nas najprawdopodobniej czeka. A czekaja nas prawdopodobnie bardzo chude lata...
Po czwarte, naprawde po osobie rzekomo dojrzalej mozna by oczekiwac nieco wiecej rozwagi i empatii.


A co do listy, no to wylot Sorry Boys i pare innych, Kulesza na 51... tak wiec rowniez nie mam czym sie cieszyc. No i mozliwe, ze ostatni raz Fisza na liscie... Wiem, ze wielu z was jest wciaz zniesmaczonych po tej sytuacji z glosowaniem i zmiana designu, ale ten utwor to dla mnie taki lacznik do starych czasow... Byc moze tez nie bylo wtedy wszystko super, ale przynajmniej byla nadzieja na to, ze bedzie lepiej. Obecnie nadziei juz nie ma... I nie ma to wielkiego zwiazku z samym koronawirusem.
Ach, jakze inny byl swiat w skali makro i mikro, gdy pierwszy raz slyszalem "Jestem w niebie" we Flixbusie w okolicach Katowic...

A juz tak dosyc off-topowo, by nieco zlagodzic napiecie:
Obrazek
Fajny sasiad na Spotify'u, co nie?
ODPOWIEDZ