Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
może Fisz poleciał
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Mam ogromną nadzieję, że tak będzie. Wielkie uznanie dla wpadającej w ucho, żywiołowej Darii, ale to płyta Króla pozostanie w pamięci na bardzo długo.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
No proszę, trafiłem na emocjonujące notowanieadameria pisze: pt lut 28, 2020 9:55 pm Dawno tak nie było, żeby kończyła sie druga godzina, a my nadal nie mamy pewności co poleciało...
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
De facto "Antysmog" pierwszy raz usłyszałem, gdy mi wyskoczył na Youtubie jako reklama właśnie.Sponsorem tej piosenki jest bodajże OLX.
Czemu Król używa smerfów do nagrywania płyt?
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
I dosyć często na LP3 się zdarza, że taki niespodziewany awans uśpi fanów i tydzień później utwór wypada.dannar pisze: pt lut 28, 2020 9:55 pm Akurat wypadki Radia albo Punk Fu nie będą w ogóle podejrzane. O Darii już pisano, a co do Rammsteina, to podejrzany był co najwyżej zeszłotygodniowy awans.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
nie tak dawno. w pierwszym notowaniu 2020 też były wątpliwości...adameria pisze: pt lut 28, 2020 9:55 pm Dawno tak nie było, żeby kończyła sie druga godzina, a my nadal nie mamy pewności co poleciało...
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Ja daję pół na pół, chociaż wolałbym brak Rammsteina.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Tak, piszę o tym jabłkukajman pisze: pt lut 28, 2020 9:55 pm Jeżeli piszesz o Championie to dla mnie jedno ze słabszych nagrań na płycie. Wolałbym 3 Kraje lub Papcia.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Król został u nas wokalistą, a Daria wokalistką, a oboje mają nominacje za ALBUM ROKU, którego wyniki poznacie jutro.
Moim zdaniem Rammstein znów do góry, a wyleciała Daria, ale liczę, że za to "Gdybym" awansuje wysoko w top10.
Moim zdaniem Rammstein znów do góry, a wyleciała Daria, ale liczę, że za to "Gdybym" awansuje wysoko w top10.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Dla mnie obok Arabeski to zdecydowanie najgorszy utwór na płycie. W tym tygodniu dam szansę Guns i Broken po raz pierwszy i kolejny Trouble oraz Friends.TStudent pisze: pt lut 28, 2020 10:00 pm Tak, piszę o tym jabłkua numerem jeden z płyty jest mój przyjaciel, czyli When I Need A Friend. Jak Tobie podchodzi?
![]()
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
12. (z 7.) Jelonek - A. VIVALDI - PRESTO
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
11. (z 9.) Red Box - HO HO!
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Ale jesteście chamscy - specjalnie nie zagłosowaliście na Rammsteina żeby spadł.
Albo znowu układ redaktorski go spuścił. Kurczę - chciałbym monitorować napływanie głosów, bo inaczej to wycinają najlepsze piosenki.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
oj oj oj… Wydawało mi się, że masz szansę go lubić.kajman pisze: pt lut 28, 2020 10:03 pm Dla mnie obok Arabeski to zdecydowanie najgorszy utwór na płycie.
NIESTETY NIEBO CIĄGLE WSYSA.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Jeżeli Rammstein znów w top10 to żarty z wysokiego miejsca w podsumowaniu roku mogą okazać się prawdziwie.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Czyli FET przeskoczył DM i ma tyle punktów co Stereo... Nie rozumiem tego, ale cóż...
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Fisze pominęły Niebo w podsumowaniu i teraz Pociągiem do pierwszej dziesiątki podsumowania spieszą 
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Najbardziej zaskakujące w tym niebie jest to, że nie było nigdy na szczycie jako jedyny utwór z top110 podsumowania wszech czasów!
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
10. (z 11.) Fisz Emade Tworzywo - JESTEM W NIEBIE
9. (z 8.) Cigarettes After Sex - HEAVENLY
niebiańskie pieśni rzędem jednem stanęły
9. (z 8.) Cigarettes After Sex - HEAVENLY
niebiańskie pieśni rzędem jednem stanęły
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
haha, super.
Daria rządzi.
ale najważniejsze, że pożegnaliśmy to starawe "Radio".
Daria rządzi.
ale najważniejsze, że pożegnaliśmy to starawe "Radio".
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
8. (z 13.) Daria Zawiałow - PUNK FU!
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
skandal i tyle
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
czyli z 15 wypadło radio
jak dawno temu z takiej wysokiej pozycji jakiś utwór wypadł poza top30?
(poza karpiami)
jak dawno temu z takiej wysokiej pozycji jakiś utwór wypadł poza top30?
(poza karpiami)