Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Ciekawe, czy im starczy czasu na tyle awansów. 
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Najlepiej byłoby, gdyby wypadli: Beth, Lao i Król.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Nie podejrzewam. Jak będzie top 20 to będzie bardzo dobrze. A PJ bardzo mnie cieszy, bo znacznie lepszy od tego disco na szczycie.mateusz15 pisze: pt lut 28, 2020 9:29 pm zapomniałem o PJ! Czyli za tydzień Rojek pewnie od razu w top10.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
pampuchy to takie niby surowe ciasto, jakby pyzy tylko preparowane na parze, bez rozgotowania, bez przypalania, sycące
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
u mnie też to jest numer jeden w pracy i wszyscy starają się mi wybić z głowy kolejny wyjazdmateusz15 pisze: pt lut 28, 2020 9:28 pm Co do coronawirusa, zaczynam to odczuwać i w pracy i w otoczeniu, temat absolutnie numer jeden. Kupiłem nawet zapas żel antybakteryjnych, bo ponoć się kończą.
za tydzień lecę na kilka dni do Paryża
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Beth i Krol mogą być, ale na dokładkę to Rammstein.
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Też bym się cieszył
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Hah, Lady jak zwykle na totalni innym biegunie niz ja
Coz, tutaj jogurtow cala masa na polkach, ale ich ceny ciezko uznac za atrakcyjne... A takich jogurtow w stylu niegreckim to troche jak na lekarstwo (zwlaszcza w atrakcyjnych cenach).
Z pićka to kupilem sobie Pepsi Twist, bo bylo w promocji, a mialem ogromna ochote w koncu na jakas cole. Wolalem doplacic 20 eueocentow i nie kupowac (poki co) lokalnego Vikosa
Heh, nie wiem, czy przypadkiem zaraz nie zasne.
P.S. Smutno czytac jak Ozzy jest kolejna gwiazda "starych czasow", ktora zmaga sie z ciezka choroba...
Z pićka to kupilem sobie Pepsi Twist, bo bylo w promocji, a mialem ogromna ochote w koncu na jakas cole. Wolalem doplacic 20 eueocentow i nie kupowac (poki co) lokalnego Vikosa
Heh, nie wiem, czy przypadkiem zaraz nie zasne.
P.S. Smutno czytac jak Ozzy jest kolejna gwiazda "starych czasow", ktora zmaga sie z ciezka choroba...
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
to Elton tak po gryfie ;P?
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
nie kracz, proszę
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
tu drżysz, a w Foroderykach nie wsparłeś jej głosami
Lenny zajął ostatnie 5 miejsce w Foroderykach jako Artysta Zagraniczny, może za rok będzie wyżej? Wyniki: viewtopic.php?f=8&t=13430
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
23. (z 23.) Lenny Kravitz - HERE TO LOVE
ładne to takie
ładne to takie
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Ja byłbym w szoku.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Najlepiej byłoby, gdyby wypadli: Sochacka, Fisz i Król.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Oj tam. Troche namotali, ale w sumie nie narzekam.adameria pisze: pt lut 28, 2020 9:27 pmNo właśnie, WSPOMNIENIA.
Jest też wspomnienie, że na przełomie roku Matrix się zaciął:
http://alp3.pl/alpt.phtml?m=1&nn=1951#navigation
![]()
Nie wiem, moze faktycznie jest tak, ze lubimy to, co znamy, a po xx tygodniach jestesmy w stanie polubic wszystko?
Ja np. przekonuje sie do utworu Lenny'ego ze wzgledu na tekst. Wczesniej chyba mi przelatywal...
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Ostatnio jestem ze wszystkim do tylu. Nawet z zyciem jestem...mateusz15 pisze: pt lut 28, 2020 9:34 pmtu drżysz, a w Foroderykach nie wsparłeś jej głosami![]()
Lenny zajął ostatnie 5 miejsce w Foroderykach jako Artysta Zagraniczny, może za rok będzie wyżej? Wyniki: viewtopic.php?f=8&t=13430
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
22. (NOWE, z 40.) Pearl Jam - SUPERBLOOD WOLFMOON
ale bym poszedł na ich koncert (poza Alanis)
ale bym poszedł na ich koncert (poza Alanis)
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Haha, też kiedyś skręcałem szafę przy liście. Pierwszy i ostatni raz słuchałem wtedy Nagasaki czy czegośtam od Nosowskiej.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
No i mamy najwyższą nowość. Bardzo mnie cieszy i liczę na dalszy ostry awans w kolejnych tygodniach.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
to la,la, la - jak polska przyśpiewka ludowa, z nóżką wystawioną w tanach
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Kolejny koszmar w top 30...
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
wcale nie najwyższakajman pisze: pt lut 28, 2020 9:36 pm No i mamy najwyższą nowość. Bardzo mnie cieszy i liczę na dalszy ostry awans w kolejnych tygodniach.
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Oj, nie, są tacy wykonawcy, którym nic nie pomoże.
A na Rammsteina i FETa prawie, że głosowałem, był taki moment. Ale minął... raczej bezpowrotnie. Choć nie mam nic do utworów, to po prostu są za długo na Liście - jak dla mnie.
Tylko i aż tyle.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
będzie jeszze jedna nowośćkajman pisze: pt lut 28, 2020 9:36 pm No i mamy najwyższą nowość. Bardzo mnie cieszy i liczę na dalszy ostry awans w kolejnych tygodniach.
Daria