A to niespodzianka. Nie wiedziałem, że będą.
Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
30. (NOWE, z 31.) Karaś / Rogucki - BOLESNE STRZAŁY W SERCE
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
polecam każdemu nowy album chłopaków
fajne nawiązania do lat 80...
fajne nawiązania do lat 80...
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Czemu ja w tej zwrotce słyszę Boskie Buenos?
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Ciekawe czy sam Rogucki (z Karasiem) bez Comy zagra na lubelskich Juvenaliach w tym roku?
Bo Coma zawsze była.
Ostatnio zmieniony pt lut 28, 2020 9:12 pm przez 8azyliszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
A to już ich czwarty koncert (a trzecia wizyta) w Polsce. Druga nałożyła się prawie ze zlotem.
Nowość w porządku, a będzie jedna znacznie gorsza i jedna znacznie lepsza.
Nowość w porządku, a będzie jedna znacznie gorsza i jedna znacznie lepsza.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
To ja tylko napiszę, że jak ktoś nie słuchał płyty KARAŚ/ROGUCKI to niech po liście nadrobi. Świetny album, bardzo równy album i ciężko wskazać najlepszy utwór --> "Na zakręcie" / "Witaminy" / "Ciociosan". Liczę, że panowie zwyciężą w przyszłym roku przynajmniej za duet naszego Foroderyka. A tymczasem idę w innym wątku podać wyniki najlepszej polskiej grupy.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
U mnie Biała droga będzie rządzić.adameria pisze: pt lut 28, 2020 9:03 pm Zagłosowane, a nad Urszulą muszę bardziej się zastanowić, ale też będzie przewaga lat 80.
-
miszony
- Posty: 5003
- Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
- Lokalizacja: wroclove
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Dziękujęadameria pisze: pt lut 28, 2020 9:03 pmZagłosowane, a nad Urszulą muszę bardziej się zastanowić, ale też będzie przewaga lat 80.miszony pisze: pt lut 28, 2020 8:54 pm Top Madonny wciąż trwa a ja zapraszam Wszystkich do zagłosowania![]()
viewtopic.php?f=30&p=634318#p634318
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
29. (z 29.) Leonard Cohen - MOVING ON
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
W całości zostanie zagrane? 
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Dla mnie najlepsza Taka ilość Słońca.mateusz15 pisze: pt lut 28, 2020 9:12 pmciężko wskazać najlepszy utwór --> "Na zakręcie" / "Witaminy" / "Ciociosan".
Cohen na szczęście się utrzymał.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
28. (z 30.) Tool - PNEUMA
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Jeszcze nie myślałem co, ale coś z pierwszej lub drugiej płyty.
I niekoniecznie będą to Dmuchawce... czy Malinowy...
Raczej Ciotka P., Luz-blues albo np. Podwórkowa kalkomania, chociaż... może Temat Bożeny? Się zobaczy...
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
miały wypaść a zostały...
ciekawe zatem co pożegnamy dzisiaj
ciekawe zatem co pożegnamy dzisiaj
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Cieszy mnie to.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Wersja radiowa pewnie niestety. Może gdyby doszło na szczyt (a co, nie można pomarzyć?) to byłoby z płyty.
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Nie ma za co. Na Madonnę - z ogromną przyjemnością!
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Pochwalcie sie co dobrego jecie. Bo ja wlasnie baklawe i kadaifa. 
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Może coś ze staroci?
Najbardziej ucieszyłbym się z Fisza z Emadem albo Rammsteina.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Hmm. Czas zaczac drzec o Darie?
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
27. (z 22.) David Bowie - SPACE ODDITY (2019 MIX BY TONY VISCONTI)
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Bułka i jogurt. Cóż, nie mam apetytu, bo mi się coś na gardło rzuciło i prawie straciłam głos.prz_rulez pisze: pt lut 28, 2020 9:19 pm Pochwalcie sie co dobrego jecie. Bo ja wlasnie baklawe i kadaifa.![]()