No niestety chociaż by się bardzo starali o bluesach nie zapomną, bo ich w zestawie nie ma
Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
przecież Traperów nie można nie lubić, bo przecież nie można tego traktować w kategoriach wartości czysto artystycznych, z kolei jako żart liryczno - muzyczny to bardzo fajne jest
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Bo gdyby GM był puszczony cały, gdy awansował, to może miałby więcej głosów.kajman pisze: pt lut 21, 2020 9:39 pm Niestety Rammstein będzie. Wypadnie Michael (wolałbym na odwrót).
Ze specjalnymi pozdrowieniami dla adamerii.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
42 tygodnie - które to miejsce na liście wszechczasów pod względem długości przebywania?
Most czy tam Droga też były ze 40 tygodni.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Ok. Faktycznie Rammstein, lol.
To chyba efekt kultowości zaczyna działać. Takie Again 2020.
Hmm. Piszemy o dodanie do topu wszech czasow?
To chyba efekt kultowości zaczyna działać. Takie Again 2020.
Hmm. Piszemy o dodanie do topu wszech czasow?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Etam. Mieli jakoś po 25-26 tygodni z tego co pamiętam.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Jak to nie ma? Jest Bad Woman Blues.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Tylko z nazwy.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Efekt tytułu, kultowości i braku następcy w zestawie mimo istnienia innych singli.prz_rulez pisze: pt lut 21, 2020 9:45 pm To chyba efekt kultowości zaczyna działać. Takie Again 2020.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Tak jak w teledysku - wpadają kajman i TStudent z pałami i biją członków Rammsteina bo ich nie lubią. 
Jest za mało Rammsteina w TOPie. Zamiast Ameryki mogliby Mutter dołożyć. A Radio jest na pewno lepsze niż Gotye czy Adelle.
Jest za mało Rammsteina w TOPie. Zamiast Ameryki mogliby Mutter dołożyć. A Radio jest na pewno lepsze niż Gotye czy Adelle.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Ale to już też weteran, jakby nie było. Też mógłby wypaść, ale dobra. To pikuś w porównaniu z takimi Rammsteinami i Fiszami.
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Dziękuję i odwzajemniam.
Odnośnie Rammsteina - ileż jeszcze?
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Jak się sprawdza statystyki? To bym zobaczył ile Droga i Most były na Liście.
Niestety Wojny Wojny były tylko 20 tygodni bo źli ludzie nie dali.
@adameria - minimum jeszcze 10 tygodni.
Niestety Wojny Wojny były tylko 20 tygodni bo źli ludzie nie dali.
@adameria - minimum jeszcze 10 tygodni.
Ostatnio zmieniony pt lut 21, 2020 9:50 pm przez 8azyliszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Ale ja muzykę traktuję tylko w ten sposób. Inne rzeczy nie mają dla mnie znaczenia.santosz pisze: pt lut 21, 2020 9:44 pmprzecież nie można tego traktować w kategoriach wartości czysto artystycznych
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Tak tak kajman. Na Led Zepplin Immigrant Song narzekałeś bo była to niedobra artystycznie piosenka - jasne.
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Oczywiście, lepsze niż Gunsi, Queen i.. Kult
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Muzyczna uczta teraz.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
jak chodzisz do kina to też nie chodzisz tylko na filmy artowe, muzykę też można traktować w kategoriach czysto rozrywkowych, chociaż większość tzw muzyki rozrywkowej jest dla mnie nie do przyjęcia, ale jak coś jest z dystansem i humorem to jak najbardziej
Ostatnio zmieniony pt lut 21, 2020 9:55 pm przez santosz, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
1. Akurat kajman jest pacyfistą i nikogo nie bije.8azyliszek pisze: pt lut 21, 2020 9:47 pm 1. Tak jak w teledysku - wpadają kajman i TStudent z pałami i biją członków Rammsteina bo ich nie lubią.
2. Radio jest na pewno lepsze niż Gotye czy Adelle.
2. Nawet od najsłabszej Adele jest gorsze, a do Gotye to w ogóle startu nie ma.
Co ten Cave tak słabo?
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Ale ta Daria skacze. Raz w górę raz w dół. Starsza pewnie za tydzień out, a nowsza chyba najlepsza z ostatniej płyty z tych co były na liście. O teraz świetny Nick.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Z Rammsteinem jest podobnie jak z nieulubionym utworem Osińskiej - to nie tak, że ich nie lubię. Po prostu nie chcę ich na Liście.8azyliszek pisze: pt lut 21, 2020 9:47 pm Tak jak w teledysku - wpadają kajman i TStudent z pałami i biją członków Rammsteina bo ich nie lubią.![]()
Na Rammsteina sam głosowałem. Konkretnie 12 tygodni
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Zła nie była, ale jedna z najgorszych w ich dorobku. A narzekałem także dlatego, że jestem przeciwnikiem reanimowania staroci. Byli dwaj (jedni jeszcze są) kapitalni Beatlesi, ale na mój głos szans nie mieli.8azyliszek pisze: pt lut 21, 2020 9:51 pmNa Led Zepplin Immigrant Song narzekałeś bo była to niedobra artystycznie piosenka - jasne.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Ale film to kompletnie co innego niż muzyka. To tak jakby chemię do matematyki porównywać.santosz pisze: pt lut 21, 2020 9:53 pmjak chodzisz do kina to też nie chodzisz tylko na filmy artowe, muzykę też można traktować w kategoriach czysto rozrywkowych, chociaż większość tzw muzyki rozrywkowej jest dla mnie nie do przyjęcia, ale jak coś jest z dystansem i humorem to jak najbardziej
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
A kto na Jeszcze w Zielone gramy Darii głosował? Ech ostatnio na Liście za dużo remake'ów, ale Immigrant Song było świetne.