To wyłącz radio, tak jak kajman na swoje hiperkoszmarki.
Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Co do GM zgadzam się a PJ niech spada!barb42 pisze: pt lut 21, 2020 8:54 pm Chciałabym GM jeszcze dziś usłyszeć i miejsce 1. może pozostać bez zmian.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
He he - nie wiedziałem, że Pablo Pavo ma na nazwisko Sołtys.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
O - leci reklama dla przy_rulez a on w Lidlu o dzień za wcześnie. 
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Jeśli PJ zastąpi Alanis, to może spaść. 
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
wykrakałem, bo napisałem że wyższy poziom poczekalni, ale skoro nie ma Simply Red i Bowiego to niekajman pisze: pt lut 21, 2020 8:55 pm Czyli Simply i pewnie Bowie też wylecieli (bo ten może trafić do top 30, chociaż raczej stawiam na wypadek), a debiutują Król i pewnie jednak Billie. A i pewnie SB też wyleciało. A poczekalnie bardzo odmłodniała w tym tygodniu.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Bo kajman ma alergię na typowe country. Nie jest w stanie tego słuchać.lady pisze: pt lut 21, 2020 8:49 pmA mi tam nie przeszkadza. Choć nie jest to piosenka wybitna, to nie rozumiem czemu aż tak bardzo się Tobie i kajmanowi nie podoba.
Pomijając już wszystko przez ten utwór wyrzucili z zestawu kapitalny kawałek Doroty.
Ja nie wykluczam, że będzie. Spadek przed tygodniem mógł być wypadkiem przy pracy. A utwór zdecydowanie lepszy od SO.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
no tak SO to niezły utwór, ale już trochę zdarta płyta, a Star 97 to bardzo ciekawa przeróbka
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
A gdyby nie wyrzucili, to przynajmniej ten koszmar miał mniejsze szanse na debiut w ścisłym zestawieniu.kajman pisze: pt lut 21, 2020 9:00 pm Pomijając już wszystko przez ten utwór wyrzucili z zestawu kapitalny kawałek Doroty.
Czy któremuś kawałkowi Doroty kibicujesz na mojej liście?
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
A tu masz rację, mi też ten poprzedni się bardziej podobał.kajman pisze: pt lut 21, 2020 9:00 pm Pomijając już wszystko przez ten utwór wyrzucili z zestawu kapitalny kawałek Doroty.
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Cześć!
Słucham od początku, ale zaglądam dopiero teraz.
Pozdrowienia dla rocznika 1986!
Słucham od początku, ale zaglądam dopiero teraz.
Pozdrowienia dla rocznika 1986!
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
I CO Z TEGO ..mieszkam tam ,Kononowicz jest z Białegostoku ... ale co masz do kawałka Darii , owszem psychodeliczny jest ten kawałek ale ...w pozytywnym znaczeniu.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Z przyczyn oczywistych nie wiem co jest w sobote w polskim Lidlu.
Tutaj, z tego co widzialem, sa promocje od poniedzialku, czwartku i piatku.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
choroszcz pisze: pt lut 21, 2020 9:08 pmI CO Z TEGO ..mieszkam tam ,Kononowicz jest z Białegostoku ... ale co masz do kawałka Darii , owszem psychodeliczny jest ten kawałek ale ...w pozytywnym znaczeniu.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
30 * 30 * 2 >>> TOOL - "Pneuma".
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
to śmy se Toola posłuchali 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
29 * 28 * 2 >>> LEONARD COHEN - "Moving On".
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Chyba całe lata nie widziełem tego nicku. Cześć!
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Nowy Bond to nie jest poziom Skyfall, ale da się słuchać.
-
Tomekk
- Posty: 10822
- Rejestracja: pt lip 28, 2006 1:06 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
- Lokalizacja: Jelenia Góra
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
hahaha,
Billie Eilish pomija poczekalnię na LP3
cuda się zdarzają!
pozdrawiam, wszystkich!
Billie Eilish pomija poczekalnię na LP3
cuda się zdarzają!
pozdrawiam, wszystkich!
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
28 * nowość * 1 >>> BILLIE EILISH - "No Time To Die".
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
strasznie hajpują to Ajlisz
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Sypnęło dzisiaj nowościami. Aż osiem.
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
A jednak... Koszmar wszedł 