Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
mam nadzieję,że najnowsza Daria wysoko będzie. Dla mnie o 2 miechy za pózno ale może ...
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
47 * nowość * 1 >>> PABLOPAVO & NAPRAWDĘ DUŻY ZESPÓŁ - "Badyle".
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
A mi się ten kawałek podoba, szczególnie nim zaczął śpiewać.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
No ale dlaczego Czułe miejsce spada? Fajne to jest 
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Po tym jak Kazik zaczął grać z instrumentalistami, Pablo Pavo też postanowił spróbować.
OOOOO - ten Sojka to powinien spaść.
OOOOO - ten Sojka to powinien spaść.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
46 * 41 * 18 >>> KASIA KOWALSKA & STANISŁAW SOYKA - "Tolerancja (Na miły Bóg)". (MTV unplugged)
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Hej hej.
Mialem nadzieje, ze juz bede w mieszkaniu, ale spedzilem dodatkowe pol godziny w pracy
A teraz jeszcze musze isc najpierw do Lidla, ktory jest otwarty do 21 (nie, nie polskiego czasu), potem sie wracac do piekarni i dopiero do mieszkania... Slucham wiec z gigabajtow na komorce, heh.
Mialem nadzieje, ze juz bede w mieszkaniu, ale spedzilem dodatkowe pol godziny w pracy
A teraz jeszcze musze isc najpierw do Lidla, ktory jest otwarty do 21 (nie, nie polskiego czasu), potem sie wracac do piekarni i dopiero do mieszkania... Slucham wiec z gigabajtow na komorce, heh.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Nieprawda! To strasznie koszmarzy.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Te Badyle chyba nie powiększą grona moich koszmarów.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
45 * 47 * 15 >>> NATALIA PRZYBYSZ - "Ogień".
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
@przy_rulez - do Lidla to tylko jutro. 
Ta piosenka o Ogniu niech też spada.
Ta piosenka o Ogniu niech też spada.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Posluchaj Italobrothers z Radio Hardcorelady pisze: pt lut 21, 2020 8:14 pm Od tego Radia Ramsztajna to ja chyba już wolę Radio Gaga, choć wcześniej za nim nie przepadałam. Ciekawe jaki potwór z tytułem Radio musi się pojawić, żebym powiedziała że wolę to Ramsztajna![]()
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Za to powiększą moją. Oby nie na długo jednak, bo liczę na szybki wypadek tego towarzystwa.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
44 * 40 * 9 >>> DR MISIO - "Chcesz się bać".
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
43 * nowość * 1 >>> MORRISSEY & THELMA HOUSTON - "Bobby, Don't You Think They Know?".
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Morrissey ujdzie, ale bez rewelacji.
-
lady
- Posty: 19727
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Mimo całej mojej sympatii do Włoch i wszystkiego co włoskie chyba podziękuję. To może być dla mnie za duży hardkor
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Hm... Też chyba nigdy wcześniej nie słyszałem piosenki wspominkowej...
Albo mam sklerozę...
Dobry wieczór! Dołączam się do gratulacji z okazji obrony i do życzeń zdrowia.
Pobędę z Wami na forum i przy głośniku przez przynajmniej chwilę, a może i do końca Listy.
Albo mam sklerozę...
Dobry wieczór! Dołączam się do gratulacji z okazji obrony i do życzeń zdrowia.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
42 * 37 * 3 >>> MAREK DYJAK - "Miriam".
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
To pewnie Lana i Agata wypadły. Oby dołączył do nich Ray. A David pewnie się odbije.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
41 * 36 * 3 >>> MUNIEK STASZCZYK - "Ta piosenka nie jest dla Ciebie".
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Witajcie moi drodzy w ten piątkowy wieczór! Zapewne wszyscy jeszcze macie cukier puder na buzi po wczorajszym dniu pączków.
Ja nie jadłam pączka ale wiem, że większość je uwielbia.
Ja nie jadłam pączka ale wiem, że większość je uwielbia.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Miriam .... niefortunny tytuł piosenki.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1986 - 21.02.2020 - Piotr Baron
Nie rozumiem czemu akurat ten utwór wybrali na singla. Przecież "Kłamstwo" ma taki potencjał przeboju. Dużo nowości, czyli PJ i Daria w poczekalni.