XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jeden liże, jeden z nich - niezapomniane słowa. 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No, wreszcie jakaś grzałka, z moim głosem oczywiście
.
- tanatos
- Posty: 1532
- Rejestracja: sob lis 29, 2008 8:27 pm
- Lokalizacja: Na granicy dwóch wsi: Jabłoń i Dawidy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jeden liże, jeden z nich!
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
AC/DC odbębnione. Obawiam się, że zabraknie dziś Michaela Jacksona. Oby nie zabrakło Toto i Eaglesów.
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 6:52 pm przez EVENo, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A czemu nie For those about to rock...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Awansują też piekielni AC/DC
Także mój głos
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ucieszyłbym się, gdyby Numb zabrakło.EVENo pisze: śr sty 01, 2020 6:50 pm Ej, ale zaraz, chwila... Przecież w kolejce jest jeszcze... Pięć piosenek Floydów?!
A Piorunom dam 5.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A Thundestrack wypadł?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Nie wiem, przecież też głosowałem
-
falcoeagle
- Posty: 755
- Rejestracja: pt cze 27, 2008 12:37 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czasu do czasu
- Lokalizacja: Warszawa
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Dawno nie byłem nad morzem, zwłaszcza na Helu 
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A może Gyöngyhajú lány dziś wygra? 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Mimo wszystko mniej sztandarowe.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Niekoniecznie
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
mam nadzieję, że Pan Wojtek nie maczał w tym Topie ciepłych palców.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No miło by było... Taka ballada na 50-lecie utworu? Cud miód
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Może by trochę bluesa dorzucił, wszak nie samym metalem człowiek żyje ...TStudent pisze: śr sty 01, 2020 6:54 pm mam nadzieję, że Pan Wojtek nie maczał w tym Topie ciepłych palców.![]()
- tanatos
- Posty: 1532
- Rejestracja: sob lis 29, 2008 8:27 pm
- Lokalizacja: Na granicy dwóch wsi: Jabłoń i Dawidy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Znakiem obecnych czasów by było, jakby wygrało Toto - Africa, w końcu utwór jest tak dobry, że nazwali po nim kontynent!
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
I jeszcze jedna grzałeczka
, również z moim głosem.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Idealna nieznajoma, w tym roku z moim głosem.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kajman, dawaj ocenę tekstu Perfect Strangers, jestem gotowa ją przyjąć.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Wreszcie solidny awans Perfect Strangers (mój głos)
Najwyższa pozycja dotychczas.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Dziewiąta godzina: (bardzo średnia)
1. LOUIS ARMSTRONG - "What A Wonderful World".
2. AC/DC - "Highway To Hell".
3. PROCOL HARUM - "A Whiter Shade Of Pale".
4. THE MOODY BLUES - "Night In White Satin".
5. THE ROLLING STONES - "Angie".
6. DEEP PURPLE - "Perfect Strangers".
7. MYSLOVITZ - "Długość dźwięku samotności".
8. PINK FLOYD - "Time".
9. JIMI HENDRIX - "Hey Joe".
10. LED ZEPPELIN - "Whole Lotta Love".
1. LOUIS ARMSTRONG - "What A Wonderful World".
2. AC/DC - "Highway To Hell".
3. PROCOL HARUM - "A Whiter Shade Of Pale".
4. THE MOODY BLUES - "Night In White Satin".
5. THE ROLLING STONES - "Angie".
6. DEEP PURPLE - "Perfect Strangers".
7. MYSLOVITZ - "Długość dźwięku samotności".
8. PINK FLOYD - "Time".
9. JIMI HENDRIX - "Hey Joe".
10. LED ZEPPELIN - "Whole Lotta Love".
- jollyroger72
- Posty: 23392
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Najjaśniejszy punkt tego topu...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Rozwalił mnie ten teksttanatos pisze: śr sty 01, 2020 6:56 pm Znakiem obecnych czasów by było, jakby wygrało Toto - Africa, w końcu utwór jest tak dobry, że nazwali po nim kontynent!