XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- tanatos
- Posty: 1532
- Rejestracja: sob lis 29, 2008 8:27 pm
- Lokalizacja: Na granicy dwóch wsi: Jabłoń i Dawidy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
OOOOOO Utwór zasługujący na taki awans.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kiedyś na tamte rejony mówiło się "Wschodnia cywilizacja"8azyliszek pisze: śr sty 01, 2020 6:26 pm Lubelszczyzna najlepsza. W lutym wracam tam wreszcie do cywilizacji.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Więcej niż 4 nie mogę temu dać.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Najwyższa pozycja zdaje się "Nights In White Satin".
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja dam za to 8.
A moja mama kiedyś uwielbiała ten sam kawałek, tylko w innym wykonaniu. I nawet nie wie, że to cover.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ale niech coś teraz mocniej stuknie
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moja ma to samo z Gwen Stefani śpiewającą Talk Talk.TStudent pisze: śr sty 01, 2020 6:29 pm A moja mama kiedyś uwielbiała ten sam kawałek, tylko w innym wykonaniu. I nawet nie wie, że to cover.![]()
- tanatos
- Posty: 1532
- Rejestracja: sob lis 29, 2008 8:27 pm
- Lokalizacja: Na granicy dwóch wsi: Jabłoń i Dawidy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Co masz na myśli? Ja jakoś przestałam słuchać po czystce Trójki. A wczoraj jak włączyłam Trójkę bo na sylwestra pamiętam że były fajne piosenki, to dałam radę słuchać przez pół godziny
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jakiś wylot z Top 10?
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
15 miesięcy mieszkania w Gdańsku mnie utwierdziło, że to miasto przereklamowane. Lublin lepszy.FOXD pisze: śr sty 01, 2020 6:28 pmKiedyś na tamte rejony mówiło się "Wschodnia cywilizacja"8azyliszek pisze: śr sty 01, 2020 6:26 pm Lubelszczyzna najlepsza. W lutym wracam tam wreszcie do cywilizacji.![]()
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Czemu doklejają znowu drugi utwór?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Imagine, czemu nie
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Engel, Engel, jak mam wyrazić smutek móóój. 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tutaj się zgodzę. Od siebie dodam, że są jednak dwa miasta jeszcze bardziej przereklamowane.8azyliszek pisze: śr sty 01, 2020 6:31 pm 15 miesięcy mieszkania w Gdańsku mnie utwierdziło, że to miasto przereklamowane. Lublin lepszy.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
To nam Stonsi grzmotnęli
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
O, teraz Angie. 
- tanatos
- Posty: 1532
- Rejestracja: sob lis 29, 2008 8:27 pm
- Lokalizacja: Na granicy dwóch wsi: Jabłoń i Dawidy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Bo to jest wschodnia cywilYzacja!FOXD pisze: śr sty 01, 2020 6:28 pmKiedyś na tamte rejony mówiło się "Wschodnia cywilizacja"8azyliszek pisze: śr sty 01, 2020 6:26 pm Lubelszczyzna najlepsza. W lutym wracam tam wreszcie do cywilizacji.![]()
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Smętna godzina się zapowiada 
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jak w Hey Joe był Józek to tutaj kto? Agata?
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
WYWH w ogóle będzie czy ze spaceru nici?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Mój ulubiony Jagger i Stonesi. I kolejny głosik.
Fajna godzinka, chociaż rzeczywiście bardzo balladowa...
Fajna godzinka, chociaż rzeczywiście bardzo balladowa...
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Zaraz zasnę, mimo, że spałam prawie 12h. Ratunku, Myslovitz mnie tak zmulił chyba i reszta ballad.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jakie ?LokiWawa pisze: śr sty 01, 2020 6:33 pmTutaj się zgodzę. Od siebie dodam, że są jednak dwa miasta jeszcze bardziej przereklamowane.8azyliszek pisze: śr sty 01, 2020 6:31 pm 15 miesięcy mieszkania w Gdańsku mnie utwierdziło, że to miasto przereklamowane. Lublin lepszy.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Znowu 4.
Swoją drogą w czasach, gdy mało kto znał angielski, a do płyt dostępu nie było zastanawialiśmy się czy to Angie czy Angel.
Swoją drogą w czasach, gdy mało kto znał angielski, a do płyt dostępu nie było zastanawialiśmy się czy to Angie czy Angel.