TURLAM SIĘlady pisze: śr sty 01, 2020 6:18 pm "Hej, Józek, gdzie ty leziesz z tym taboretem ? - Idę przyłożyć mojej babie, bo nakryłem ją z innym facetem. "![]()
XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- tanatos
- Posty: 1532
- Rejestracja: sob lis 29, 2008 8:27 pm
- Lokalizacja: Na granicy dwóch wsi: Jabłoń i Dawidy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jest i Procol Harum, bałem się, że wyleciało, mój głos oczywiście
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A ja się właśnie zastanawiam, czy Kajman bierze pod uwagę to, jak śpiewane są dane wersy, ale zapewne nie, bo posiłkuje się tłumaczeniem, a nie tekstem
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Procol Harum oczywiście z moim głosikiem... A Animalsi z szansą na wysoką pozycję (tak przynajmniej myślę...)
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
o nie. tylko nie to. nie przepadam za tą wersją Bielszego. 
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Gmina Jabłoń, to jesteś Polesianką czy Lubelanką ?tanatos pisze: śr sty 01, 2020 6:09 pm Brat pozdrawia, też wypadł z listy słuchaczy Trójki, siedzi w progresywie, ja zaś odbudowuję życie po paru słabych latach.
- tanatos
- Posty: 1532
- Rejestracja: sob lis 29, 2008 8:27 pm
- Lokalizacja: Na granicy dwóch wsi: Jabłoń i Dawidy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Gdybym pamiętała o głosowaniu, to by prokolki chrumki dostały 
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jest chyba kilka polskich wersji, ale ta jest najlepsza. Cieszę się, że Cię rozśmieszyłam.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tutaj też nic ciekawego w moim odczuciu nie ma i dlatego daję 3.
Sam utwór dobry, ale wolę kilka innych kawałków z Grand Hotel (na 6 miejscu w głosowaniu) na czele.
Sam utwór dobry, ale wolę kilka innych kawałków z Grand Hotel (na 6 miejscu w głosowaniu) na czele.
- Yacy
- Posty: 23558
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
1. GARY MOORE - Still Got the Blues
2. PINK FLOYD – Money
3. ARCHIVE – Again
4. METALLICA - Enter Sandman
5. CZESŁAW NIEMEN - Sen o Warszawie
6. MAREK GRECHUTA - Dni, których jeszcze nie znamy
7. QUEEN - We Are the Champions
8. THE BEATLES - Let It Be
2. PINK FLOYD – Money
3. ARCHIVE – Again
4. METALLICA - Enter Sandman
5. CZESŁAW NIEMEN - Sen o Warszawie
6. MAREK GRECHUTA - Dni, których jeszcze nie znamy
7. QUEEN - We Are the Champions
8. THE BEATLES - Let It Be
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Chyba Baron. Ale zdaje się, że wszyscy dziś prowadzący ich lubią akurat, tylko na pewno w różnym stopniu.
- tanatos
- Posty: 1532
- Rejestracja: sob lis 29, 2008 8:27 pm
- Lokalizacja: Na granicy dwóch wsi: Jabłoń i Dawidy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Brat dziękuje za pozdrowienia, akcent u nas bardziej lubelski niż poleski, w sumie okolice Parczewa są uważane za graniczne między Lubelszczyzną a Polesiem.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Yes i love you.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
jeeeeeeeest, Nights in White Satin +43
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Balladowo się zrobiło 
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja pamiętam, że dałeś jakąś dwójkę "z litości".
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Dwa taakie kawałki po sobie... też z corocznym obowiązkowym głosem. 
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Lubelszczyzna najlepsza. W lutym wracam tam wreszcie do cywilizacji.
A i parczewskie musztardy niezgorsze.
A i parczewskie musztardy niezgorsze.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Really. Z jedną taką przemiłą osóbką byłem nawet w parze podczas jednego z konkursów (ma trochę podobny nick do mojego
A że nie słuchają Listy, to im się w sumie nie dziwię.
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 6:27 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ano pięknie moim zdaniem, oczywiście mój głos
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Nie, bo traktuję słowa jako coś zupełnie niezależnego.EVENo pisze: śr sty 01, 2020 6:22 pm A ja się właśnie zastanawiam, czy Kajman bierze pod uwagę to, jak śpiewane są dane wersy, ale zapewne nie, bo posiłkuje się tłumaczeniem, a nie tekstem![]()
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tutaj refren lubię, ale zwrotki jakieś takie nieprzekonujące.