Werdykt zapadnie po 21:00. Jeśli wyniki czołówki będą tak tragiczne jak wyniki sondaży w Polsce, to można mieszać
XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
To The Doors zawsze piękne
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
I kolejni Dorsi, nie głosowałem ale cieszy obecność
.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
o wreszcie jakiś awans w obrębie top100, Light my fire z 90 na 42
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Doorsi to pierwszy awans dzisiaj w obrębie 100 (z 90)
Mój głos oczywiście 
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 4:53 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kaman bejbe lajt maj fajar.
Oczywiście z moim głosem.
Oczywiście z moim głosem.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Nie ma startu do This I love. To jest dopiero utwór. Na pewno miałby mój głos.lady pisze: śr sty 01, 2020 4:48 pm Gunsi już chyba nigdy nie nagrają takiego utworu ... Ale oby chociaż spróbowali![]()
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kubica na podium! Kubacki znaczy się!
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kajman bejbe
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ci Doorsi blisko mojego głosu. A słowa takie sobie. Tak na 3.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moja godzina 15:00 – 16:00
1. LED ZEPPELIN - Since I've Been Loving You
2. THE DOORS - Light My Fire
3. LED ZEPPELIN - Immigrant Song
4. BLACK SABBATH - Iron Man
5. NIRVANA - Smells Like Teen Spirit
6. GUNS N' ROSES - November Rain
7. OBYWATEL G.C. - Nie pytaj o Polskę
8. QUEEN - We Will Rock Sou
...
9. STEREOPHONICS - Graffiti On The Train
Najlepsza godzina do tej pory
1. LED ZEPPELIN - Since I've Been Loving You
2. THE DOORS - Light My Fire
3. LED ZEPPELIN - Immigrant Song
4. BLACK SABBATH - Iron Man
5. NIRVANA - Smells Like Teen Spirit
6. GUNS N' ROSES - November Rain
7. OBYWATEL G.C. - Nie pytaj o Polskę
8. QUEEN - We Will Rock Sou
...
9. STEREOPHONICS - Graffiti On The Train
Najlepsza godzina do tej pory
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No wiesz co słoiku, Kajman bejbe lajt my faje? Fuj.
To znaczy po polsku, Chodź Kajmanie wypalimy wspólnie rastamańską faję.
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 4:58 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 2 razy.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Pozwolisz, Mateuszu, że odpiszę tutaj? Bo w głosowaniu się niezły ot zrobił, ciekawe, co na to Kuba...

Gdzie jest ten ogródek i czy można na jakiś koncercik sobie wstąpić?mateusz15 pisze: śr sty 01, 2020 4:54 pm Pan Marek zapowiedział wczoraj koncerty w ogródku z okazji 2000 notowania, ale o stronie nic nie wspominał![]()
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Niby nic do tego utworu nie mam, ale moim zdaniem w November Axl ładniej śpiewa, a w This I Love nie ma takich pięknych solówek gitary.kajman pisze: śr sty 01, 2020 4:53 pm Nie ma startu do This I love. To jest dopiero utwór. Na pewno miałby mój głos.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Nie wywołuj Kajmana mówiącego, że nie lubi gitarowych solówek z lasu
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A to chyba największy skok na holenderskim topie, o 723 pozycji, bo film
https://www.youtube.com/watch?v=QOgEFo3Gw_0
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Alem się uśmiał z tej reklamy... 
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ta reklama z Nosowską jest chyba jeszcze gorsza od tych z Media Expert 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Bo tam wszystko robi genialne piano. Wszystkie gitarowe solówki mogą się schować.