Ja szakszukę
XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
November ze spadkiem z 12
Bez mojego głosu
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 4:44 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No i zaczęła się farsa... Ten spadek jest niedorzeczny.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
o ho ho...ale spadek...
Aż się wierzyć nie chce. Mój głos i trochę smuteczku że tak nisko.
Aż się wierzyć nie chce. Mój głos i trochę smuteczku że tak nisko.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Idę kawę zrobić, mam nadzieje, że zdążę na wyjście Slasha z kościoła 
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Widzę, że tu sporo mięsożerców - u mnie dziś mielone 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
ja już nic nie wiembobby-x pisze: śr sty 01, 2020 4:42 pm
No ale chyba powinno byc troche utworów z zeszłorocznego topu, czy nie?
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jarosze też obecni. Tylko trzeba ich wywołać.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Może w ogóle nie będzie.
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 4:46 pm przez kajman, łącznie zmieniany 1 raz.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Don't cry może jeszcze będzie. Na Knocking nadziei raczej nie ma
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A mnie dzisiaj z wczorajszej imprezy - kurczak z orzechami nerkowca po tajsku i wieprzowina w sosie słodko-kwaśnym po chińsku.
Ale smutku ze spadku "Deszczu" mi to nie osłodzi...
Ale smutku ze spadku "Deszczu" mi to nie osłodzi...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
zaraz się zaczną spadki z top10...
sensacyjne notowanie
sensacyjne notowanie
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No przecież kilka było, tylko lecą na łeb, na szyjębobby-x pisze: śr sty 01, 2020 4:42 pmNo ale chyba powinno byc troche utworów z zeszłorocznego topu, czy nie?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
już miałem zapytać, co jesz na obiad, ale byłeś szybszy.kajman pisze: śr sty 01, 2020 4:45 pm A ja właśnie sobie zrobiłem to co uwielbiam czyli soczewica + gryczana + ryż.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ale to było pytanie o Obywatela.8azyliszek pisze: śr sty 01, 2020 4:44 pmZawsze to jojczyłeś, że to najsłabszy utwór Zepplinów, jak brylował na Liście w 2018.
A co do słów to po pierwsze nie mają wpływu na moją ocenę utworu, a po drugie nie znałem słów IS.
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Gunsi już chyba nigdy nie nagrają takiego utworu ... Ale oby chociaż spróbowali 
-
Lukaszenka
- Posty: 123
- Rejestracja: czw gru 20, 2018 8:21 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 259
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Zaraz będzie Nothing.
Rok temu od 13 do 10 Smells; November; Nie Pytaj, Nothing.
Teraz w niedalekich odstępach Smells; Nie Pytaj, November....
Jak to wszystko dobiegnie końca wystarczy tylko wyrzucić z kolejności te wszystkie spowodowane atakiem marsjan na zestaw do głosowania "cudowne" nowości czy powroty po skokach o 200 pozycji i więcej i wyjdzie mniej więcej kolejność jaka by wyszła w normalnych warunkach.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Nie mieszajcie Topu z PIS-iu, nie przystaje.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tutaj słowa na 6 (końcówka obniżyła ocenę).
- radzio89
- Posty: 270
- Rejestracja: pn sty 01, 2007 3:57 am
- Lokalizacja: KIELCE / Skarżysko-Kamienna
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Nietypowy ten top dziś. Ciekawe co na szczycie czy też przetasowanie top3
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Przypomniało mi się jak kolega w akademiku podgrzewał śledzie ze słoika w mikrofalówce. Nie miałem odwagi tego spróbować. Mielone znam