XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jak ja uwielbiam tę piosenkę imigranta. 
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Wykrakałem. To czuję już Schody na 1
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Immigrant song zaskoczony jestem, pozytywnie oczywiście
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
To jest nuuwość.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tego ostatniego bym sobie nie życzył. Wolałbym Deszcz, Tamę lub Kraul.
Szkoda, że te Ledy nie na odwrót. A słowa to na 2 (co najwyżej).
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Na Since głosowałam, na Imigranta nie, ale cieszę się że jest.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Obywatel 33 miejsca w dół 
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Czy Kajman po raz pierwszy w historii pochwali ten utwór? 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Lubię Purpli, Zeppelinów, Black Sabbath... Ale przez to ten top jest jednak mocno jednostajny, trochę brakuje różnorodności.
Choćby takiej jak teraz z Obywatelem...
Choćby takiej jak teraz z Obywatelem...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tia, 23 dzisiaj.
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 4:38 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Polski PSB jak mawiał Kajman ale cieszy, że nie Top 10
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
no trochę monotematycznie się zrobiło, zobaczymy co dalejAugust pisze: śr sty 01, 2020 4:38 pm Lubię Purpli, Zeppelinów, Black Sabbath... Ale przez to ten top jest jednak mocno jednostajny, trochę brakuje różnorodności.
Choćby takiej jak teraz z Obywatelem...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No sorry, zaćmiło mnie. Słowa na 6, bo wydawało mi się, że to Hula.
A Obywatelowi dam 8.
A Obywatelowi dam 8.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja tylko, dla odbębnienia wątku jedzeniowego, powiem, że mam na obiad bigos 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Czy do tej pory jakaś piosenka w Top 100 zaliczyła awans? Bo do tej pory to nowości, powroty i spadki chyba tylko były.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ciechowski też nieźle spada (z 11), ale zalicza raczej adekwatną pozycję w TWC jak na ten kawałek.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Słowa zawsze uważałem za dobre.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja schabowe z wczorajEVENo pisze: śr sty 01, 2020 4:40 pm Ja tylko, dla odbębnienia wątku jedzeniowego, powiem, że mam na obiad bigos![]()
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Metalliki jeszcze nie było
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Na ta chwile nic nie awansował w obrębie 100Ajtek pisze: śr sty 01, 2020 4:40 pm Czy do tej pory jakaś piosenka w Top 100 zaliczyła awans? Bo do tej pory to nowości, powroty i spadki chyba tylko były.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Chyba nie.Ajtek pisze: śr sty 01, 2020 4:40 pm Czy do tej pory jakaś piosenka w Top 100 zaliczyła awans? Bo do tej pory to nowości, powroty i spadki chyba tylko były.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No ale chyba powinno byc troche utworów z zeszłorocznego topu, czy nie?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A ja miałem udziki z kurczaka pieczone z warzywami
Ależ spadek Listopadowego deszczu
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 4:44 pm przez Ajtek, łącznie zmieniany 1 raz.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kolejna niespodzianka i to wielka
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
ale jak to? już zaczęło padać ?
no to ja już nic niem