Jego profil na FB - to dopiero prawdziwe studium narcyzmu.
XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jego profil na FB - to dopiero prawdziwe studium narcyzmu.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
To trochę brzmi dzisiaj jakby głosy forumowiczów zostały policzone tysiąc razy
No bo każdy z nas dziś znajduje coś dla siebie wśród tych zaskoczeń, prawda?
Może to taki ukłon dla najbardziej wytrwałych fanów audycji? 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Te słowa na 4. I żal, że to nie Wind lub Smoke, które są zdecydowanie lepsze.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Scorpiony 23 nowością dzisiaj.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tak Dawid!
Właśnie, a gdzie Bowie?
Właśnie, a gdzie Bowie?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Temat już zwietrzał, ale przypomniało mi się, że w tekście "Zombie" jest mother.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
To nie wejdę na jego FB, boję się.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Myslalem že to Smoke a to Still Loving 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Aerosmith z moim głosem 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja mam tak z Gacek.Nicoletta pisze: śr sty 01, 2020 3:33 pm Stelmach ma po prostu coś takiego w głosie , co sprawia , że nie da się go słuchać .
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Wg mnie najlepszy Aerosmith w historii
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Dzieki za ostrzeżenie
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Dream On zdecydowanie poprawia poziom godzinki (24 nowość dzisiaj) 
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 3:40 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
TAAAAK! Dream On to był moim zdaniem największy nieobecny w Topie, nareszcie jest!
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Niedoceniany, jak to zawsze w Polsce
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Uwielbiam Dream On, szczególnie gdy słucham tego na topie.
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
O, bardzo fajny Aero
A może by tak Frank Sinatra ze "Strangers in the Night" (mój nr 4) gdzieś tu wskoczył ... W końcu cuda na tym Topie są możliwe
A może by tak Frank Sinatra ze "Strangers in the Night" (mój nr 4) gdzieś tu wskoczył ... W końcu cuda na tym Topie są możliwe
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A nie 22. ?
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Gdzie tam Dream On do najlepszych utworow Aerosmith
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A ja nawet nie kojarzę co to jest. I podoba mi się to średnio. A najlepsze Aerosmithy to były na Honkin' on Bobo.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A Knocking on Heaven's Door było wymienione już?słoik pisze: śr sty 01, 2020 3:38 pm Temat już zwietrzał, ale przypomniało mi się, że w tekście "Zombie" jest mother.
- Yacy
- Posty: 23558
- Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
- Lokalizacja: Elbląg
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
obiema rękoma się pod tym podpisuję