Ile da za autobus Arabów?obserw99 pisze: śr sty 01, 2020 2:41 pm
Nie jest tak źle. Ciekawe ile Kajman da za tekst Jolka Jolka pamiętasz?
XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Layla świetna i ta w wersji bez prądu też jest świetna
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Hahaha! Tyle lat walczyłem o TĘ wersję Lajli i w końcu mam!

- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Trzymam kciuki!
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jezusmariaaaaaa! Layla, trzymcie mie, to cud
wreszcie jeeeeest !!!
- Miszon
- Posty: 15977
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
barb42 pisze: śr sty 01, 2020 2:40 pmPójdziemy się przewietrzyć i otrzepać resztki rozbitego betonu.zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 2:38 pm Proszę nie... Ale zaczynam się obawiam, bo jakim cudem High Hopes tak strasznie spadły? Zaraz Stelka zapowie WYWH i pójdę na długi spacer![]()
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No to po smutku związanym ze spadkiem High Hopes teraz radość z powrotu Layla 
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
W jaki sposób walczyłeś?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jak na razie Layla nielicznym awansem w obrębie 100 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Layla za słowa 3.
Muzycznie znacznie więcej. Mam nadzieję, że będzie w całości, bo końcówka jest zdecydowanie najlepsza.
Muzycznie znacznie więcej. Mam nadzieję, że będzie w całości, bo końcówka jest zdecydowanie najlepsza.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Polecam Autobiografię Jolki, Jolki kabaretu OTTO...
Layla - prawidłowo - na swoim miejscu.
Jeszcze Children of Sanchez wyżej (i w całości!) poproszę.
Layla - prawidłowo - na swoim miejscu.
Jeszcze Children of Sanchez wyżej (i w całości!) poproszę.
-
Lukaszenka
- Posty: 123
- Rejestracja: czw gru 20, 2018 8:21 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 259
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Mogę nie znosić tego utworu i powinien mnie taki spadek cieszyć, ale to nie zmienia faktu że mamy do czynienia z tragikomediąobserw99 pisze: śr sty 01, 2020 2:39 pm Lider polskiego topu tak nisko? To jednak jest kolejna wielka niespodzianka. Wolałbym by Obywatel GC tak mocno spadł jak ten utwór.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Raz, że głosowałem, dwa, że proponowałem usunięcie z zestawu tej drugiej
-
Breugnon
- Posty: 160
- Rejestracja: sob lip 09, 2011 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982
- Lokalizacja: Olsztyn
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja chodziłem na rajdy w Gdańsku w latach 1973 - 1978.Bywałem też na Bazunie w tych latach , może tam się spotkaliśmy.kajman pisze: śr sty 01, 2020 1:56 pmAle pewno się na żadnym rajdzie nie spotkaliśmy. Ani na festiwalu.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Czyli jest szansa na Whiskey In The Jar Thin Lizzy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tylko nie na Kondora czyli w polskiej wersji najdłuższą piosenkę świata. To jest straszne.zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 2:33 pm
Też tego pojąć nie potrafię - ja uparcie głosuję na Most i na El Condor Pasa i co z tego![]()
O i jest najlepsza część Layli.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
O takkajman pisze: śr sty 01, 2020 2:43 pm Layla za słowa 3.
Muzycznie znacznie więcej. Mam nadzieję, że będzie w całości, bo końcówka jest zdecydowanie najlepsza.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Czy tylko ja tu nie lubię Claptona? 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Też jestem za, głosowałem nawet.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A nie spoza setki?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Po tym spadku Yesterday?barb42 pisze: śr sty 01, 2020 2:35 pm Biorąc pod uwagę wszystkie teorie spiskowe, top muszą wygrać Bitelsi.![]()
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tu się zgodzę a propos Lejli, część bez wokalu da się znieść.kajman pisze: śr sty 01, 2020 2:45 pmTylko nie na Kondora czyli w polskiej wersji najdłuższą piosenkę świata. To jest straszne.zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 2:33 pm
Też tego pojąć nie potrafię - ja uparcie głosuję na Most i na El Condor Pasa i co z tego![]()
O i jest najlepsza część Layli.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A widzisz te tytuły przed literą y?
Eric, ten lokalny grajek z Top Gear'a.
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 2:48 pm przez barb42, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
I z wokalem i bez wokalu uwielbiamzielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 2:47 pmTu się zgodzę a propos Lejli, część bez wokalu da się znieść.