XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Wieki całe nie było tego w Topie. Mike Oldfield, jak widać, też jest z początku alfabetu.
Tylko jakiego?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tutaj text oceniłbym na 4 (jako rodzaj zabawy), ale akurat go się nie doczekamy. To najbardziej przycięty utwór w tym topie będzie (ponad 40 minut zabraknie).
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Zawsze kiedy slysze ten utwor, widze te zolte diabelskie oczy z Egzorcysty
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No, Kamilowi się udało... 138,5 metra i prowadzenie.
Dawid 138 metrów i miejsce 2.
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 1:54 pm przez LokiWawa, łącznie zmieniany 1 raz.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tak się cieszę!
-
Lukaszenka
- Posty: 123
- Rejestracja: czw gru 20, 2018 8:21 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 259
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja stawiam na wylot kogoś z trójcy z 1991 roku z pozycji 10-13 poza setkęadameria pisze: śr sty 01, 2020 1:50 pmNa 30. Kto da więcej?
Jak się bawić, to się bawić...
Towarzysze broni na 20, a Bohemian poza 10.
Ottóż totto. A może wygra Toto?![]()
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No nie jest. I Scarborough i Bridge są lepsze.EVENo pisze: śr sty 01, 2020 1:48 pm Ktoś mi naprawdę chce wmówić, że słuchacze Trójki nagle uznali, że Sound Of Silence nie jest najlepszą piosenką Simona i Garfunkela? To ja ostrzegam, że mi tego nie wmówicie.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A ja z LZ jednak "2".
A na pierwszym byłoby ... kurcze nie wiem.
Z Polskim Lp nie mialbym problemów - od dawna pierwsza jest "Czerwona" Aja RL a za nią "Spokojnie" Kultu.
Ale z zagranicznych... Chyba jednak "Alchemia" DS lub "Unforgettable fire" U2...
A na pierwszym byłoby ... kurcze nie wiem.
Z Polskim Lp nie mialbym problemów - od dawna pierwsza jest "Czerwona" Aja RL a za nią "Spokojnie" Kultu.
Ale z zagranicznych... Chyba jednak "Alchemia" DS lub "Unforgettable fire" U2...
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Co to było? Dwie minuty?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ale poza "0" nie były w 100
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kansas "Dust in the wind" zaskoczenie, ale pozytywne dla mnie
.
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Wersja singlowa ?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Nudą zawiało przez 3 ostanie kawałki.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ale pewno się na żadnym rajdzie nie spotkaliśmy. Ani na festiwalu.
- albarn
- Posty: 4151
- Rejestracja: śr sie 12, 2009 10:17 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosna 2007
- Lokalizacja: Kruszwica
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Singlowa wersja.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kansas? No nareszcie! 
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Nań potrzebny prawdziwy.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kansas wypadł u mnie w przedostatniej "eliminacji". Miło usłyszeć, super kawałek.
I też trochę "forestowo-gumpowy".
I też trochę "forestowo-gumpowy".
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
hmm jak to nie?
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
O przemijajacym czasie najlepsze jest Time Floydow albo Parsonsow
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Dust in The Wind z 239, Świecie Nasz z 276, Tubular Bells z 235, Sweet Home Alabama z 293. Był na początku szturm z 7 setki, teraz mamy szturm z 3 setki ubiegłorocznego notowania.
- albarn
- Posty: 4151
- Rejestracja: śr sie 12, 2009 10:17 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosna 2007
- Lokalizacja: Kruszwica
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kolejna pozytywna niespodzianka.
Prawda jest taka, że tego topu się słucha... dużo fajniej niż normalnego.
Prawda jest taka, że tego topu się słucha... dużo fajniej niż normalnego.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No tutaj słowa ocenię na siedem, ale muzycznie to z Kansasem trochę się mijam.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
To taki utwór absolutny na Wszechtop. Bardzo się cieszę, że zagrał.Ajtek pisze: śr sty 01, 2020 1:55 pm Kansas "Dust in the wind" zaskoczenie, ale pozytywne dla mnie.