XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Czas ogłosić Muzyczną Komisję Śledczą 
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A Lady in black słyszałam na żywo:)
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 12:25 pm przez Nicoletta, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja głosowałem i słuchałem jakiś czas temu. A do 60-tki mi brakuje sporoAugust pisze: śr sty 01, 2020 12:23 pm Joe Cocker, Jethro Tull (przyznajcie się - kto ostatnio słuchał tego utworu?) - widać, że mamy zupełnie inny profil głosujących...
"dziadkowie" po 60-tce dorwali się do głosowania?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
80. Uriah Heep - Lady In Black 
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ależ miła niespodzianka! 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Z Jethro w tym roku, tylko Aqualung znalazł się u mnie na liście głosów.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Brak Zeppelinów mnie już męczy chyba, że będą znacznie wyżej to się ożywię
- PaTToN
- Posty: 3069
- Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:22 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Kruszwica
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Witam
Melduje, że dzięki postowi kolegi albarna po latach niebytu skusiłem się na Top.
Podoba mi się w tym roku
Melduje, że dzięki postowi kolegi albarna po latach niebytu skusiłem się na Top.
Podoba mi się w tym roku
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kapitalna, ale nie głosowałem akurat na ten kawałek Uriah Heep.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A propos, przypominam o naszym bingo. Zapomniałem uzupełnić dwa puste miejsca. Jakieś propozycje?

- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja nie mam 60 a głosuję raczej na lata gdy na świecie mnie nie było, znajomi też. Dziwny tok myślenia, że na muzykę z poprzednich dekad głosują tylko starsi ludzie ....:/Ajtek pisze: śr sty 01, 2020 12:25 pmJa głosowałem i słuchałem jakiś czas temu. A do 60-tki mi brakuje sporoAugust pisze: śr sty 01, 2020 12:23 pm Joe Cocker, Jethro Tull (przyznajcie się - kto ostatnio słuchał tego utworu?) - widać, że mamy zupełnie inny profil głosujących...
"dziadkowie" po 60-tce dorwali się do głosowania?.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No niestety zamiast słuchać topu ułożonego przez słuchaczy Trójki przyszła zaraza spamu i wszystko popsuła.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Benefis 26.12. też pokazał gust... tylko nie wiem czy narodu, czy prezesa tzw. publicznej. To ja za niego dziękuję.
Wolę zdecydowanie ten dzisiejszy przewrót styczniowy TWC.
Słucha się tego świetnie!
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Będą, będąobserw99 pisze: śr sty 01, 2020 12:26 pm Brak Zeppelinów mnie już męczy chyba, że będą znacznie wyżej to się ożywię
Oby July Morning było w 100.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Literka U kładzie teorię o sukcesach wykonawców z pierwszych liter alfabetu na łopatki
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
To nie jest tok myślenia, że TYLKO, a że większość. I bardzo słuszny jest to tok myślenia.Nicoletta pisze: śr sty 01, 2020 12:27 pm Dziwny tok myślenia, że na muzykę z poprzednich dekad głosują tylko starsi ludzie ....:/
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
wspomnienie Topu z roku 2009 już się wielokrotnie dziś powtarzałoEVENo pisze: śr sty 01, 2020 12:27 pm
A propos, przypominam o naszym bingo. Zapomniałem uzupełnić dwa puste miejsca. Jakieś propozycje?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Znowu bardzo dobry text - na mocne 8. A muzycznie to chyba ich numer 1 u mnie.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
No to JEDEN już jest...Ajtek pisze: śr sty 01, 2020 12:25 pmJa głosowałem i słuchałem jakiś czas temu. A do 60-tki mi brakuje sporoAugust pisze: śr sty 01, 2020 12:23 pm Joe Cocker, Jethro Tull (przyznajcie się - kto ostatnio słuchał tego utworu?) - widać, że mamy zupełnie inny profil głosujących...
"dziadkowie" po 60-tce dorwali się do głosowania?.
Nowa strona mnie wkurzyła totalnie...
Zawsze logowałem się "mailem" - teraz nie ma o tym mowy.
Próbuję się zarejestrować od nowa - podaję login (nowy) i stary adres mailowy...
Hasło oczywiście muszę zmienić bo jest "nieodpowiednie".
Klikam rejestruj i ... nic. Wisi.
dziękuję Ci "dobra zmiano" trójkowej strony...
Drink Kir Royal nie pomógł.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
TOP 2 Godziny:
1 Dire Straits - SULTANS OF SWING
2 Fleetwood Mac - GO YOUR OWN WAY
3 The Alan Parsons Project - EYE IN THE SKY
4 U2 - WITH OR WITHOUT YOU
5 The Beatles - YESTERDAY
6 Marillion - FUGAZI
7 The Doors - LA WOMAN
8 Dżem - CZERWONY JAK CEGŁA
9 Breakout - ONI ZARAZ PRZYJDĄ TU
10 Republika - BIAŁA FLAGA
11 The Doors - HELLO I LOVE YOU
1 Dire Straits - SULTANS OF SWING
2 Fleetwood Mac - GO YOUR OWN WAY
3 The Alan Parsons Project - EYE IN THE SKY
4 U2 - WITH OR WITHOUT YOU
5 The Beatles - YESTERDAY
6 Marillion - FUGAZI
7 The Doors - LA WOMAN
8 Dżem - CZERWONY JAK CEGŁA
9 Breakout - ONI ZARAZ PRZYJDĄ TU
10 Republika - BIAŁA FLAGA
11 The Doors - HELLO I LOVE YOU
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Czekam na dzień kiedy będziesz oceniał teledyskikajman pisze: śr sty 01, 2020 12:29 pm Znowu bardzo dobry text - na mocne 8. A muzycznie to chyba ich numer 1 u mnie.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Z dzisiejszym topem jest jak z wczorajszym MUZO TOP, które wygrało Clock Machine (https://www.muzo.fm/muzotop-2019/). Tylko skala zupełnie inna..
Szkoda "Zombie", ale nie szkoda będzie opuścić top na godzinę
Szkoda "Zombie", ale nie szkoda będzie opuścić top na godzinę
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Zombie z 25 na 79 
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Żurawinki...
Mmm... miodzio. 