Ja w ogóle na polskie nie głosuję, bo od tego jest Polski Top, ale fajnie było usłyszeć akurat ten Breakout.
XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jeden z lepszych ich utworów jakie są w TWC
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Sułtani w zasadzie na optymalnej pozycji jak na ten kawałek. Zawsze uważałem, że był przeszacowany w ubiegłych latach. Oby jeszcze BIA solidnie spadło 
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Breakout... Cieszy mnie bardzo, ale jednak rozsądek mówi wyraźnie, że to jest jakiś atak blues-prog-rockowych klonów...
Tak to zaczyna wyglądać.
Tak to zaczyna wyglądać.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tutaj dla mnie słowa na naciągane 3.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kurcze ale mnie nazwałaś ale ja oddałem tylko 1 raz głosadameria pisze: śr sty 01, 2020 11:30 am to jest jakiś atak blues-prog-rockowych klonów...
Tak to zaczyna wyglądać.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A jeżeli będzie Twój ulubiony polski blues, to też nie dasz mu głosu?lady pisze: śr sty 01, 2020 11:29 am Ja w ogóle na polskie nie głosuję, bo od tego jest Polski Top, ale fajnie było usłyszeć akurat ten Breakout.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Hej
Dobrego Roku 2020
Moja godzina 9.00-10.00
1. KULT - Arahja
2. U2 - One
3. R.E.M. - Losing My Religion
4. KULT - Polska
5. Alan Parsons Project - La Sagrada Familia
6. KING CRIMSON - 21St Century Schizoid Man
7. FREE - All Right Now
8. GENESIS - Carpet Crawlers
9. FOCUS - Hocus Pocus
Moja godzina 9.00-10.00
1. KULT - Arahja
2. U2 - One
3. R.E.M. - Losing My Religion
4. KULT - Polska
5. Alan Parsons Project - La Sagrada Familia
6. KING CRIMSON - 21St Century Schizoid Man
7. FREE - All Right Now
8. GENESIS - Carpet Crawlers
9. FOCUS - Hocus Pocus
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Fajnie by było, gdyby tak byłoadameria pisze: śr sty 01, 2020 11:30 am Breakout... Cieszy mnie bardzo, ale jednak rozsądek mówi wyraźnie, że to jest jakiś atak blues-prog-rockowych klonów...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Breakout dla mnie nie tutaj - raczej wogóle...
Sułtani też nie tutaj - ale dlatego, że powinni być wyżej - niewiele jest lepszych gitarowych solówek w muzyce.
Tylko powinna być wersja koncertowa...
Sułtani też nie tutaj - ale dlatego, że powinni być wyżej - niewiele jest lepszych gitarowych solówek w muzyce.
Tylko powinna być wersja koncertowa...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Sułtani zaliczają najgorszą pozycję od czasu gdy pojawili się w 100. Ostatnio poz. 86 w 2005 roku 
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 11:36 am przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
-
AmigoVulnerable
- Posty: 124
- Rejestracja: sob wrz 17, 2016 6:24 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2013
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Tragedia. Odechciało się tym interesować.
- jollyroger72
- Posty: 23392
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Dramattemik3 pisze: śr sty 01, 2020 11:26 am Czemu nie można głosować? Logujesz się i głosujesz. A zestaw faktycznie fatalnie zestawiony.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
87. Dżem - Czerwony jak cegła
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ten utwór i Whiskey chyba najczęściej śpiewałem na rajdach z tego co pamiętam.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Odzywa się moja głęboka "dżemofobia". Nie trawię ani jednak ich piosenki.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
życzę na kolejne wydania, żeby w Topie było więcej polskich utworów oraz jazzu
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Mój ulubiony "polski" blues (w cudzysłowie, bo to jednak utwór pochodzenia zagranicznego) to "Deep River Blues" w wykonaniu Eli Mielczarek. Nie ma go w zestawie, ale i tak nie dostałby głosu.LokiWawa pisze: śr sty 01, 2020 11:31 am A jeżeli będzie Twój ulubiony polski blues, to też nie dasz mu głosu?![]()
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Kto chętny do napisania maila? Przywróćmy poprzednią stronę, doprawdy bardziej funkcjonalna i czytelna. 
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja uważam, że wszystkie utwory powinny być w podstawowych wersji z płyt studyjnych.
Dżem za słowa 7. A muzycznie to taka druga linia ich nagrań, tak około 10 miejsca.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Sam częściowo wpisuję się w taki gust. Oczywiście nie chodziło mi o Ciebie, tylko o to, że atakują utwory z podobnej półki muzycznej.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Dżemik też fajny, ale to nie miejsce dla polskiego utworu
Drugi raz w 100, poprzednio w 2005 na poz. 99 
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 11:37 am przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
A ja chyba przestanę głosować, bo mają jakieś bzdurne wymagania co do hasła.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ale ten tekst o klonach uznałem za komplement.