Tool mam nadzieję, że będzie, liczę że koszmar i MGO polecą.kajman pisze: pt paź 25, 2019 8:24 pm To na nowościach w znawcy sporo wtopiłem. Może trochę odrobię jeżeli Tool będzie, a Męskiego nie.
Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
To by była super koncepcja, i to nie tylko w kontekście znawcy.kajman pisze: pt paź 25, 2019 8:24 pm To na nowościach w znawcy sporo wtopiłem. Może trochę odrobię jeżeli Tool będzie, a Męskiego nie.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
O to to!1981 pisze: pt paź 25, 2019 8:25 pm Od "Crush" przestałem rozróżniać te piosenki Cigarettes. Szkoda, mieli duży potencjał, a nagrywają non stop to samo. Ale płytę przesłucham.
Przelatuje, ta muzyka, za to Melancholia, no jak się dobrze słucha, chcę znów!
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Yeeeeeeeeeesssssssssss! Toooooooool w top 30! 
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Tam to przeginają w drugą stronę.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
25. (z 28) Tool - Fear Inoculum
CD Fear Inoculum
CD Fear Inoculum
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
I awansował.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Aż się boję słuchać.adrianec pisze: pt paź 25, 2019 8:30 pm a mnie jej nowy kawałek jakoś nie podchodzi, aż sprawdzałem, czy to Trójka a nie jakaś Eska
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Przepisując poczekalnię do excela zauważyłem, że trzech największych weteranów jest koło siebie.
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Cześć , ja też rocznik 1969 ale Niedźwiedź nie chciał tego przeczytać na antenie
Urodziny jeszcze przede mną. Wredne Skorpionisko jestem
Urodziny jeszcze przede mną. Wredne Skorpionisko jestem
Ostatnio zmieniony pt paź 25, 2019 8:33 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Enumerate all that I'm to do, mój ulubiony fragment!
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Napisał o Tobie na blogu, internet nie zapomina, Skorpiony też.bobby-x pisze: pt paź 25, 2019 8:32 pm Cześć , ja też rocznik 1969 ale Niedźwiedź nie chciał tego przeczytać na antenie![]()
Urodziny jeszcze przede mną. Wredne Skorpionisko jestem![]()
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Jeszcze nie słuchałam, ale prawdopodobnie tak. Rozrasta mi się bardzo koszmarlista ostatnioTStudent pisze: pt paź 25, 2019 8:33 pm będzie rywalizować ze starym Królem o tron, wiadomo w którym miejscu?![]()
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
24. (z 25) Greta Van Fleet - Always There
Soundtrack CD A Million Little Pieces
Soundtrack CD A Million Little Pieces
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
To tak jak mój młody. Listopadowy?
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Widzę, mamy podobne opinie co do tego zespołu1981 pisze: pt paź 25, 2019 8:25 pm Od "Crush" przestałem rozróżniać te piosenki Cigarettes. Szkoda, mieli duży potencjał, a nagrywają non stop to samo. Ale płytę przesłucham.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
też zauważyłem.
tym razem też chyba powinno być ociupinkę lepiej.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
A ja się od jakiegoś czasu boję, że za jakiś czas będziemy bardzo zirytowani tym Uriah Heep. Szkoda, o fajne jest.kajman pisze: pt paź 25, 2019 8:32 pm Przepisując poczekalnię do excela zauważyłem, że trzech największych weteranów jest koło siebie.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Wracając do Julii, to po dwóch odsluchach również odczuwam zawód. Uwielbiam poprzednie albumy, a ten nowy utwór wydaje się najsłabszy za wszystkich jej nagrań. Przykro mi.
BTW, we wtorek w końcu The Dumplings wydają drugiego singla z płyty, o takim właśnie tytule. Ulubiony utwór redaktor Gacek.
BTW, we wtorek w końcu The Dumplings wydają drugiego singla z płyty, o takim właśnie tytule. Ulubiony utwór redaktor Gacek.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Co te zmiany takie mizerne? Marzą mi się duże spadki i skoki. Jednym słowem: dynamizm.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
23. (z 22) Coma feat. Ralph Kaminski - Pożegnanie z bajką
CD Sen o 7 szklankach
CD Sen o 7 szklankach
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Liczyłem, że nowa Pidżama osłabi starą, szczególnie, że ta tydzień temu ostro poleciała.