Sorry, ale coaching jest uniwersalny i czy użyję takiej, czy innej lektury, to jeden pies.barb42 pisze: pt paź 25, 2019 8:00 pm Autorka o sobie:
Pomagam zapracowanym kobietom w
stworzeniu i rozwinięciu biznesu online, opartego na usługach i produktach eksperckich, bez poczucia przytłoczenia i wyrzutów sumienia!![]()
Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
O ile pamiętam, to nawet do podium doszła.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
A miała przynajmniej trzy duże przeboje! I to dwa z ostatniej znakomitej płyty "Proxy".
Ciekawy jestem nowego Muńka, mam nadzieję że to "Ołów".
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Witam,adrianec pisze: pt paź 25, 2019 7:29 pm 46. (z 45) Pet Shop Boys feat. Years & Years - Dreamland
SP Dreamland
dzisiaj premiera cd/vinyla z tym singlem.
Pozdrawiam
Dx2
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Dwie dobre nowości, oby wypadły dwa koszmary.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Dobry wieczór! Ostatnia lista w czasie letnim w tym roku.
Coś ciekawego się szykuje w tym notowaniu?
Coś ciekawego się szykuje w tym notowaniu?
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Ołów! Ołów! Tylko Ołów!
A tak poważnie, to się nie będę wygłupiać z tymi swoimi sympatiami.
Najważniejsze, żeby zestaw był interesujący. I tyle.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Jeden koszmar się ostał. 
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
30. (z 27) Nosowska - Jeśli wiesz co chcę powiedzieć [live 2019]
SP Jeśli wiesz co chcę powiedzieć [live 2019]
SP Jeśli wiesz co chcę powiedzieć [live 2019]
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
29. (z 30) Leonard Cohen - The Goal
CD Thanks for the Dance
CD Thanks for the Dance
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Mam nadzieję, że debiut "Za tysiąc lat" nie oznacza, że "Dom" zaliczy spadek.
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Sorry, ale nie. Lektura psu na budę.TStudent pisze: pt paź 25, 2019 8:02 pm Sorry, ale coaching jest uniwersalny i czy użyję takiej, czy innej lektury, to jeden pies.![]()
Mortas, przy takim podkładzie muzycznym, to odechciewa się mi słuchać tekstu.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
No to właśnie leci największy koszmar tego notowania. A Dom jest taki dobry.
No ale cieszy, że Leonard się obronił.
No ale cieszy, że Leonard się obronił.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Ojej.
Pierwszy raz słyszę to "Za tysiąc lat".
Brzmi jakbym słuchał czegoś w Vox FM. Ani muzycznie, ani wokalnie..
Czy odsłuch zmienia się po lepszym poznaniu tego utworu?
Pierwszy raz słyszę to "Za tysiąc lat".
Brzmi jakbym słuchał czegoś w Vox FM. Ani muzycznie, ani wokalnie..
Czy odsłuch zmienia się po lepszym poznaniu tego utworu?
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
28. (z 31) Mortas - Za tysiąc lat NOWOŚĆ
SP Za tysiąc lat
SP Za tysiąc lat
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Tutaj się zgadzam. Dzisiaj u mnie powinien zadebiutować (ale pewnie wrzucę listę dopiero jutro).
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
U mnie tylko na gorsze.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
27. (z 29) Mazolewski/Porter - Melancholia
CD Philosophia
CD Philosophia
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
U mnie już jest tak źle, że raczej być nie może. Niżej jest tylko Hania, Halama i Stacja.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Zapomniałeś o Bezsennych Krzyśku i Kasi.kajman pisze: pt paź 25, 2019 8:19 pm U mnie już jest tak źle, że raczej być nie może. Niżej jest tylko Hania, Halama i Stacja.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
26. (z 37) Cigarettes After Sex - Falling in Love NOWOŚĆ
CD Cry
CD Cry
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
To na nowościach w znawcy sporo wtopiłem. Może trochę odrobię jeżeli Tool będzie, a Męskiego nie.
Re: Notowanie 1969 - 25.10.2019 - Marek Niedźwiecki
Od "Crush" przestałem rozróżniać te piosenki Cigarettes. Szkoda, mieli duży potencjał, a nagrywają non stop to samo. Ale płytę przesłucham.