Nie do niej, a do Trójki. Przez dwa dni prawie na okrągło, żeby podali brakujące wyniki Listy, którą prowadziła.
Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
13. (z 11) MĘSKIE GRANIE ORKIESTRA 2019 — Sobie i wam
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Dwa Króle w pierwszej dziesiątce, czy to brzmi zbyt pięknie?
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
12. (z 12) FISZ EMADE TWORZYWO — Jestem w niebie
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Jakoś tak skończyło się Męskie Granie - i od razu poszło w dół...
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
W nowym notowaniu już nie, ale nie zdążyłem wrzucić. Ale inny Anderson jest piąty.prz_rulez pisze: pt wrz 20, 2019 9:13 pmNieprawda, "Descending" są na Twojej liście niżej od "Ramalama"kajman pisze: Dla mnie to obecnie nr 1 w zestawie. Lepsze nawet od tego Toola na liście (ale gorszy od pozostałych Narzędzi).![]()
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
kajman pisze:Nie do niej, a do Trójki. Przez dwa dni prawie na okrągło, żeby podali brakujące wyniki Listy, którą prowadziła.
To mnie rozwaliłeś. Panowie i Panie, mamy prawdziwego fana
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Przecież to raczej norma...prz_rulez pisze: pt wrz 20, 2019 9:17 pm Jakoś tak skończyło się Męskie Granie - i od razu poszło w dół...
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Dawid pewnie dostanie Fryderyka za album roku.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
11. (z 10) DAWID PODSIADŁO — Trofea
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Czuć już swąd jakiegoś coveru z tegorocznej trasy.prz_rulez pisze: pt wrz 20, 2019 9:17 pm Jakoś tak skończyło się Męskie Granie - i od razu poszło w dół...
Cygaretki są za dobre, żeby już spadać.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Raczej nie, bo to album z połowy 2018.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
10. (z 9) CIGARETTES AFTER SEX — Heavenly
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Bo ja wiem... "Początek" zaczął lecieć trochę później.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
9. (z 30) KRÓL — Druga pomoc
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Najpiękniejszy prezent dla pani Ani. Zapowiedzieć taki awans Króla. 
A wy bądźcie dla niej mili
A wy bądźcie dla niej mili
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Ten awans nowego Króla to jakieś nieporozumienie... :/
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Dobrutki ten Król.dannar pisze: pt wrz 20, 2019 9:21 pm Najpiękniejszy prezent dla pani Ani. Zapowiedzieć taki awans Króla.
A wy bądźcie dla niej mili
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Przypomniały mi się czasy UL/KR...
https://www.youtube.com/watch?v=7_o-BPGn4PE
https://www.youtube.com/watch?v=7_o-BPGn4PE
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Witam,
Pozdrawiam
Dx2
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Dla mnie to niech on sobie korzysta z Soulseeka, jak pisze tak wyborne teksty.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Odliczanie od "ten" do "lift off" - odliczam razem z Bowiem.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Ktoś pisał, że Nosowska ponoć jest z niej.dannar pisze: pt wrz 20, 2019 9:20 pm Czuć już swąd jakiegoś coveru z tegorocznej trasy.![]()
Cygaretki są za dobre, żeby już spadać.![]()
A Papierochy marniutkie, więc spadek mnie cieszy.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Ciekawe ile razy "Po tak cienkim lodzie" było zagrane na antenie trójki.
Dobrze, że teraz się poprawili.