Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
34. (z 31) LANA DEL REY — Doin' Time
Gershwinem powiało, latem przywiało
Gershwinem powiało, latem przywiało
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
I czemu bluźnisz?LokiWawa pisze: pt wrz 20, 2019 7:49 pm Kyrie eleison! Czyżby nowy koszmar na mojej koszmarnej się szykował? Tydzień temu jakoś tego nagrania nie zarejestrowałem, a dzisiaj brzmi niefajnie.
Ostatnio zmieniony pt wrz 20, 2019 7:50 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Miejsce 37 wykorzystałem do zrobienia herbaty i kanapki, niestety 36 też.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
33. (z 32) JUSTYNA ŚWIĘS — Dwie krople (live Herbert 3.0)
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
o kurde, zazdroszczę szybkościkajman pisze: pt wrz 20, 2019 7:50 pm Miejsce 37 wykorzystałem do zrobienia herbaty i kanapki, niestety 36 też.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
I oby na ten utwór głosowało jeszcze znacznie mniej.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Bluźnię w sposób bardzo kulturalny. Oczywiście mogę użyć staropolskiej odmiany języka polskiego, ale to chyba nie jest dobry pomysł.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
32. (z 33) PABLOPAVO I LUDZIKI — Brązowy i niebieski
- jollyroger72
- Posty: 23394
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
To na 31 zapewne nowość...
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Tekst znany wszystkim trójkowiczom i mało wyszukana elektronika. 31. miejsce mimo dodania do zestawu w czwartek.
- Takoden
- Posty: 707
- Rejestracja: pt lut 02, 2018 12:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2017 (1838)
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Bingo, nie mylisz się
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Proponuję się zaznajomić: https://pl.wikipedia.org/wiki/Blu%C5%BAnierstwoLokiWawa pisze: pt wrz 20, 2019 7:52 pm Bluźnię w sposób bardzo kulturalny. Oczywiście mogę użyć staropolskiej odmiany języka polskiego, ale to chyba nie jest dobry pomysł.![]()
Ale okropna ta Nosowska :/
A to tempo też fatalne, no ale pani red. Ania musiała zrobić po swojemu.
Ostatnio zmieniony pt wrz 20, 2019 7:55 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Kanapka jedna, a wodę na herbatę wstawiłem tuż przed listą, teraz tylko dogrzałem.
A tutaj spodziewałem się wysokiego pominięcia.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Na szczęście wstawiłem to tylko na miejsce 29., więc strata w Znawcy niewielka.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
31. (N) NOSOWSKA - Jeśli wiesz co chcę powiedzieć (Live 2019)
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Masakra, a nie auto-cover, sorry...
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
nosowska 2019 mega!
i roxette, wielki sentyment pozostał. pierwsze kolonie, pierwsze dyskoteki...
teraz przestało, ale lało dobre 2 godziny...
i roxette, wielki sentyment pozostał. pierwsze kolonie, pierwsze dyskoteki...
zapraszam do czyżyn.
teraz przestało, ale lało dobre 2 godziny...
Ostatnio zmieniony pt wrz 20, 2019 7:55 pm przez 4989341, łącznie zmieniany 1 raz.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
I znowu najprawdopodobniej dwa pominięcia. Przez te pominięcia poczekalnia zamienia się w antykwariat.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Tak miło zobaczyć w sekcji komentarzy inne słowo niż "koszmar", że nie masz za co przepraszać.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Ale to już od ładnych paru lat tak jest przecież.dannar pisze: pt wrz 20, 2019 7:54 pm I znowu najprawdopodobniej dwa pominięcia. Przez te pominięcia poczekalnia zamienia się w antykwariat.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Do kwestii okołoreligijnych mam bardzo luźny stosunek. Ale jeżeli Cię to uraziło, to przepraszam.Neo01 pisze: pt wrz 20, 2019 7:54 pmProponuję się zaznajomić: https://pl.wikipedia.org/wiki/Blu%C5%BAnierstwoLokiWawa pisze: pt wrz 20, 2019 7:52 pm Bluźnię w sposób bardzo kulturalny. Oczywiście mogę użyć staropolskiej odmiany języka polskiego, ale to chyba nie jest dobry pomysł.![]()
Ale okropna ta Nosowska :/
A to tempo też fatalne, no ale pani red. Ania musiała zrobić po swojemu.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Ale nie na taką skalę. Jest coraz gorzej z tym.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Wszystko jest kwestią gustu. Mi się znacznie bardziej nie podoba pierwowzór. Nosowską solo zacząłem lubić dopiero na 8 (lub na Osieckiej, bo nie mam pewności co było wcześniej).
A zakończenie godziny znowu słabiutkie.
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
zapewne z poczekalni wyleciały:
48 The Waterboys - WHERE THE ACTION IS
49 Santana feat. Buika - BREAKING DOWN THE DOOR
50 Bartek Królik - RAJ
48 The Waterboys - WHERE THE ACTION IS
49 Santana feat. Buika - BREAKING DOWN THE DOOR
50 Bartek Królik - RAJ
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1964 - 20.09.2019 - Anna Gacek
Dzięki... Ale jednak... bo sam jestem fanem twórczości Kaśki, na dodatek w Krakowie dała rewelacyjny koncertdannar pisze: pt wrz 20, 2019 7:55 pm Tak miło zobaczyć w sekcji komentarzy inne słowo niż "koszmar", że nie masz za co przepraszać.![]()
ba festiwalu "Lato z Radiem", a to odbieram jako takie promo na siłę. Ta nowa wersja jest właśnie fajna do poskakania na koncercie,
ale nie nadaje się na Listę. Przy czym, to tylko moja prywatna opinia.
Ostatnio zmieniony pt wrz 20, 2019 8:00 pm przez adameria, łącznie zmieniany 1 raz.