XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Czyli TOP 10 bez zmian w składzie.
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
11 Obywatel G.C. - Nie pytaj o Polskę
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Obywatel +4 czyli w top 10 te same utwory co od paru lat tam są
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moja ulubiona piosenka Ciechowskiego .....
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
co za sensacja!
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
"Na temat" gżegożu można z pewnością nazwać medium ciekawym, poruszającym interesujące tematy, czasem w niebanalny sposób. Jednak, niestety, jak chociażby wykazaliśmy z kajmanem, brak im profesjonalizmu.
Bo w tym co piszą pewnie jest trochę na rzeczy, co z tego, jak są tak poważne wtopy - i całość wypada w związku z tym marnie. Niestety, musisz to przyjąć do wiadomości.
Bo w tym co piszą pewnie jest trochę na rzeczy, co z tego, jak są tak poważne wtopy - i całość wypada w związku z tym marnie. Niestety, musisz to przyjąć do wiadomości.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Gunsom dam sześć, a Obywatelowi zero. Czyli druga dziesiątka ostatecznie tylko na 6,3.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
U mnie z Nirvana bywa różnie - czasem ją uwielbiam, czasem ma dość. Ale ten raz w roku zwykle brzmi bardzo dobrze.
I mój głos w tym roku dostała.
Uważam, że to dobrze, że są tacy którzy próbują trochę TOP rozruszać. Tylko nie da się tego zrobić krytykując "w czambuł" gusty innych, którzy obecnie o takiej a nie innej kolejności utworów decydują.
Na liście do głosowania było bardzo dużo różnorodnych utworów - czemu zatem jakoś nie moga się przebic tak jak choćby lecący właśnie świetny "November rain"? Widoczne dla większości nie są aż tak dobre by na nie głosować.
Chcecie by się coś zmieniło - namawiajcie znajomych, rodzinę nie wiem kogo jeszcze - niech się rejestrują i głosują na utwory z ostatnich 10 lat. Ja przyznam, że niewiele bym wymienił piosenek, które tak mnie ruszają jak songi z lat 70tych czy 80tych. Fakt, że teraz inaczej słucham i odbieram muzykę, więc trudniej mi się zaangażować w nowości. Albo też słucham nie takich nowości jak potrzeba.
Ale to coś co się zawsze w takich dyskusjach pojawia - TOP Wszechczasów to emanacja gustów muzycznych większości głosujących. Podejrzewam, że taka "Karuzela z Madonnami" na którą głosowałem, albo "Minulost" Nohavicy nie znalazły zbyt wielu popierających. Trudno - ja swoje zrobiłem i zagłosowałem, może kiedyś się pojawią.
I być może za jakieś 25 lat TOP będzie wyglądał zupełnie inaczej, ale to będzie TOP tamtych przyszłych głosujących.
Że wciąż jest to samo - ano jest - to pokazuje, że te utwory naprawdę są tego warte.
I bardzo się cieszę, że Obywatel jest tak wysoko - bo to bardzo fajna piosenka z wciąż aktualnym tekstem.
I mój głos w tym roku dostała.
Uważam, że to dobrze, że są tacy którzy próbują trochę TOP rozruszać. Tylko nie da się tego zrobić krytykując "w czambuł" gusty innych, którzy obecnie o takiej a nie innej kolejności utworów decydują.
Na liście do głosowania było bardzo dużo różnorodnych utworów - czemu zatem jakoś nie moga się przebic tak jak choćby lecący właśnie świetny "November rain"? Widoczne dla większości nie są aż tak dobre by na nie głosować.
Chcecie by się coś zmieniło - namawiajcie znajomych, rodzinę nie wiem kogo jeszcze - niech się rejestrują i głosują na utwory z ostatnich 10 lat. Ja przyznam, że niewiele bym wymienił piosenek, które tak mnie ruszają jak songi z lat 70tych czy 80tych. Fakt, że teraz inaczej słucham i odbieram muzykę, więc trudniej mi się zaangażować w nowości. Albo też słucham nie takich nowości jak potrzeba.
Ale to coś co się zawsze w takich dyskusjach pojawia - TOP Wszechczasów to emanacja gustów muzycznych większości głosujących. Podejrzewam, że taka "Karuzela z Madonnami" na którą głosowałem, albo "Minulost" Nohavicy nie znalazły zbyt wielu popierających. Trudno - ja swoje zrobiłem i zagłosowałem, może kiedyś się pojawią.
I być może za jakieś 25 lat TOP będzie wyglądał zupełnie inaczej, ale to będzie TOP tamtych przyszłych głosujących.
Że wciąż jest to samo - ano jest - to pokazuje, że te utwory naprawdę są tego warte.
I bardzo się cieszę, że Obywatel jest tak wysoko - bo to bardzo fajna piosenka z wciąż aktualnym tekstem.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
hmm od ilu to już lat?
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Własnie trzeba było być a potem wyciągać wnioski czy z głosem coś nie tak. Nie rozumiem pisania czegoś jak się nie wie.Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 8:31 pm
koncertów nie słuchałam ale ponoć z głosem też już ciężko .....
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Chyba siódmy rok.
- speaknoevil666
- Posty: 360
- Rejestracja: pt lis 26, 2010 7:54 pm
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
dla mnie nr 1 obywatela to paryż moskwa 17:15.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
To nie kwestia techniki tylko koncepcji i jej realizacji. On jest po prostu absolutnie doskonały.santosz pisze: wt sty 01, 2019 8:34 pmmi się teledysk do Don't Give Up podoba, ale to naprawdę nie jest wyznacznik tego jakie świetne teledyski kręcono a tym bardziej kręci się dzisiaj![]()
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
O matko, jeszcze ten Łobywatel się tu zaplątał? Czy to już maj? 
- obserw99
- Posty: 5412
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Utworów Republiki było z 30 lepszych od tego Obywatela. Nie łapię tak wysokiego miejsca tego polskiego utworu.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
3.rok z rzędu Obywatel G.C. najlepszy polski utwór. To także nr 1. PTWC, więc wszystko się zgadza. Wersja Tulii jeszcze jest i wielu innych artystów.
Dalsze miejsca pewnie będą od jutra w Budziku.
Dalsze miejsca pewnie będą od jutra w Budziku.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
dla mnie zdecydowanie Tobie wybaczam, powinien być w zestawie, zgłaszam!
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 8:40 pm przez santosz, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Obywatel 7/10.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
tekst, tekst, tekst...obserw99 pisze: wt sty 01, 2019 8:39 pm Utworów Republiki było z 30 lepszych od tego Obywatela. Nie łapię tak wysokiego miejsca tego polskiego utworu.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
W obecnej 10 mierzi mnie najbardziej Imagine, potem nieco Againe. Reszta mogłaby zostać, ale w innej klejności. W miejsce Imagine i Againe, wrzuciłbym Shine i i dla urozmaicenia Hotel California 
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Zgadzam się.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
szkoda kasy. Nie trzeba być, by takie rzeczy wiedzieć.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Nie wiem, nie mam pojęcia, strzelał nie będękrzychu78 pisze: wt sty 01, 2019 8:39 pmw sumie ciekawe jaka jest róznica w ilości głosów między miejscem 10 a 11