XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Hotel California - pierwszy utwór, który usłyszałem w 2019 roku 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Hotel California +8, no to Obywatel też już coraz wyżej 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
High Hopes na 10 i Hotel tak samo, moje głosy oczywiście poszły.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
To tylko potwierdza moją tezę: zazwyczaj lubimy to, co słyszymylady pisze: wt sty 01, 2019 7:40 pm Jedyna osoba, która oprócz mnie lubi Top i bluesa - mój brat, jest poza domem, tak że nie mam dziś wdzięcznych słuchaczy w domu![]()
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
To jest jedyna zjadliwa piosenka ze słowem Hotel w tytule. 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ostatnia godzina - teraz juz tylko dobre zostały...
1. LED ZEPPELIN - Kashmir
2. PINK FLOYD - Shine on You Crazy Diamond
3. BLACK SABBATH - Paranoid
4. CZESŁAW NIEMEN - Dziwny jest ten świat
5. PINK FLOYD - Comfortably Numb
6. PERFECT - Autobiografia
7. PRINCE & THE REWOLUTION - Purple Rain
Początek kolejnej też świetny - najpierw High Hopes, a teraz Hotel California - super.
1. LED ZEPPELIN - Kashmir
2. PINK FLOYD - Shine on You Crazy Diamond
3. BLACK SABBATH - Paranoid
4. CZESŁAW NIEMEN - Dziwny jest ten świat
5. PINK FLOYD - Comfortably Numb
6. PERFECT - Autobiografia
7. PRINCE & THE REWOLUTION - Purple Rain
Początek kolejnej też świetny - najpierw High Hopes, a teraz Hotel California - super.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Wymyśliłem głupi dowcip o blondynce:
- Gdzie biegniesz z tą szmatą?
- Muszę wyczyścić skrzynkę mailową.
Ten utwór to przykład bezcelowego i i niczemu nie służącemu męczenia gitar. W tym utworze poza nimi nic kompletnie nie można znaleźć.
- Gdzie biegniesz z tą szmatą?
- Muszę wyczyścić skrzynkę mailową.
Ten utwór to przykład bezcelowego i i niczemu nie służącemu męczenia gitar. W tym utworze poza nimi nic kompletnie nie można znaleźć.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dzięki lady
Hotel California. zyskuje aż 8 oczek, i takze zalicza się do grona wykonawców z kompletem obecności (25) w TOP100. Także mój głos (27/100)
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Nie lubisz Heartbreak Hotel Elvisa ?8azyliszek pisze: wt sty 01, 2019 8:15 pm To jest jedyna zjadliwa piosenka ze słowem Hotel w tytule.![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ja juz czekam na gitarowy duecik na końcu 
-
gżegoż
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Odpowiem cytatem z jednego z przytoczonych artykułów:barb42 pisze: wt sty 01, 2019 7:54 pmTo ja proszę o konkretną odpowiedź, co byś teraz chciał usłyszeć zamiast Shine? Z tych tam propozycji? Outcast? Beyonce? Albo Twojej setki głosów, skoro nie chciałeś jej szeregować?gżegoż pisze: wt sty 01, 2019 7:09 pm Jestem tak szczęśliwy z powodu tego, że ktoś inny (i to na dodatek z poważnego medium) uważa tak samo, jak ja (i nie boi się o tym napisać(...)
To też są wykonawcy, którzy mnóstwo w muzyce osiągnęli, a ich twórczość jest dużo bardziej przyjemna dla mojego ucha, niż 95% tego, co jest w setce topu!Co ciekawe - na liście są współczesne piosenki np. te od Adele czy katowane do zmęczenia "Somebody that I used to know" Gotye feat. Kimbra oraz inne gatunki niż prog rock np. punk (The Clash, Green Day), elektronika (Daft Punk, The Prodigy), rap (Eminem), indie rock (Arctic Monkeys, Kings of Leon), nu metal (Linkin Park), trip hop (Massive Attack, Björk).
A jeśli jesteś ciekawa kolejności moich głosów, to chyba najrzetelniej do jej ułożenia podszedłem w 2015 roku.
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 8:53 pm przez gżegoż, łącznie zmieniany 1 raz.
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ja wolę ten z "Freebird" Lynyrd Skynyrd, ciekawe na którym miejscu to jest ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dwa genialne po sobie kawałki. Pierwszy bez głosu mojego, na drugi już się głos znalazł. 
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ja bardzo lubię i wczoraj ją nawet puściłem na początku naszej domowej imprezy
I wolę ją od tego Hotelu, który mnie "nie przekonuje".
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
O tak zdecydowanie popieram. Kiedyś jeszcze chodząc do szkoły próbowałem to grać, jednak z dość mizernym skutkiem...
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Gżegoż, konkret, jeden tytuł, Twój, bez podpierania się tym tekstem.
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 8:20 pm przez barb42, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Marniutka. A taki Hotel Grand jest genialny (w moim głosowaniu czwarty po awansie z 33; dogadałem się z jednym fragmentem utworu).8azyliszek pisze: wt sty 01, 2019 8:15 pm To jest jedyna zjadliwa piosenka ze słowem Hotel w tytule.![]()
- albarn
- Posty: 4151
- Rejestracja: śr sie 12, 2009 10:17 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosna 2007
- Lokalizacja: Kruszwica
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów 
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
FajnieNeo01 pisze: wt sty 01, 2019 8:18 pm Ja bardzo lubię i wczoraj ją nawet puściłem na początku naszej domowej imprezy![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
tu się zgodzę , mnie osobiście bardzo nudzi ten kawałekkajman pisze: wt sty 01, 2019 8:16 pm
Ten utwór to przykład bezcelowego i i niczemu nie służącemu męczenia gitar. W tym utworze poza nimi nic kompletnie nie można znaleźć.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
@Bazyl
W Anty leci akurat "Baranek"
W Anty leci akurat "Baranek"
-
jedrzej2012
- Posty: 2672
- Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Eagles prawie jak za dawnych lat. Nowy rekord Obywatela G.C.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dwa słowa - Procol Harum przez caŁY ROK W POCZEKALNI.lady pisze: wt sty 01, 2019 8:16 pmNie lubisz Heartbreak Hotel Elvisa ?8azyliszek pisze: wt sty 01, 2019 8:15 pm To jest jedyna zjadliwa piosenka ze słowem Hotel w tytule.![]()
![]()
Ale przypomniałem sobie, że lubię jeszcze "Blue Hotel".
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Costello coś takiego nagrał? Nie kojarzę.lady pisze: wt sty 01, 2019 8:16 pmNie lubisz Heartbreak Hotel Elvisa ?8azyliszek pisze: wt sty 01, 2019 8:15 pm To jest jedyna zjadliwa piosenka ze słowem Hotel w tytule.![]()
![]()
- albarn
- Posty: 4151
- Rejestracja: śr sie 12, 2009 10:17 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosna 2007
- Lokalizacja: Kruszwica
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
"Hotel California" - chyba nie zrozumiem fenomenu tego utworu. I smuci mnie, że w topie są Eagles, a nie ma Fleetwood Mac.