W Wielkiej Brytanii "Again" raczej też nie było tak cenione, jak w polskiej TrójceNeo01 pisze: wt sty 01, 2019 6:22 pmA wiesz że na Węgrzech wcale tak nie uważają? Omega oczywiście była tam wielką gwiazdą, ale słyszałem, że mieli tam większe przeboje.
XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
-
gżegoż
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dzięki za informacje o 3 nowościach i 3 powrotach! To i tak lepiej, niż w ostatnich latach, ale rotacja mogłaby być jeszcze większa...

- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Źle rozumiesz. Niestety "Jeremiasz", z tego co widzę chyba jako jedyny, wypadł poza 110.gżegoż pisze: wt sty 01, 2019 6:30 pm Rozumiem, że poza 110. nic z setki nie wypadło, a nowości/powrotów było tylko 5?![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Jeden z nielicznych dobrych utworów Starych Depeszy (tzn przed dwoma ostatnimi dobrymi płytami).August pisze: wt sty 01, 2019 6:31 pm A do listy do głosowania bardzo proszę o dołożenie "Somebody".
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Tak samo jak "Crazy Mary" PJ ma taki status chyba tylko w naszym kraju (czy może raczej miało, patrząc na te wyniki...).gżegoż pisze: wt sty 01, 2019 6:36 pm W Wielkiej Brytanii "Again" raczej też nie było tak cenione, jak w polskiej Trójce![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No i wspaniałe Genesis teraz!
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Wielokrotnie. I twierdzę, że Kazik totalnie przesadził. Pewnie był zmęczony i wszystko mu przeszkadzało.
-
gżegoż
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Niemożliwe! Akurat mam włączone radio i trafiłem na najlepszy utwór w całej setce! 
Ale wezme przykład z pewnego stworzenia krokodylopodobnego i ponarzekam: szkoda, że nie jest w pierwszej dziesiątce
Ale wezme przykład z pewnego stworzenia krokodylopodobnego i ponarzekam: szkoda, że nie jest w pierwszej dziesiątce
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Nie wiem jak to się stało, ale na tą piosenkę zespołu Genesis zabrakło mi głosu w tym roku... 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Uff, "Mama" spada o 2 oczka, 19 raz w TOP100.
Tutaj mógłbym rozważyc oddanie głosu, ale na dzisiaj ten kawałek ma odległe miejsce poza moją 100, więc za duża konkurencja do rozważań
Tutaj mógłbym rozważyc oddanie głosu, ale na dzisiaj ten kawałek ma odległe miejsce poza moją 100, więc za duża konkurencja do rozważań
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Hej niekoniecznie, ale Krew Boga to jak najbardziej. Znakomita rzecz.August pisze: wt sty 01, 2019 6:35 pm Kajman bądź dzielny... Może kiedyś ludziska przestaną na Polskę głosować i wrócą do "Do Ani" albp do "Hej czy nie wiecie"?
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Genesis w swoich najlepszych latach.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Tak, ale mimo wszystko był to ich jedyny utwór, który wszedł do top 200 ichniejszej listy singli.gżegoż pisze:W Wielkiej Brytanii "Again" raczej też nie było tak cenione, jak w polskiej Trójce
Więc totalnymi anonimami jednak nie byli.
W ogóle to podobno przez lata leżała tam promocja ich płyt.
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 6:41 pm przez prz_rulez, łącznie zmieniany 1 raz.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
wspaniałe Genesis to np. Cinema Show, jeden z najważniejszych utworów w ich karierze, jak to że tego nie ma w zestawie? zgłaszam!
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Genesis lubię bardzo, ale na "Mamę" nie głosuję już od dłuższego czasu - ten zostawiam dla "Home by the sea". Przy czym zdecydowanie uważam, że powinien byc grany razem z "Second home by the sea".
Skoro można zagrać "Again" w wersji kilkunastominutowej, to obydwa "Domy nad morzem" też by się zmieściły.
A w połączeniu to mega zestaw jest...
Skoro można zagrać "Again" w wersji kilkunastominutowej, to obydwa "Domy nad morzem" też by się zmieściły.
A w połączeniu to mega zestaw jest...
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
no nie żartuj z tymi najlepszymi...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Kolejny motyw do "binga"
Do kajmana chyba nie dotrze (wielokrotnie wałkowane), że tekst o Kutnie w tej piosence to jedynie przenośnia. Boło być w momenecie kiedy Kazik tam był, być może uchwycił bys kontekst
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 6:42 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
swoją drogą ciekawe ile propozycji już dziś zgłoszonosantosz pisze: wt sty 01, 2019 6:41 pm
wspaniałe Genesis to np. Cinema Show, jeden z najważniejszych utworów w ich karierze, jak to że tego nie ma w zestawie? zgłaszam!
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Właśnie Kajman ma ich już za dużo, trzeba mu zrobić osobne bingo
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Kajman bodajże uwielbia ich najstarsze utwory...santosz pisze:no nie żartuj z tymi najlepszymi...
...A ja z kolei chyba te najnowsze
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Mama - wspaniale! Na mój głos zawsze może liczyć. To mówicie, że ile bilety na Phila na Narodowym?
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Z Genesis to na tym miejscu powinno być Dancing withe the moonlit knight. To jest ich najlepsze dzieło. A w połowie l. 70-tych zaczęli grać marną komerchę.kacper94 pisze: wt sty 01, 2019 6:40 pm Nie wiem jak to się stało, ale na tą piosenkę zespołu Genesis zabrakło mi głosu w tym roku...![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Najlepsze były do odejścia Hacketta.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
najstarsze najlepsze, no i pierwsze trzy płyty z Collinsem, chciaż kajman chyba już nawet tej trzeciej nie tolerujeprz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 6:42 pmKajman bodajże uwielbia ich najstarsze utwory...santosz pisze:no nie żartuj z tymi najlepszymi...
...A ja z kolei chyba te najnowsze![]()