Solo przednie, ale posłuchaj "Blood Brothers" Ironów. Tam dla mnie jest prawdziwa miazga.
XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
-
gżegoż
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Jeszcze co do życzeń noworocznych:
Życzę wszystkim na Forum więcej zgody i kulturalnych polemik, mniej kłótni i docinek, więcej poszanowania dla odmiennych gustów i żeby żadna polityka nie była tutaj obecna! Nawet aluzyjnie!
Życzę wszystkim na Forum więcej zgody i kulturalnych polemik, mniej kłótni i docinek, więcej poszanowania dla odmiennych gustów i żeby żadna polityka nie była tutaj obecna! Nawet aluzyjnie!
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Muszę to wybadać. Być może otrzymam odpowiedź jeszcze przed końcem topu.Nicoletta pisze:A wiesz że na Węgrzech wcale tak nie uważają? Omega oczywiście była tam wielką gwiazdą, ale słyszałem, że mieli tam większe przeboje.
Depesze nawet dość wysoko. Choć dla Lilianki/Martyrki i tak o jakieś 27 pozycji za nisko.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Z 100 poza "PJ "Jeremy" wypadli jeszcze:gżegoż pisze: wt sty 01, 2019 6:24 pm Dzięki! Te wyniki widziałem, ale nie porównywałem ich z zeszłorocznymi![]()
BOB MARLEY & THE WAILERS — No Woman, No Cry (107)
KAZIK - 12 groszy (108)
LEONARD COHEN - Dance Me to the End of Love (106)
CZESŁAW NIEMEN - Sen o Warszawie (104)
JOY DIVISION - Love Will Tear Us Apart (101)
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No ale tego utworu to chyba nie da się nie lubić
Przynajmniej do takiego wniosku dochodzę za każdym razem gdy go słucham 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Przecież pisze, że się nie popłacze a to jest raczej optymistyczna wypowiedź.prz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 6:23 pm Chyba masz dzisiaj trochę gorszy nastrój niż zazwyczaj, dotychczas kojarzyłem Cię jako bardzo optymistyczną osobę na forum.
A Cegła była na szczycie.
-
gżegoż
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dziękuję! Rozumiem, że poza 110. nic z setki nie wypadło, a nowości/powrotów było tylko 5?FOXD pisze: wt sty 01, 2019 6:29 pmZ 100 poza "PJ "Jeremy" wypadli jeszcze:gżegoż pisze: wt sty 01, 2019 6:24 pm Dzięki! Te wyniki widziałem, ale nie porównywałem ich z zeszłorocznymi![]()
BOB MARLEY & THE WAILERS — No Woman, No Cry (107)
KAZIK - 12 groszy (108)
LEONARD COHEN - Dance Me to the End of Love (106)
CZESŁAW NIEMEN - Sen o Warszawie (104)
JOY DIVISION - Love Will Tear Us Apart (101)
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
DM z "Enjoy" awansuje o 6 oczek i 19 raz w TOP100. Także mój głos (22/100).
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
I spadła Ci na głowę, od tamtej pory nienawidzisz Comfortably Numb
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
prz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 6:23 pmChyba masz dzisiaj trochę gorszy nastrój niż zazwyczaj, dotychczas kojarzyłem Cię jako bardzo optymistyczną osobę na forum.Nicoletta pisze:a to się obrażaj, chyba się nie popłaczę z tego powodu.
nie wiem co mam odpowiedzieć, bo ze śmiechu spadłam z krzesełka
DM!!!! o wiele za nisko!
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
JA tam lubię - bo słyszę go zwykle ten raz w roku - zdążę zatęskinić 
A do listy do głosowania bardzo proszę o dołożenie "Somebody".
A do listy do głosowania bardzo proszę o dołożenie "Somebody".
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
6 (3 nowości i 3 powroty)
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
moj #01 awansuje
rewelacyjnie 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
3 powroty i 3 nowościgżegoż pisze: wt sty 01, 2019 6:30 pm Dziękuję! Rozumiem, że poza 110. nic z setki nie wypadło, a nowości/powrotów było tylko 5?![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
"Polska" Kultu 17 raz w TOP100 i dzisiaj awans o 11 oczek 
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No ale taka prawdaNicoletta pisze: wt sty 01, 2019 6:31 pmnie wiem co mam odpowiedzieć, bo ze śmiechu spadłam z krzesełka![]()
![]()
Kajmanie - wiem, że było i to paradoksalnie nie aż tak dawno temu, ale dziś aż ciężko w to uwierzyć.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
TY ale źle mnie zacytowałeś, bo to nie są moje słowa, te zawarte w cytacie jako mójprz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 6:29 pmMuszę to wybadać. Być może otrzymam odpowiedź jeszcze przed końcem topu.Nicoletta pisze:A wiesz że na Węgrzech wcale tak nie uważają? Omega oczywiście była tam wielką gwiazdą, ale słyszałem, że mieli tam większe przeboje.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Kajmanie byłeś kiedyś na dworcu w Kutnie? 
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Tak głupie, że aż śmieszneEVENo pisze:I spadła Ci na głowę, od tamtej pory nienawidzisz Comfortably Numb
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Kajman bądź dzielny... Może kiedyś ludziska przestaną na Polskę głosować i wrócą do "Do Ani" albp do "Hej czy nie wiecie"?
Chociaż patrząc na to co się dzieje na koncertach to "Polska" jeszcze długo będzie królować...
Tym bardziej że kilka wersów znowu się aktualnych robi.
Chociaż patrząc na to co się dzieje na koncertach to "Polska" jeszcze długo będzie królować...
Tym bardziej że kilka wersów znowu się aktualnych robi.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No jak to nic. Jeremy przecież. A nowości powrotów po trzy.gżegoż pisze: wt sty 01, 2019 6:30 pmDziękuję! Rozumiem, że poza 110. nic z setki nie wypadło, a nowości/powrotów było tylko 5?![]()
Depesze 1 (bo sporo lepsze od Personale), a Kult na zero. No i średnia po czterech utworach to 4,5.