XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
"List do M" spada o 3 poz. i 10 raz w TOP100 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
1. QUEEN - Innuendo
2. U2 - With or Without You
3. METALLICA – One
4. THE BEATLES - Hey Jude
5. AC/DC - Highway to Hell
6. METALLICA - The Unforgiven
7. LED ZEPPELIN - Whole Lotta Love
8. SINÉAD O'CONNOR - Nothing Compares 2 U
A teraz najpiękniejsza polska piosenka
2. U2 - With or Without You
3. METALLICA – One
4. THE BEATLES - Hey Jude
5. AC/DC - Highway to Hell
6. METALLICA - The Unforgiven
7. LED ZEPPELIN - Whole Lotta Love
8. SINÉAD O'CONNOR - Nothing Compares 2 U
A teraz najpiękniejsza polska piosenka
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Wielu polskich artystów nabyło taką umiejętność pisania tekstów opowiadających o Polsce i sprawach aktualnych nie wprost, czyli tak jakby nadal obowiązywała cenzura i trzeba było ją jakoś omijać. Do dziś wiele takich utworów powstaje, za co szacun, bo mają dużo więcej wartości w przekazie.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
8azyliszek pisze: wt sty 01, 2019 5:17 pm Arachia rządzi!!!!
Ale już myslałem że mówi o -piosence Big Cyc - Berlin Zachodni.![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
ehhh List do M z roku na rok coraz niżej 
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
nie porównuj czasów z lat 80 tych a dzisiejszych, bo to skandaliczne wręcz FOXD.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No nie wiem, Ci urodzeni w drugiej połowie 80. chyba też. A Ci z pierwszej też wątpliwe, mimo że liznęli trochę "tamtych czasów" (ja np. pamiętam odrobinę PRL, kartki nawet, ale mur i żelazna kurtyna to jednak dla mnie abstrakcja. No ale mimo tego jakoś "czuję" ten tekst, pewnie w dużej mierze przez to o czym słyszałem).Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 5:19 pm Ludzie urodzeni w latach 90 chyba nigdy nie zrozumieją takich piosenek jak Arahja
Teraz kolejny killer, chyba jeszcze większy.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Wolę Victorię.Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 5:21 pm teraz to nuda .... Dżem .... nie wiem dlaczego taka piosenka jest tak wysoko wg mnie zupełnie niezasłużenie
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ogólnie polskie piosenki spadają, bo coraz wiecej osób głosuje tylko w polskim topie na nie
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
List do M. zdecydowanie za wcześnie - mój nr 1 z polskich utworów (ogromny ładunek emocji!). Nie można przejść obojętnie. Zawsze będzie mieć mój głos!
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ja też nie wiem. Ale może za text. W każdym razie ode mnie 5, co jak na nich jest bardzo mało. Arahja z kolei 9 (ja głosowałem na Anię, której się nie udało).Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 5:21 pmDżem .... nie wiem dlaczego taka piosenka jest tak wysoko wg mnie zupełnie niezasłużenie
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Przecież w żadnym momencie tego nie zrobił.Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 5:22 pm nie porównuj czasów z lat 80 tych a dzisiejszych, bo to skandaliczne wręcz FOXD.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Stawiam na Polskę. Głosowałem.8azyliszek pisze: wt sty 01, 2019 5:23 pmJak wszystkie Kazika - daaaaaaa
Powinno być jeszcze Do Ani i Polska.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
możliwe aczkolwiek ja tak nie robię , top to topkrysiron pisze: wt sty 01, 2019 5:23 pm
Ogólnie polskie piosenki spadają, bo coraz wiecej osób głosuje tylko w polskim topie na nie
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Za wszystko. Ale muzyka na pewno wazniejsza niż tekst. Moze tak: ogólny nastrój smutku.kajman pisze: wt sty 01, 2019 5:24 pmJa też nie wiem. Ale może za text. W każdym razie ode mnie 5, co jak na nich jest bardzo mało. Arahja z kolei 9 (ja głosowałem na Anię, której się nie udało).Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 5:21 pmDżem .... nie wiem dlaczego taka piosenka jest tak wysoko wg mnie zupełnie niezasłużenie
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No wiesz, komu jak komu, ale mi nie musisz zarzucać/wytykać takigo nadużycia (myślę, że lepiej znam tamte czasy z autopsji niż Ty). Wcale nie porównałem czasów. Zwyczajnie tekst piosenki pasuje na dzisiejsze czasy, choć w nieco innej wymowieNicoletta pisze: wt sty 01, 2019 5:22 pmnie porównuj czasów z lat 80 tych a dzisiejszych, bo to skandaliczne wręcz FOXD.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Jedna z piękniejszych, a na pewno najbardziej wzruszających. Wspaniale oddaje to gitara, a wokal Ryśka to jakaś miazga.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Kwestia gustu. Dla mnie z tego na co można było tutaj głosować to najlepsze sześć (w moim głosowaniu miejsca 1,3, 5, 7, 9 i 11) to kolejno:
Republika - MOJA KREW
Voo Voo - GDYBYM
Wolna Grupa Bukowina - SIELANKA O DOMU
Maanam - SZAŁ NIEBIESKICH CIAŁ
Wilki - ABORYGEN
Anna Maria Jopek - ALE JESTEM
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Tak sobie myślę, że ciężko musi być w dzisiejszych czasach panom, którzy mają na imię Sławomir.Tak, to taki mój wniosek w nowym roku.
smęci ten dżem i smęci .... część Stelmiego mnie męczy wyjątkowo.
smęci ten dżem i smęci .... część Stelmiego mnie męczy wyjątkowo.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Cholera, player mi przestał działać. Czyżby tylu słuchaczy, że serwer się poddał?
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Cześć w ogóle. Żadna odpowiedź nie przychodzi mi do głowy, ale miło, że pytasz.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
po prostu staram się zawsze dostosować do poziomu rozmówcyFOXD pisze: wt sty 01, 2019 5:26 pm
No wiesz, komu jak komu, ale mi nie musisz zarzucać/wytykać takigo nadużycia (myślę, że lepiej znam tamte czasy z autopsji niż Ty). Wcale nie porównałem czasów. Zwyczajnie tekst piosenki pasuje na dzisiejsze czasy, choć w nieco innej wymowieTakże nieco spuść nieco "powietrze z balonika", używając przesadnych określeń.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No nie wiem. Przez dłuższy czas ich w ogóle nie było. Dopiero po wielkim sukcesie w polskim topie tak wystrzelił.slamowir pisze: wt sty 01, 2019 5:24 pm List do M. zdecydowanie za wcześnie - mój nr 1 z polskich utworów (ogromny ładunek emocji!). Nie można przejść obojętnie. Zawsze będzie mieć mój głos!