XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
I przepiękny Pan Louis - jak zawsze z moim głosem.
Piosenka - moja rówieśniczka. Akurat zaczęliśmy "51" rok życia...
Piosenka - moja rówieśniczka. Akurat zaczęliśmy "51" rok życia...
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Gdzie te powroty? Rosół się opóźnia. Kurcze jeszcze nic nie było z Zeppelinów, chyba, że będą bardzo wysoko to OK. 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Mnie nie denerwuje. Bigosu nigdy nie lubiłem. A kurczak to mięso, więc też mnie nie interesuje.Ajtek pisze: wt sty 01, 2019 2:57 pmNie denerwuj ludziAugust pisze: wt sty 01, 2019 2:55 pmThe End przy dzisiejszej aurze brzmi wyjątkowo mrocznie. Ale i pięknie.
U mnie obiad po 16 - tylko nie wiem, czy dojeść bożonarodzeniowy bigos (po tygodniu odgrzewania i chłodzenia na balkonie jest rewelacyjny) czy kurczaka po tajsku z orzechami nerkowca...
Może rzucę monetą.... Idę po rosół
.
Panie Piotrze, jestem realistą więc nie będę proponował moich ulubionych utworów. Przecież nikt nie doda Formentera lady, skoro nawet Wake of Poseidon nie ma (swoją drogą to Łejka chyba zgłoszę). I tak z Zeppelinów mogłem zgłosić Dazed, ale mojego ulubionego Battle of evermore to jakoś sensu nie widzę.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Armstrong 6/10.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
DS z gościnnym występem Stinga.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
I Want My MTV!
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Najbardziej optymistyczna piosenka w Topie i to zaraz po The EndAugust pisze: wt sty 01, 2019 3:07 pm I przepiękny Pan Louis - jak zawsze z moim głosem.
Piosenka - moja rówieśniczka. Akurat zaczęliśmy "51" rok życia...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
"Money for Nothing" też spada (5 oczek) i też bez mojego udziału
22 raz w TOP100.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No i końcówka dziesiątki słabiutka. Armstrong na cztery, Dire na dwa (ale to tylko dlatego, że ten początek ze Stingiem jest na plus). No i łącznie wyszło mi 5,4 czyli w top 100 tak słabej dziesiątki jeszcze nie było.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Myślę, że nawet gdybym miał 10 głosów to na Money bym zagłosował 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Bez głosu dla Stinga z Dire Straits. Ocena 8/10
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No niestety w moim bigosie mięso to prawie 50% składu. Z kurczaka po tajsku tez trudno mięso wybierać - ale może w taki razie ten bakłażan z paprykę po chińsku? Pogadam z żonką może coś zostawi dla innychkajman pisze: wt sty 01, 2019 3:07 pmMnie nie denerwuje. Bigosu nigdy nie lubiłem. A kurczak to mięso, więc też mnie nie interesuje.Ajtek pisze: wt sty 01, 2019 2:57 pmNie denerwuj ludziAugust pisze: wt sty 01, 2019 2:55 pmThe End przy dzisiejszej aurze brzmi wyjątkowo mrocznie. Ale i pięknie.
U mnie obiad po 16 - tylko nie wiem, czy dojeść bożonarodzeniowy bigos (po tygodniu odgrzewania i chłodzenia na balkonie jest rewelacyjny) czy kurczaka po tajsku z orzechami nerkowca...
Może rzucę monetą.... Idę po rosół
.
Panie Piotrze, jestem realistą więc nie będę proponował moich ulubionych utworów. Przecież nikt nie doda Formentera lady, skoro nawet Wake of Poseidon nie ma (swoją drogą to Łejka chyba zgłoszę). I tak z Zeppelinów mogłem zgłosić Dazed, ale mojego ulubionego Battle of evermore to jakoś sensu nie widzę.
Piosenka - teledysk - zdecydowanie najsłabsze DS w TOPie. Z tej płyty wolałbym "Your latest trick"...
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
W tym roku poprosiłem emailem o Thank You i The Rain Song i się udało ale pewnie bez sukcesu. Dazed oczywiście to jazda obowiązkowa z 1 albumu, u mnie zaraz po Babe I,m Gonna Leave Youkajman pisze: wt sty 01, 2019 3:07 pmMnie nie denerwuje. Bigosu nigdy nie lubiłem. A kurczak to mięso, więc też mnie nie interesuje.Ajtek pisze: wt sty 01, 2019 2:57 pmNie denerwuj ludziAugust pisze: wt sty 01, 2019 2:55 pmThe End przy dzisiejszej aurze brzmi wyjątkowo mrocznie. Ale i pięknie.
U mnie obiad po 16 - tylko nie wiem, czy dojeść bożonarodzeniowy bigos (po tygodniu odgrzewania i chłodzenia na balkonie jest rewelacyjny) czy kurczaka po tajsku z orzechami nerkowca...
Może rzucę monetą.... Idę po rosół
.
Panie Piotrze, jestem realistą więc nie będę proponował moich ulubionych utworów. Przecież nikt nie doda Formentera lady, skoro nawet Wake of Poseidon nie ma (swoją drogą to Łejka chyba zgłoszę). I tak z Zeppelinów mogłem zgłosić Dazed, ale mojego ulubionego Battle of evermore to jakoś sensu nie widzę.
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 3:11 pm przez obserw99, łącznie zmieniany 1 raz.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ja już w drodze powrotnej i mam odczucie, że w aucie DS zdecydowanie lepiej brzmi niz w domu.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Kraft właśnie przegrał Turniej...
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Oby BIA spadło kosztem SchodówFOXD pisze: wt sty 01, 2019 3:09 pm "Money for Nothing" też spada (5 oczek) i też bez mojego udziału22 raz w TOP100.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ja zrobiłam tak, że swoje ulubione utwory wpisałam w nawiasie przy tych bardziej popularnych. Ważne, że dałam znać, że w zestawie brak klasycznego bluesa. A Ty z Crimsonami wal śmiało, bo masz chyba większe szanse, że coś z tego wrzucą niż ja.kajman pisze: wt sty 01, 2019 3:07 pm Panie Piotrze, jestem realistą więc nie będę proponował moich ulubionych utworów.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Po prostu tego nie czuję. Dla mnie to straszna łupanka. Rzężąca gitara i perkusja gorsza niż automat perkusyjny. Chyba tylko Walk of life jest gorsze w całym ich dorobku.EVENo pisze: wt sty 01, 2019 3:10 pm Myślę, że nawet gdybym miał 10 głosów to na Money bym zagłosował![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dazed też bym chętnie dodał, ale też When The Levee Breaks. Inna rzecz, że w przypadku LZ jest tak trudny wybór, że żal z czegokolwiek rezygnowaćkajman pisze: wt sty 01, 2019 3:07 pm I tak z Zeppelinów mogłem zgłosić Dazed, ale mojego ulubionego Battle of evermore to jakoś sensu nie widzę.
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 3:14 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
aaa tam, świetny kawałek a i teledysk genialnykajman pisze: wt sty 01, 2019 3:13 pm Po prostu tego nie czuję. Dla mnie to straszna łupanka. Rzężąca gitara i perkusja gorsza niż automat perkusyjny.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Jedni lubią tańczyć przez 4 minuty, inni przytulać przez 13
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
U mnie drugie (a w porywam może i pierwsze, które częściej ma How many more times).obserw99 pisze: wt sty 01, 2019 3:11 pm W tym roku poprosiłem emailem o Thank You i The Rain Song i się udało ale pewnie bez sukcesu. Dazed oczywiście to jazda obowiązkowa z 1 albumu, u mnie zaraz po Babe I,m Gonna Leave You
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Nie wszedł do drugiej serii?
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
To drugie to ja bym wolała w wersji oryginalnej, ale Zeppelinów też zacna