XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Oj szkoda... Tururum powinno być wyżej.
Ktoś był w Warszawie na poczwórnym koncercie - Róże, Kobra, SzPaL i Proletariat?
Sztywny Pal Azji świetnie wypadł, darłem się przez półtorej godziny razem z nimi.
Oby w Polskim Topie było w tym roku lepiej.
Ktoś był w Warszawie na poczwórnym koncercie - Róże, Kobra, SzPaL i Proletariat?
Sztywny Pal Azji świetnie wypadł, darłem się przez półtorej godziny razem z nimi.
Oby w Polskim Topie było w tym roku lepiej.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Nawiązując do Re-Top Pearl Jam w Holandii Pearl Jam "Black" na 7 miejscu, spadek z 6.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
też wtedy słuchałem, szkoda tylko że jego audycje odkryłem dopiero na samym początku 1999 roku...Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 1:47 pmNights in white satin ma jeszcze inny wydźwięk, szczególnie dla wieloletnich fanów Trójki, a o czym mówię to wiedzą ci, którzy słuchali audycji w grudniu 1999.kacper94 pisze: wt sty 01, 2019 1:41 pm I to jest taki kawałek przy którym się można chyba poprzytulać czy raczej nie bardzo?![]()
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No właśnie, dlatego nadają się tylko na wesela i inne taneczne imprezyprz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 1:46 pm Ale w nich nie chodzi raczej o to, by czegokolwiek się dowiedzieć, tylko by się przy nich zrelaksować.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No ale to może wynika z biografii, a nie wiem czy z textu (za słabo znam angielski).Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 1:40 pmPrzeczytaj biografię "Prędzej świnie zaczną latać", a potem możemy rozmawiać o tym czy przesadzam czy nie.EVENo pisze: wt sty 01, 2019 1:36 pm Teraz to już trochę przesadzasz, bo nawet przy znajomości angielskiego ten tekst nie jest taki oczywisty i jednoznaczny.
Wieża ma ode mnie dziewięć co oznacza, że ta dziewiątka uzyskała imponującą średnią 8. Nie wierzę, żeby mogła być jakaś jeszcze lepsza.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
O, to skoro jest taka okazja, to właśnie wrzuciłem miejsce siódme Re-Topuobserw99 pisze: wt sty 01, 2019 1:48 pm Nawiązując do Re-Top Pearl Jam w Holandii Pearl Jam "Black" na 7 miejscu, spadek z 6.
viewtopic.php?f=30&t=12340&p=596509#p596509
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
piosenka to całość .... muzyka i tekst, chyba, że jest to Vangelis bez tekstu.kajman pisze: wt sty 01, 2019 1:44 pmA ja bez problemu. Jednym z najbardziej podnoszących mnie na duchu utworów jest I don't like mondays.
Cure cztery, Moody dziewięć (ale bez tej końcówki, ktora w zasadzie do tego utworu nie należy).
Nie potrafię tak rozdzielać, więc pewnie dlatego nie rozumiem Ciebie.
Sztywny Pal Azji to wspomnienia z lat 1996-1997. Dawne czasy.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
O raju, zaproś mnie, błagam!lady pisze: wt sty 01, 2019 1:49 pm Choć mam nadzieję, że na moim weselu (jeśli kiedyś ono nastąpi) będzie się tańczyć przy starym dobrym rokędrolu![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Witam w Nowym Roku i życzę wszystkim wszystkiego najlepszego. Topu słucham od 9:20 ale dopiero teraz zajrzałem do forum.
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
już o tym pisałem, ale zawsze zastanawiało mnie kto to jest Palazzi i dlaczego jest sztywny?
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Pan Marek zdecydowanie za nisko
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
A mnie nie cieszy. Jedynka ma bardzo fajne audycje wieczorową porą, może nie przebijają "Dobronocki" i "Raportu o stanie świata", ale lubię ich słuchać.EVENo pisze:Skłamałbym, gdybym powiedział, że mnie to nie cieszy
(Lady pewnie niepocieszona, bo w chwili, gdy w Trójce rozpoczyna się blues, ja przełączam na Jedynkę...)
Tak patrząc na to po latach... To chyba jednak nie rozumiem fenomenu tego utworu Sztywnego Pala Azji. A kiedyś się jarałem (również na koncercie z nowym/starym wokalistą) i było dla mnie oczywiste, że musi być wysoko.
I nie wiem, czy to wpływ wczorajszo-dzisiejszego koncertu, ale naprawdę widziałbym w top 100 Varius Manx
(A żeby było ciekawiej, to w tym roku nie znaleźli się nawet w mojej poczekalni do zestawu głosującego na top)
W sumie O.N.A. też, chociaż niestety w pewnym momencie zdałem sobie sprawę, jak ich najpopularniejsze single rozjeżdżają się z większością ich utworów z płyt.
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ok, nie ma sprawy
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Grechuta z 1 oczkiem do góry.
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Prowokator forumowicz uznał wcześniej że ten PIĘKNY tekst jest gorszy od tekstu Jolki. Ufff. M. Grechuta jak świeży powiew w TWC
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 1:54 pm przez obserw99, łącznie zmieniany 1 raz.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
EE, nie bardzo. Co prawda pamiętam czasy, kiedy byli praktycznie co roku sparowani i fajnie się tego słuchało, ale jednak Purple mają bardzo mocne uderzenie, a KC się raczej snuje tylko.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
wieża w dół
git!
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dyskografie mają tak ogromną, że zdecydowałbym się na to dopiero na emeryturze.santosz pisze: wt sty 01, 2019 1:47 pmjestem za, mimo że na mycharts nie mam nawet konta, ale to nie problem, mi też się marzy top, żeby móc w końcu na spokojnie przesłuchać Yesów od deski do deski
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Mistrz Grechuta z moim głosem - ale dla Korowodu. Mam nadzieję, że będzie wyżej dzisiaj.
Ale "Dni..," też miło posłuchać w pierwszym dniu Nowego Roku.
Ale "Dni..," też miło posłuchać w pierwszym dniu Nowego Roku.
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Eee, ja lubię się wyluzowywać przy przebojowych numerach.lady pisze: wt sty 01, 2019 1:49 pmNo właśnie, dlatego nadają się tylko na wesela i inne taneczne imprezyprz_rulez pisze: wt sty 01, 2019 1:46 pm Ale w nich nie chodzi raczej o to, by czegokolwiek się dowiedzieć, tylko by się przy nich zrelaksować.Choć mam nadzieję, że na moim weselu (jeśli kiedyś ono nastąpi) będzie się tańczyć przy starym dobrym rokędrolu
![]()
E tam, lepiej przy bluesie. Tylko w takim wypadku zafunduj lepiej gościom wygodne poduszkilady pisze:Choć mam nadzieję, że na moim weselu (jeśli kiedyś ono nastąpi) będzie się tańczyć przy starym dobrym rokędrolu
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 1:56 pm przez Nicoletta, łącznie zmieniany 2 razy.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
A czy to nie Ty czasem miałeś czelność uznać tekst Jolki za słaby?obserw99 pisze: wt sty 01, 2019 1:53 pm Prowokator forumowicz uznał wcześniej że ten PIĘKNY tekst jest gorszy od tekstu Jolki. Ufff
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Miniona godzina jednak słabsza od poprzedniej.
12:00 – 13:00
1. RED HOT CHILI PEPPERS - Californication
2. THE CURE - Lullaby
3. PROCOL HARUM - A Whiter Shade of Pale
4. THE MOODY BLUES - Nights In White Satin
5. MAREK GRECHUTA - Dni, których jeszcze nie znamy
6. MYSLOVITZ - Długość dźwięku samotności
7. SZTYWNY PAL AZJI - Wieża radości, wieża samotności
8. LEONARD COHEN - Hallelujah
9. GEORGE MICHAEL - Careless Whisper
12:00 – 13:00
1. RED HOT CHILI PEPPERS - Californication
2. THE CURE - Lullaby
3. PROCOL HARUM - A Whiter Shade of Pale
4. THE MOODY BLUES - Nights In White Satin
5. MAREK GRECHUTA - Dni, których jeszcze nie znamy
6. MYSLOVITZ - Długość dźwięku samotności
7. SZTYWNY PAL AZJI - Wieża radości, wieża samotności
8. LEONARD COHEN - Hallelujah
9. GEORGE MICHAEL - Careless Whisper