Będą...może jednak ktoś postara się o pełne wyniki topu?
XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
-
JaceK
- woźny-konserwator
- Posty: 10250
- Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
- Lokalizacja: Kraków, Galicja
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
- jollyroger72
- Posty: 23394
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Czyli KONKRET
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Akurat za ta Metallicą nie przepadam. Ale na rozgrzewkę - przy tym co za oknem - się przyda.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Oh, Masterrrr!!!!
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
wiem, jestem tego świadomyNicoletta pisze: wt sty 01, 2019 12:47 pmwiesz, w filmie było wiele rzeczy przekłamanych i nie po kolei wg mnie źle, jeśli nowi fani będą budować wiedzę o Fredzie na podstawie filmu. Ale cieszę się z każdej piosenki w Topie.4989341 pisze: wt sty 01, 2019 12:44 pm
Queen na #01 oby!
kto nie widział Bohemian Rhapsody w kinach niech nadrabia zaległości!
ale jestem pewny, że film to tylko początek przygody dla nowych fanów
dla nas starych to super wspomnienia...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dzisiaj ta Metallica brzmi mi wyjątkowo dobrze. Dam sześć (średnia dziesiątki) 7,5.
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Poziom podnosi się z godziny na godzine 
11:00 – 12:00
1. METALLICA - Master Of Puppets
2. IGGY POP - The Passenger
3. DIRE STRAITS - Private Investigations
4. PINK FLOYD – Money
5. QUEEN — We Are the Champions
6. STING - Fragile
7. THE BEATLES - Let It Be
8. PETER GABRIEL & KATE BUSH - Don't Give Up
9. BUDKA SUFLERA - Jolka Jolka Pamiętasz
11:00 – 12:00
1. METALLICA - Master Of Puppets
2. IGGY POP - The Passenger
3. DIRE STRAITS - Private Investigations
4. PINK FLOYD – Money
5. QUEEN — We Are the Champions
6. STING - Fragile
7. THE BEATLES - Let It Be
8. PETER GABRIEL & KATE BUSH - Don't Give Up
9. BUDKA SUFLERA - Jolka Jolka Pamiętasz
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Mastaaa było świetne na koncercie w Krakowie 
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
A dlaczego miałoby nie być? Jest co roku.EVENo pisze: wt sty 01, 2019 12:42 pm
Jako, że Pearl Jamu najprawdopodobniej dziś nie będzie w Topie, to podrzucam ich Re-TopTam umieszczam dzisiaj ostateczne wyniki
![]()
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Chyba dobrze, ja też tak zrozumiałem. I liczę, że będzie to kolejny hold. Czyli K&M.EVENo pisze: wt sty 01, 2019 12:46 pm Dobrze zrozumiałem, że ostatni powrót będzie dopiero po 15:00?![]()
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Może ... Ale nie o to chodzi. Zbrakło dobrego ducha naszego Forum, smutek pozostajeFOXD pisze: wt sty 01, 2019 12:49 pm Dlaczego sie nie dowiesz? Jesli nie dzisiaj, to pewnie w kolejnych dniach![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Mój faworyt numer 1 jeśli chodzi o zespół Metallica, chociaż tam za nią zaraz ścisk jest ogromny 
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Odnośnie Queen niekoniecznie się zgodzę, ale co do BIA to piąteczka
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Kajman, jak możesz nie doceniać tego? Metallika to właśnie takie płyty jak Master of puppets, Justice for all, Ride the lightning .... a nie jakieś badziewie jak Death Magnetic
Ostatnio zmieniony wt sty 01, 2019 12:59 pm przez Nicoletta, łącznie zmieniany 1 raz.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dziękujemy Jacku! Podejrzewam, że teraz masz więcej pracy na głowie, więc podwójnie dziękujemy!
Tak, ale nie tak wysoko
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Dla mnie dzisiejsze podium powinno wyglądać tak: Queen, Led Zeppelin, Dire Straits wszystkie z wiadomym piosenkami
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Bo kajman jest dziwny, nie wiesz tego?Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 12:54 pm Kajman, jak możesz nie doceniać tego? Metallika to właśnie takie płyty jak Master od puppets, Justice for all, Ride the lightning .... a nie jakieś badziewie jak Death Magnetic
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Mimo wszystko, kiedy Bohemian pokonało wszystkich bez pomocy filmu, smakowało to o niebo lepiej, niż dzisiajNicoletta pisze: wt sty 01, 2019 12:52 pm Przesadą jest wyświechtane Dire Straits po raz kolejny na 1 miejscu
-
lady
- Posty: 19728
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Nie zapominajmy o Kill'em AllNicoletta pisze: wt sty 01, 2019 12:54 pm Kajman, jak możesz nie doceniać tego? Metallika to właśnie takie płyty jak Master od puppets, Justice for all, Ride the lightning .... a nie jakieś badziewie jak Death Magnetic
A kajman chyba najbardziej lubi St. Anger
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Jak nie, jak tak. Ja chętnie zobaczyłbym kiedyś Sepulturę w pierwszej setce. Albo Korna.
BTW, concrete to beton po angielsku...
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
No cóż, mnie wczesna Metallica nie przekonuje. A Death to obok Garage dla mnie najlepsza płyta zespołu. A do All nightmare long żaden stary kawałek startu nie ma.Nicoletta pisze: wt sty 01, 2019 12:54 pmKajman, jak możesz nie doceniać tego? Metallika to właśnie takie płyty jak Master od puppets, Justice for all, Ride the lightning .... a nie jakieś badziewie jak Death Magnetic
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Zamieniam DS na Purpli i biorę w ciemno.kacper94 pisze: wt sty 01, 2019 12:56 pm Dla mnie dzisiejsze podium powinno wyglądać tak: Queen, Led Zeppelin, Dire Straits wszystkie z wiadomym piosenkami![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
Ja bym sobie życzył: LZ, DP i THE DOORS, z wiadomymi kawałkamikacper94 pisze: wt sty 01, 2019 12:56 pm Dla mnie dzisiejsze podium powinno wyglądać tak: Queen, Led Zeppelin, Dire Straits wszystkie z wiadomym piosenkami![]()
Re: XXV Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2019
ST Anger też jest bardzo dobra tylko single z niej były fatalne. A jedyny dobry nie był niestety na Liście.lady pisze: wt sty 01, 2019 12:56 pmA kajman chyba najbardziej lubi St. AngerNie, żartuję, gdzieś czytałam że chyba najbardziej lubi tę płytę z coverami ...?